Para prezydencka złożyła Polakom życzenia. "Abyśmy razem budowali przyszłość...". WIDEO

| Aktualizacja:

Para prezydencka z okazji świąt Bożego Narodzenia złożyła Polakom życzenia. W specjalnym wystąpieniu Andrzej Duda wraz z małżonką Agatą życzą wszystkim spokoju, życzliwości i realizacji wszystkich planów.

wróć do artykułu
  • ~r.j.
    (2015-12-27 06:08)
    Dziękuję, Panie Prezydencie. Za piękne życzenia, szacunek i odwagę wyznawania wiary. I za to, że jesteście Państwo razem! Za Wasz szczery dla siebie wzajemnie szacunek, który jest przykładem dla nas. Przykro mi z powodu nienawistnych komentarzy. Ale każdy reprezentuje siebie samego, to co ma w środku. Boli jednak, gdy "pies gryzie wyciągniętą z chlebem rękę". Niech Boże Dziecię da łaskę naszym Rodakom, by pozbyli się "jadu" i zaczęli mówić ludzkim głosem.
  • ~aleks
    (2015-12-27 02:35)
    Nie lubie teraz ogladac telewizji bo mam mdlosci.
  • ~corka ulana
    (2015-12-26 20:11)
    Bardzo dziekuje panu prezydentowi i jego malzonce za piekne zyczenia i oby sie spelnily. Jestescie obydwoje wspaniala para prezydencka ! Wszystkim Polkom i Polakom,uczciwym Obywatelom Polski,tym co glosowali na obecnie rzadzacych,pozdrawiam i zycze Wszystkim ,zdrowia wytrwalosci i jeszcze wiekszego poparcia w realizowaniu i sprzataniu naszej Ojczyzny po zlodziejach i roznej masci zaprzanscow. Szczesc Wam Boze!
  • ~mnj
    (2015-12-26 13:56)
    niech on przestanie się pokazywac publicznie i nie mowi fałszywych słow temu panu juz dziękujemy
  • ~filip
    (2015-12-26 11:43)
    Jestem dumna z prezydenta. Sejm i prezydent przywracają ład w POpropagandowej Polsce. Niech Polska będzie Polska , a nie kolonią. Precz z komunistyczna konstytucją i sędziami PO propagandzistami ( 14 na 15 wybranych z ramienia PO, sędziowie ci to byli działacze PO). To oni pomagali byłemu rządowi okradać Polskę.
  • ~wawxx
    (2015-12-25 14:33)
    I tak w kaczo-dudo-szydłowie pojawiła sie nowa wigilijna tradycja: dzielenie sie chlebem. Wśród myślących inaczej pozostała stara, godna ubolewania tradycja dzielenia sie opłatkiem, ale wspólnie z dziwiszem, hoserem, nyczem i innymi sukienkowymi, ta tradycja zostanie raz na zawsze wyrugowana z Polski, przepraszam za pomyłke , z Kaczostanu!
  • ~T.J
    (2015-12-25 11:40)
    O jakim zrozumieniu i szacunku jest mowa.Chyba wielu z nas dało się zwieść miłym słowom w kampani prezydenckiej.Ale następne wybory zweryfikują błąd
  • ~Dorota
    (2015-12-25 09:57)
    Panie Boże dziękuję Ci za to że mamy prezydenta-przyzwoitego człowieka. Dodaj mu sił by dał radę. Spraw byśmy umieli ze sobą rozmawiać różniąc się w wielu sprawach i byśmy współdziałali dla dobra wspólnego, dla dobra Polski i świata. Błogosławieństwa Bożej Dzieciny dla wszystkich.
  • ~Witek B.
    (2015-12-25 09:55)
