Mężczyzna w domu, kobieta w pracy? Związki "pani utrzymuje pana" stają się powszechne

| Aktualizacja:

Królem był partner, wasalem – partnerka. Jej głównym zadaniem – obsługiwanie dzieci, czytaj: następców króla. Teraz ten układ coraz częściej się odwraca.

wróć do artykułu
 • ~BABCIA
  (2015-11-07 09:37)
  NIE BARDZO ROZUMIEM CO ARTYKUL MIAL WNIESC W ZYCIE ALBO CO MIAL POKAZAC MALZENSTWO KOBIETY I MEZCZYZNY ZEBY BYLA JASNOSC POSIADANIE POTOMSTWA WIAZE SIE NIEUSTANNIE Z PODEJMOWANIEM DECYZJI DOBRYCH DLA RODZINY NIE BEZ ZNACZENIA SA FINANSE ALE REALCJE RODZINNE SA NAJWAZNIEJSZE JESLI MALZONKOWIE SIE DOGADAJA BO ROWNYMI PARTNERAMI WYBIERAJA STYL AKURAT W TYM MOMENCIE POTRZEBNY DLA RODZINY MUSZA JEDNAK OBOJE O TYM ZDECYDOWAC.FAKT NIEZAPRZECZALNY TO RODZINA JEST NAJWAZNIEJSZA W ZYCIU TO JEST CEL ZYCIA .POSIADANIE POTOMSTWA JEST DLA RODZINY NAJWAZNIEJSZE BO CZYMZE JESTESMY CO ZOSTAWIMY PO SOBIE CZY NASTEPNI BEDA WIEDZIELI O NAS CUDOWNYM JEST MIEC WNUKI TO TRZEBA PRZEZYC ABY DOCENIC POSIADANIE WLASNYCH DZIECI
 • ~Marlena z Suwalskiego
  (2015-11-07 09:44)
  No i tak ma być. Do roboty, a po robocie majtki w dół. Przynajmiej facet ma energie zeby mnie porzadnie wy.pierd.olic
 • ~Macisław Kereszeni
  (2015-11-07 09:49)
  Toż to typowy ALFONS vel utrzymanek.Nawet ręki bym Takiemu nie podał.Jeden jedyny powód który pozwalać szanować Islam =to prawo Szariatu.
 • ~Olo
  (2015-11-07 09:51)
  Najgorzej to jest jak kobieta nie dość że zywicielka rodziny to drugi etat musi odwalic w domu bo jaśnie książę tyłka z przed telewizora lub tabletu nie ruszy. Ktoś musi sprzątać, gotować, zająć się dziećmi i w większości przypadków musi to robić kobieta. A facet staje się jak kolejne dziecko w domu? I po co komu taki chłop? Więc nie dziwie się, że pewnego dnia pani odchodzi lub wystawia Panu walizki za drzwi. Kto wytrzymam takie obciążenie?
 • ~Ahmed
  (2015-11-07 11:59)
  Wreszcie zaczyna być w Europie normalnie. Tak jak jest od dawna w całym świecie arabskim.
  Faceci siedzą cały dzień, dyskutują, palą sziszę, piją kawę, żują kat, a kobiety zap.ą w polu.
 • ~Macho
  (2015-11-07 17:14)
  Kobiety chciały równouprawnienia, chciały feminizmu, rwały się do roboty, do kariery — to teraz mają odpowiedni efekt, na który same zapracowały.
  Ale to jeszcze nie koniec. Branże budowlane, utylizacja śmieci, wojsko oraz górnictwo czekają na panie z otwartymi rękami :D
 • ~Malik
  (2015-11-08 08:02)
  Wasza polityka doprowadzi do zaagłady ludzkosci poniewasz jesli facetowi zaniknie instynkt przetrwania i nasze dzieci zostaną tego nienauczone to ludzkosc zniknie poniewasz kobieta jest za słaba by walczyc o przetrwanie w chwili kataklizmo kiedy wszytko upadnie i bedziemy znowu życ z naturą to tylko facet jest wstanie przetrwac sami sobie szykujecie zagłade nigdzie w naturze niema ze słaby żądzi dlatego taki organizm musi zginąc jusz mamy w Europie przypadki żądow kobiet i one upadają czekac upadku Merkel bo ona niszczy Europe stara wadera samica aalfa siwa klempa
 • ~TAKIE TAM MALE CO NIECO
  (2015-11-08 09:22)
  CZYLI ZESZLISMY NA SAMO DNO DNA TE TRANSPARENTY NA TYM SPEDZIE CO ONEGDAJ BYL TO CHCEMY MENSZCZYZN I CIOT CO TO JEST CZY WSZYSTKIM ROZUM WYPRALI TAK DOKLADNIE ZE TERAZ TYLKI TYLKO WYSTAWIC I CZEKAC NA LOMOT NIE OGLADAJCIE MOZE TYCH BADZIEWNYCH TV IDZCIE LEPIEJ NA SPACER POPATRZEC JAK LISCIE KOLOROWE SPADAJA ODWEDZCIE STARYCH RODZICOW TAK PO PROSTU NAWET MOZECIE MILCZEC ALE ICH CHOCIAZ ZOBACZCIE BEDZIECIE WIEDZIEC ZE TEZ BEDZIE STARZY MOZE TO COS DA MOZE ROZUM WROCI I ZAWSZE STARAJCIE SIE MIEC WLASNE ZDANIE NIE ZDANIE CZYJES ALE WLASNE OSOBISTE TO JEST SWIETNE MOWIE WAM TO WOLNOSC
 • ~horacio
  (2015-11-09 08:39)
  Bym stracił szacunek dla samego siebie,jak bym miał być tylko na żony utrzymaniu!
 • ~Babcia Potargana
  (2015-11-10 14:49)
  Najdłużej przetrwają ci mężczyźni, którzy zdecydowali opiekować się dziećmi,podczas kiedy żona pracuje.Pomimo rezygnacji z pracy zawodowej,podjęli trud opieki nad dziećmi i domem.to w niczym nie uwłacza ich męskości, takie czasy i trzeba było takie decyzje podjąć ,dla dobra rodziny. Szacun dla tych Panów.Natomiast reszta populacji ,,męskiej", którym marzy się stereotyp mułzumański ,oraz reszta cwaniaków utrzymanków, pasożytów i nieudaczników,skazana jest na wymarcie.Przeżyją ci,którzy potrafią się dostosować.A miejsca dla takich słabeuszy nie będzie w nowym świecie bo na pewno przetrwają kobiety.
 • ~Zorro
  (2015-11-10 21:42)
  jest taka grupa pań co nigdy nie są zadowolone
 • ~Harlem
  (2019-07-02 14:38)
  A baby ze slaska to nie nadaja sie do zwiazku wcale!Zaden normalny facet takich nie zniesie!Poznalem pare ostatnio to kazda gorsza od poprzedniej! Wracam na szczescie z projektu do siebie ba polnoc kraju uff!