Episkopat tworzy specgrupę księży do badania przypadków pedofilii

| Aktualizacja:

Kościół nie będzie unikał odpowiedzialności za przypadki pedofilii - mówił w Poznaniu ojciec Adam Żak, koordynator Episkopatu do spraw ochrony dzieci i młodzieży. 

wróć do artykułu
  • ~aj43
    (2017-01-14 13:28)
    powinni brac przyklad z Nauk J.Pawla jak ukrywac zboczencow jak zatajac ich poczynania
  • ~QQ
    (2015-11-22 17:35)
    Buahahahahahahhaaha...hahahahhhaha... ZŁODZIEJ STWORZY POLICJANTA ...? HAhahahahhahah hahhaha
  • ~kruk krukowi oka nie wykole
    (2015-11-22 14:52)
    A jak tam pisiarsstwo jak zwykle stoi murem za pedofilska mafia...
  • ~Dajcie zbokom więcej władzy...
    (2015-11-22 14:49)
    Pedofile zbadają sami siebie ... to może być dla zboków ekscytująca wymiana doświadczeń ...
  • ~fred
    (2015-11-22 11:58)
    Specgrupa bedzie od ochrony zboczeńcow!!!
  • ~gość
    (2015-11-22 11:01)
    A PiS-uary pałają do nich dziką miłością! To jest jakieś ZWARIOWANY LUNAPARK!
  • ~karla
    (2015-11-22 10:53)
    a w radiu marysia i w tv trwam nic o tym nie mówią?,
  • ~kukunamuniu
    (2015-11-22 10:25)
    po 2000 lat od ukrzyżowania tzw syna bożego? dopiero teraz, skutkiem walki laickiej części z KK panowie w sukienkach i papieroplastyce na głowach zajmą się pedofilią w swoich szeregach? to jakiż żart. i oczywiście dowiemy się jak głęboko zdegenerowane i ześwinione jest to towarzystwo? alleluja i do przodu? koszmar goni koszmar. bezmiar bezeceństw poraża.
  • ~M
    (2015-11-22 10:24)
    ojciec!!!ty maz ***** do gadania!!!
  • ~sda
    (2015-11-22 09:55)
    czytaj "Mafia założy grupę tropiącą przestępców w swoich szeregach"
  • ~rumor xyz
    (2015-11-22 08:46)
    A na wyniki tego "patrzenia"poczekamy tak z 300 lat!?.
  • ~slazak
    (2015-11-22 07:15)
    Zaby beda wysuszac bagno, zycze powodzenia
  • ~Szyba
    (2015-11-22 06:02)
    Równie dobrze można z osadzonych w więzieniach stworzyć grupę do zwalczania przestępczości . To że "pasterze" w sutannach traktują nas jak stado baranów to wiemy , ale że uważają nas za głupszych od tych zwierząt to mnie już mocno zaskakuje .
  • ~Konrad Wallenrod
    (2015-11-22 03:05)
    Onijuz przebili wszelka granice bezczelnosci.Jak dluga jest historia sekty watykanskiej poczawszy od daty jej powstania 312 r.Tam zassze byly wszelkiego typu zboczenia,mordy,swiete krucjaty itd.Sw.Piotr Apostol mial rodzine podobnie jak inni Apostolowie Pana Jezusa Chrystusa.Biblia nic nie mowi o obowiazku ceibatu,kto to wprowadzil jest moca Slowa Bozego przeklety !.Ta zgraja zdemolowala zycie miliarodom ludzi ,oni maja juz swoja wlasna droge ale na zatracenie.List do Galatow rozdzil 1 iwersz 7 - 9 ,i rozdzial 4 wiersz 1 - 7.Balwochwalstwo ,godzace w drugie przykazanie takie jakie dostal Mojzesz od Boga brzmi innaczej niz w katechizmach Kosciola Rzymsko - Katolickiego ?.Biblia Tysiaclecia Ksiega Wyjscia rozdzial 20 wiersz 4 -6 i Ksiega Powtorzonego Prawa rozdzial 5 wiersz 8 - 10.Dlatego Polska teraz poniesie najwieksza kare !.
  • ~sprawiedliwy
    (2015-11-21 23:07)
    Każdy przypadek pedofilii jest bardzo poważnym przestępstwem. Duchowni - według wielu badań- stanowią 3 procent pedofilów. Zatem karajmy bez mylenia sprawiedliwości z zemstą tych, którzy to robią i równie bardzo zajmijmy się 97 procent pedofilów pochodzących z innych środowisk! Wtedy troska o te biedne ofiary będzie autentyczna i nie będzie kozłów ofiarnych do odstrzału. W przeciwnym razie, pedofilia będzie tylko wentylem ujawnienia swojej klerofobii.
  • ~hiob
    (2015-11-21 21:53)
    No to po Dziwiszu.
  • ~jk
    (2015-11-21 20:43)
    wreszcie sie obudzili a moze raczej przelamali !!
  • ~rychu
    (2015-11-21 20:39)
    "Episkopat tworzy specgrupę księży do badania przypadków pedofilii" zeby lepiej i szybciej "zacierac slady", usuwac dowody, zamiatac temat pod dywany w palacach biskupich !!!
  • ~realista
    (2015-11-21 20:30)
    wpierw niech sprawdzą czy w tej specgrupie nie ma pedofilii !!!
  • ~mirek
    (2015-11-21 19:42)
    Kolejne klamstwo parszywej mafii, wszystkie dotychczasowe dochodzenia byly blokowane i oblozone zakazem publikacji.