Episkopat tworzy specgrupę księży do badania przypadków pedofilii

| Aktualizacja:

Kościół nie będzie unikał odpowiedzialności za przypadki pedofilii - mówił w Poznaniu ojciec Adam Żak, koordynator Episkopatu do spraw ochrony dzieci i młodzieży. 

wróć do artykułu
  • ~ooooo
    (2015-11-21 16:49)
    Czy pedofili wyda pedofila ?
  • ~andy
    (2015-11-21 17:58)
    trzeba najpierw zbadac czy wsrod czlonkow komisji nie ma kochajacych inaczej we wszelkich odmianach
  • ~olo
    (2015-11-21 18:10)
    buahaha, przyjrzy sie ofiarom,
    czy im żenidlo wyroslo do macania
    buahaha, jak nie wyroslo to.. pedofil ?
  • ~LOL, kaprawe ciule w sutannach!
    (2015-11-21 18:19)
    Kościół nie będzie unikał odpowiedzialności za przypadki pedofilii... mimo że jeszcze od niedawna chciał unikać głosząc że to prywatna sprawa księży-pedofilów
    Rozumiem że dokonał się cud. Za wstawiennictwem. I dzięki modłom.
  • ~hahaha
    (2015-11-21 18:20)
    jak się przyjrzą? bedą się wszyscy gapić w lustra?
  • ~Polski Katolik z Polski!
    (2015-11-21 18:23)
    Przyjrzyjcie się też homoseksualistom w sutannach! tego rodzaju zboczeńców też jest pełno w kościele!!!
  • ~TEMPEL
    (2015-11-21 18:24)
    NIESTETY W MEDIACH GAZETACH BARDZO CZĘSTO CO INNEGO SIĘ MÓWI PISZE ŻEBY TYLKO USPOKOIĆ SPOŁECZEŃSTWO A ZA PLECAMI ROBI SIĘ ZUPEŁNIE COŚ INNEGO.W TYCH CZASACH ŻEBY BYŁO JESZCZE ŚMIESZNIEJ I ŻEBY WYŚMIAĆ OFIARY TAKIE SPECGRUPY RÓWNIE DOBRZE MOGĄ BYĆ TWORZONE PRZEZ SAMYCH PRZESTĘPCÓW.Z FIZYCZNEGO PUNKTU WIDZENIA JEDNA LUB KILKA SPRAWIEDLIWYCH OSÓB RACZEJ NIEBĘDZIE W STANIE ARESZTOWAĆ LUB WYGRAĆ Z ARMIĄ DOBRZE WYSZKOLONYCH KRYMINALISTÓW.ZGNIŁA I ZDEMORALIZOWANA CZĘŚĆ KOŚCIOŁA RAZEM Z INNYMI WROGAMI JUŻ NIEDŁUGO BĘDZIE UKARANA DLATEGO NIEOPŁACA SIĘ BYĆ ZŁYM CZŁOWIEKIEM
  • ~TRANOSAURUS REX
    (2015-11-21 18:35)
    odbilo franiowi po-mszalnym?ta niby specgrupa ma pilnować czego? chyba porządku pedofilskiego=fajnie JEST BYC SEDZIA W SWOJEJ SPRAWIE...ale to PO-LANDIA-NIBYLANDIA...jak RUDY WIESZCZ MAWIAL...fajna PO-LANDIA na ZYWO...CO ZA OBLUDA I PERWERSYJNOSC...
  • ~putto
    (2015-11-21 19:09)
    ciekawe ilu księzy ma eidsa
  • ~JURA
    (2015-11-21 19:12)
    Jeśli miałaby to być prawda, to na bank braknie sukienkowych na parafiach, ale nawet za grosz nie wierzę w te intencje. To jest przecież tak szczelnie zamknięta kasta, że tylko wpada ktoś, kto wychyli się poza sektę. A jak na fotce widzę samych spasionych purpuratów to na pewno nic z tego nie będzie.
  • ~WLOCLAWIAK
    (2015-11-21 19:13)
    jedne pytanie ,a kto oceni tych CENZORÓW JAKĄ OPCJĘ ... REPREZENTUJĄ.
  • ~parafianin z torunskiej
    (2015-11-21 19:20)
    BYŁY proboszczu z katedry z Włocławka ,jeżeli jesteś w Austri czy możesz to potwierdzić lub jest to tylko tłumaczenie twojego lucjana pozdrawiam.
  • ~mirek
    (2015-11-21 19:42)
    Kolejne klamstwo parszywej mafii, wszystkie dotychczasowe dochodzenia byly blokowane i oblozone zakazem publikacji.
  • ~realista
    (2015-11-21 20:30)
    wpierw niech sprawdzą czy w tej specgrupie nie ma pedofilii !!!
  • ~rychu
    (2015-11-21 20:39)
    "Episkopat tworzy specgrupę księży do badania przypadków pedofilii" zeby lepiej i szybciej "zacierac slady", usuwac dowody, zamiatac temat pod dywany w palacach biskupich !!!
  • ~jk
    (2015-11-21 20:43)
    wreszcie sie obudzili a moze raczej przelamali !!
  • ~hiob
    (2015-11-21 21:53)
    No to po Dziwiszu.
  • ~sprawiedliwy
    (2015-11-21 23:07)
    Każdy przypadek pedofilii jest bardzo poważnym przestępstwem. Duchowni - według wielu badań- stanowią 3 procent pedofilów. Zatem karajmy bez mylenia sprawiedliwości z zemstą tych, którzy to robią i równie bardzo zajmijmy się 97 procent pedofilów pochodzących z innych środowisk! Wtedy troska o te biedne ofiary będzie autentyczna i nie będzie kozłów ofiarnych do odstrzału. W przeciwnym razie, pedofilia będzie tylko wentylem ujawnienia swojej klerofobii.
  • ~Konrad Wallenrod
    (2015-11-22 03:05)
    Onijuz przebili wszelka granice bezczelnosci.Jak dluga jest historia sekty watykanskiej poczawszy od daty jej powstania 312 r.Tam zassze byly wszelkiego typu zboczenia,mordy,swiete krucjaty itd.Sw.Piotr Apostol mial rodzine podobnie jak inni Apostolowie Pana Jezusa Chrystusa.Biblia nic nie mowi o obowiazku ceibatu,kto to wprowadzil jest moca Slowa Bozego przeklety !.Ta zgraja zdemolowala zycie miliarodom ludzi ,oni maja juz swoja wlasna droge ale na zatracenie.List do Galatow rozdzil 1 iwersz 7 - 9 ,i rozdzial 4 wiersz 1 - 7.Balwochwalstwo ,godzace w drugie przykazanie takie jakie dostal Mojzesz od Boga brzmi innaczej niz w katechizmach Kosciola Rzymsko - Katolickiego ?.Biblia Tysiaclecia Ksiega Wyjscia rozdzial 20 wiersz 4 -6 i Ksiega Powtorzonego Prawa rozdzial 5 wiersz 8 - 10.Dlatego Polska teraz poniesie najwieksza kare !.
  • ~Szyba
    (2015-11-22 06:02)
    Równie dobrze można z osadzonych w więzieniach stworzyć grupę do zwalczania przestępczości . To że "pasterze" w sutannach traktują nas jak stado baranów to wiemy , ale że uważają nas za głupszych od tych zwierząt to mnie już mocno zaskakuje .