Zjazd ofiar księży pedofilów z całego świata w Poznaniu. Pracownica ONZ apeluje

| Aktualizacja:

Sara Oviedo, członkini Komitetu ONZ do spraw dzieci, wzywa Kościół do większego zaangażowania w walce z pedofilią duchownych. "Waga przestępstw jest ogromna, a aktywność Kościoła niewystarczająca" - mówi IAR Sara Oviedo.

wróć do artykułu
  • ~mat
    (2015-11-13 16:23)
    Dotyczy to ALLexa
  • ~jak wygladaja zrodla inne pedofilii? czy grupy zawodowe
    (2015-11-13 16:24)
    jaki to procent jest wszystkich przypadkow pedofili?
  • ~mmm
    (2015-11-13 16:24)
    A zjazd ofiar pedofili z Hollywood kiedy?
    I ofiar pedofili-pedagogów? A instruktorów/trenerów? Skąd takie nierówne traktowanie ofiar?
  • ~m-53
    (2015-11-13 16:38)
    Pomijając "aktywistów" siedzących z przodu sali doliczyłem się pięć osób
  • ~matylda
    (2015-11-13 17:31)
    Czy na zjezdzie będzie poruszany problem "rabbi pedofile"???Swego czasu zachodnia prasa opublikowała zdjęcia ok.70 rabinów mających zarzuty pedofilii
  • ~g hffjmncxfj
    (2015-11-13 18:17)
    Ten z lewej to niewidomy, pomylil sale. Z prawej to ta dziunia , przyszla na lekcje angielskiego. Za tydzien ma robote pod Londynem.
  • ~katolik
    (2015-11-13 18:37)
    Chyba najwyższy czas aby zniesiono celibat, księża powinni mieć żony aby mieli co rypać, a nie skoki na boki i afera.
  • ~christ
    (2015-11-13 20:16)
    ja mysle ze w koncu nowy Prezydent Andrzej Duda spelni swoja objetnice i spowoduje wyjasnienie tego zarazliwego i pszestepczego pedofilstwa we polskim Kosciele Katolickim, a winni biskupi, kardynaly i proboszcze tudziesz pralatowie pojda do wienzienia albo do cieszkich robot publicznych , a gwalceni ministranci i inni cywilni chlopcy dostana odszkodowanie.
  • ~Hanna
    (2015-11-13 22:59)
    Sądząc po wypowiedziach jakby nic się nie stało,że pedofil gwalci.czy wy ludzie akceptujecie przestepstwa kleru ??? Dobrodliwy ksiądz sługa boży gwalci, a ofiary zmuszone poprzez chrzest żyją w tradycji,że to ksiądz i należy mu się szacunek i wszelkie godności . To liczna grupa zawodowa pracująca z dziećmi i martwi mnie to przyzwolenie społeczne. Bo pedofil sąsiad to zwyrodnialec a ksiądz... to najwyzej zostanie przemilczane.
  • ~mmm
    (2015-11-15 22:00)
    Dziwie sie, ze ludzie wzdrygaja sie na temat seksu ksiezy. Przeciez ksiadz to mezczyzna,a jakma rozladowac poped plciowy? Moze ktos zna sposob bez sexu?
  • ~JanoJanusz
    (2016-01-24 18:28)
    Wykastrować i po problemie przecież mamżyć w czystości
  • ~Vanda
    (2016-03-21 18:13)
    Za kim wy stojicie? Kogo bronicie? Zycze wam byscie przezyli cos podobnego nic wiecej.