    Szkoda, że tym, którzy teraz tak krytykują Dudę nie przeszkadzały wcześniej przekręty PO i machlojki Komorowskiego, jak np. ta z trybunałem, gdy można było przewidzieć, że wybory doprowadzą do zmiany władzy. Media były (i są do tej pory) w rękach PO, więc znaczenie afer było umniejszane, skandale wyciszane, a o wielu przekrętach szeroka opinia publiczna nawet nie miała szansy się dowiedzieć w tv. Tusk i w ogóle cała PO chwaliła się dochodem narodowym i wzrostem gospodarki, ale skromna polska rodzina nie odczuwała, że „żyje się lepiej”, a wprost przeciwnie. Elity u góry dzieliły się zyskami, masa pieniędzy „europejskich” była roztrwaniana, np. na autostrady i drogi, które w wielu miejscach są słabej jakości i po krótkim użytkowaniu wymagają remontu a budowa ich była przedrożona. Gdyby rzeczywiście Szydło spowodowała, że dostanę na moje drugie dziecko 500 zł, to by był pierwszy raz w życiu, że namacalnie poczuję, że coś mi „skapnie” z naszych wspólnych wypracowanych pieniędzy. Dla mnie to duża kwota. Gdybym ją dostał, wyślę córkę na dodatkowy angielski i zapłacę jej za zajęcia tańca dla dzieci, o których marzy, ale nie stać mnie na to.
  • ~janusz
    (2015-12-25 09:18)
    Dziękuję panu prezydentowi za życzenia. Spełnią się one po następnych wyborach, kiedy PiS bezpowrotnie straci władzę a pan i pani Szydło ze swoim rządem staniecie przed Trybunałem Stanu.
  • ~LuS
    (2015-12-25 07:10)
    Życzcie sobie nawzajem ale Polskę zostawcie w spokoju. To co teraz wyprawiacie jak twierdzą ludzie nauki, politycy i ludzie realnie oceniający sytuację doprowadzi do wojny domowej.
  • ~loko
    (2015-12-25 03:01)
    Życzę Wam PIS-owcy wszystkiego najgorszego i innych atrakcji
  • ~momo
    (2015-12-25 00:40)
    Sp... dziadu !!!
  • ~zenua
    (2015-12-25 00:25)
    Spadaj pajacu lamiacy prawo
  • ~ebn
    (2015-12-24 23:47)
    Niemiecki Der Dziennik nie omieszkał oczernić Prezydenta. Większość tych komentarzy nadaje się do prokuratora
  • ~olo
    (2015-12-24 23:03)
    nigdy w zyciu, juz w tvn kardynal Nycz naucza o polityce, niech sie kazdy trzyma swego fachu i nie naucza hydraulika przykrecac kranu,
  • ~ja
    (2015-12-24 22:20)
    Taki mądry , taki pracowity / nawet nocą pracuje/, kocha wszystkich Polaków, taki życzliwy że do serca przyłóż, szczery, uczciwy, prawy . I dlaczego nie chcę od niego życzeń?
  • ~Honorka
    (2015-12-24 22:10)
    A ja nie przyjmuję od Was życzeń. Nie chcę. Są nieszczere, na pokaz.
  • ~Wigilia to dzień ciężkiej pracy w kamaszach
    (2015-12-24 21:39)
    Kamaszy nie pokazali ? No i kto to mówi: prezydent wzięty w kamasze przez jakiegoś za przeproszeniem prezia. Wydawałoby się, że w Polsce może być tylko odwrotnie, ale się okazuje, że prezio to stary kawaler opacznościowy, więc w zaPISianej Wolsce jest na opak Wszystkie życzenia od takich obłudników można odczytywać tylko na opak.
  • ~Katolik
    (2015-12-24 21:11)
    Jakie to cyniczne i obrzydliwe. Człowiek, który poza Kaczorem nie szanuje nikogo, łamie wszelkie prawo i obraża naród - dzisiaj mówi o zgodzie i miłości. Zacznij człowieku od siebie, a nie wykorzystuj do tego kościoła.

Może zainteresować Cię też: