Reklama
Reklama
Reklama

Rząd obiecuje budowę S14

Droga asfaltowa
Droga asfaltowa / Shutterstock
Rząd deklaruje przyśpieszenie prac nad drogą ekspresową S14 - przyszłą zachodnią obwodnicą Łodzi. Właśnie w Łodzi odbyło się wyjazdowe posiedzenie Rady Ministrów. PiS przypomina, że PO już kilkakrotnie obiecywało tę trasę i droga jest nadal tylko w sferze planów.
Reklama
Reklama
Tematy:
pieniądze rząd platforma droga pieniądze :PiS po Prawo iSprawiedliwość Łódź

Powiązane

Reklama

Komentarze (5)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów .
 • sponsordebili
  2015-07-14 15:59
  Pissslamki to jedno wielkie pieniactwo i oszustwo a może nawet sabotaż... Gdy rządzili zawyżyli znacznie dopuszczalne normy hałasu i drogi budowano z ciągnącymi się kilometrami ekranami .Żeby nie tracić czasu i pieniędzy na zmiany projektów wszędzie wciskano zgodnie z zawyżonymi normami ekrany. Kosztowało to miliardy... teraz pisslamska sekta mówi że w Polsce buduje się najdrożej... Może jakoś da się uprościć prawo by jawnych szkodników zamykać bez pardonu?
  9
  zgłoś
 • anTYK
  2015-07-14 17:05
  takie obiecanki już były : 10 obietnic Tuska zniknęło ze strony www Platformy . Ale pamiętamy 1. Przyspieszymy i wykorzystamy wzrost gospodarczy. 2. Radykalnie podniesiemy płace dla budżetówki, zwiększymy emerytury i renty. 3. Wybudujemy nowoczesną sieć autostrad, dróg ekspresowych, mostów i obwodnic. 4. Zagwarantujemy bezpłatny dostęp do opieki medycznej i zlikwidujemy NFZ. 5. Uprościmy podatki, wprowadzimy podatek liniowy z ulgą prorodzinną, zlikwidujemy 200 opłat urzędowych. 6. Przyśpieszymy budowę stadionów na Euro 2012. 7. Wycofamy wojska z Iraku. 8. Sprawimy, że Polacy z emigracji będą chcieli wracać do domu i inwestować w Polsce. 9. Podniesiemy poziom edukacji i
  upowszechnimy Internet. 10. Podejmiemy rzeczywistą walkę z korupcją. Polska zasługuje na cud gospodarczy. Donald Tusk, 19 października 2007 r
  KLEJCIE TO DO INNYCH KOMENTARZY- NIECH LUDZIE WIEDZĄ... oto oblicze P-artii O-bietnic
  1
  zgłoś
 • Wilga
  2015-07-14 17:01
  Rząd w Łodzi obradował w przepięknej odnowionej auli ( chyba po byłej fabryce ) Wstyd.
  1
  zgłoś
 • Marek.
  2015-07-15 22:00
  Rząd mówi i mówi i już się żygać chce od tego ich mówienia. Mam ich naprawdę dość !
  1
  zgłoś
Reklama

Zobacz więcej

Reklama