Reklama
Reklama
Reklama

Bon na zasiedlenie Polaka nie mobilizuje

Praca w biurze
Praca w biurze / Shutterstock
Ustawa wprowadzająca bony na zasiedlenie miała zachęcić Polaków do migracji zarobkowej wewnątrz kraju. W pierwszym półroczu tego roku ze wsparcia skorzystało jednak tylko niewiele ponad 2 i pół tysiąca osób - czytamy w "Pulsie Biznesu".
Reklama
Reklama
Tematy:
praca bony bony na zasiedlenie ryneknieruchomości Polska migracja mieszkanie dom

Powiązane

Reklama

Komentarze (2)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów .
 • bezrobotna
  2015-08-03 10:13
  Niestety ale dostanie bonu na zasiedlenie graniczy z cudem np. w Jeleniej Gorze.
  Zmieniające się kryteria łącznie z wiekiem, stażem osoby bezrobotnej itd.
  0
  zgłoś
 • Piast
  2015-08-03 12:24
  Don 30 roku bon do 25 lat coś tam jeszcze od państwa a co z ludźmi po 40 po 50 o 60 tce nie wspomne. No więc w jaki sposób ci ludzie mający więcej niż 40 lat wiecej niż 50 maja znależć pracę aby sie jakoś utrzymac. To bredzenie że Polacy żyją dłużej wiec powinni dłużej pracowac jest idiotyzmem. Emerytura powinna byc naszym prawem a nie obowiązekiem. ma 40 lat pracy i jeśli chce to dalej pracuje jeśli nie to emerytura. Bredzenie o dłuższym życiu jest typowa farsą trzeba patzreć przez pryzmat zdrowia a nie długości życia ,patrzec że ludzie po 60 chorują i nikt ich nie zatrudni. Beda wegetowac na zasiłkach albo jakis okresech bezskładkowych co spowoduje że ich emerytury beda jeszcze marniejsze .To państwo ma zarobic a nie emeryt .
  0
  zgłoś
Reklama

Zobacz więcej

Reklama