Awantura we władzach Warszawy. Poszło o zwrot drogiej działki na placu Defilad

| Aktualizacja:

Opozycja w Radzie Warszawy zarzuca władzom stolicy nieudolność przy reprywatyzacji działki na placu Defilad, aktywiści miejscy mówią otwarcie o łamaniu prawa. Ratusz twierdzi, że został wprowadzony błąd, dlatego wydał decyzję o zwrocie nieruchomości.

wróć do artykułu
  • ~siala
    (2016-05-13 08:14)
    Bufetowa powinna stanąć przed sądem ,to tylko jeden z dziesiątek przekrętów jakie dokonali w Warszawie i zawsze jak nie działki to domy.
  • ~abc de
    (2016-05-13 08:44)
    Przekrety w ratuszu osiagnely szczytu, zwracaja prawie wylacznie ubeckim firmom , ktore wykupily za grosze prawa do odszkodowan - to jest normalna mafia pod kierownictwem Gronkowca!
  • ~mariola
    (2016-05-13 09:10)
    Kto moze to jeszcze szybko musi dla siebie wykroic kawalek tortu.
  • ~MOZ
    (2016-05-13 11:34)
    Matoły z Warszawki przecież sami wybraliście po raz kolejny HGW na prezydentkę stolicy.A ,że ,,ratusz "kręci lody było wiadomo od dawna.
  • ~der
    (2016-05-13 09:39)
    Dlaczego Bufetowa jest "nietykalna"?
  • ~pytek
    (2016-05-13 10:01)
    To może przy okazji coś w sprawie kamienicy przy ul. Noakowskiego 16?
  • ~Sokular
    (2016-05-13 09:44)
    Bufetowej pustoszeje lodówka a tak dobrze było latami......................kosztem machiavelistycznej "polityki"
  • ~Bolesław Grabowski
    (2016-05-13 10:51)
    To nie awantura tylko reakcja na działania korupcyjne Pani Bufetowej !!!!!
  • ~~el-a
    (2016-05-13 13:17)
    co za pokrętny komentarz.Sprawa jest jasna.PRLowski rząd zapłacił Dani 5,7 mln koron odszkodowania w zamian za co Dania przejęła na siebie pełnię roszczeń za wszelkie nieruchomości na terenie Polski będące wcześniej własnością aktual.obywateli duńskich.Nie wspomniano komu została "zwrócona" owa działka ,warta -UWAGA!!! 160 mln.złotych polskich.Została "zwrócona" mafii prawniczej w ramach współpracy urzędniczo-prawniczej przy zagrabianiu bardzo cennych nieruchomości -szczególnie warszawskich,ale nie tylko.Biedny ratusz "został wprowadzony w błąd" przez swój rząd PO-PSL.Złodziej na złodzieju,oszust na oszuście .Czyli PO - i wszystko jasne.Bufetowe,Józwiaki,Mielczarki = prokuratura,sąd,tiurma.Z wielką radością należy dostrzec że w ten przekręt zamieszany jest także Jakub Rutnicki,wyjątkowo podła postać PO.
  • ~mieszkaniec Warszawy
    (2016-05-13 15:16)
    ROZLICZYĆ PASERKĘ Z KAMIENICY , PRZYJĘŁA JĄ W STYLU GESZEFTU
  • ~Jon Snow
    (2016-07-06 12:02)
    Nepotyzm i partyjniactwo w III RP doprowadziło do tego, że w urzędach rządzą kliki dbające wyłącznie o swój partykularny interes! Wszystkich tych urzędników, którzy byli zamieszani w tą sprawę powinno się wywalić z dożywotnim zakazem sprawowania funkcji społecznych, a tym którym udowodni się korupcję pozamykać na maksymalnie wyroki i odebrać majątki jako zdobyte w skutek działalność przestępczej. Prokuratura również powinna zająć się drugą stroną, czyli wnioskującymi o zwrot tej działki. Bo skoro było wpłacone odszkodowanie tzn. że świadomie wprowadziły w błąd organy państwowe.