Agencja Wywiadu wydała Rosjanom informatora? Oficer polskich służb: To był prowokator FSB

Mariusz Kamiński podczas audytu rządów PO-PSL mówił, że Agencja Wywiadu wydała FSB informatora, którzy przyniósł informacje, że w Smoleńsku był zamach. "Gazeta Wyborcza" dotarła do oficera polskich służb, który twierdzi jednak, że cała akcja była prowokacją FSB, na którą jednak nasz wywiad nie dał się nabrać.

wróć do artykułu
  • ~zadowolony
    (2016-05-19 14:48)
    Napisane jest po owocach ich poznacie. A tu latach 2008-2016 tyle afer , a służby wykryły tylko krzesłowy zamach na prezydenta. Myślę, żew niedlugim czasie GW zamilknie na zawsze.
  • ~WSI-owy skowyt
    (2016-05-19 13:54)
    Bondaryk(szef wywiadu) to zdolny uczeń Dzierżynskiego,odkrył że ksiądz Małkowski był ,,niebezpieczny'???i dlatego był inwigilłowany.To samo z dziennikarzami z niePOkornych mediów
  • ~vh
    (2016-05-19 13:06)
    Serio? Naprawde nie podjeliscie gry z FSB? Naprawde niczego nei chcieliscie sie dowiedziec? O metodach? Prowadzeniu prowakacji? To dziwne, pilkarze maja spotkania towarzyskie po to by poznawac innych, nowe tricki itd a w Polsce sluzby specjalne nie maja na to ochoty...Minister Sienkiewicz mial racje mowiac ze Polska to panstwo istniejace tylko teoretycznie...
  • ~olo
    (2016-05-19 12:40)
    co z tego,ze pod obserwacja ambasada ? a przyjsc mozna i miec to w d..,nie ? a moze to patriota polski z ulicy ? albo nawiedzony jak Antek ? bo zamach to brednia
  • ~Normalne.....
    (2016-05-19 12:00)
    Tusk z Putinem wydali oficjalne oświadczenie w sprawie Smoleńska -"winny był Kaczor i jego generał pijak" i każda informacja sprzeczna z tym , co powiedzieli , to prowokacja. Więc należało zrobić donoś do FSB na krnąbrnych .
  • ~Baca
    (2016-05-19 11:36)
    EWO Stankiewicz mówisz o targowicy. Co ty chcesz od polskich biskupów to już tyle lat daj ty im odpoczywać w pokoju .BÓG stworzył różnorodny świat biskupów zdrajców i Ewę Stankiewicz żeby ględziła co ślina przyniesie na język .powiem ci ty wyczyść buty tuskowi i będzie cacy
  • ~JMK
    (2016-05-19 11:32)
    Gazeta Wyborcza , Newsweek ,polskojęzyczna stacja TVN24,tam się mówi i pisze całą dobę tylko prawdę ,wyłącznie prawdę.
  • ~Super...
    (2016-05-19 11:04)
    Ten nieuk, który tytułuje się polskim oficerem wywiadu , chciał zablokować na przyszłość pozyskiwanie informacji od obywateli Federacji.
  • ~007
    (2016-05-19 10:51)
    To znaczy informator też na sznurku układy post sowieckiego.
  • ~E tam....
    (2016-05-19 10:38)
    prowokator FSB, który miał skompromitować polskie służby.Dlatego o jego wizycie poinformowaliśmy oficjalnym kanałem kontaktowym Rosjan. W świecie służb to znak: "Wiemy, co kombinujecie, nie udało się" - dodaje oficer. Ale bzdety, profesjonalne służby nie informują innych służ, bo to jest dowód służalczości. Poza tym informowanie przez osoby prywatne może być dowodem zaufania dla służb , a nie koniecznie prowokacją obcych służ. Ktoś może dysponować niepotwierdzonymi informacjami, które chce przekazać. W sytuacji kiedy donosimy na niego do służ obcych możemy mu zrobić krzywdę. Rosjanie nigdy by tak nie postąpili jak wyszkoleni przez KGB służalczy Polacy,
  • ~Ozz
    (2016-05-19 10:34)
    Kto uwierzy w te spreparowane brednie brukowca zwanego GW. Najwidoczniej komuś ziemia pali sie pod nogami
  • ~ROBSON
    (2016-05-19 10:22)
    aLE MAMY wywiad. sTRACH ŻYC W TEJ polsce>
  • ~lolek
    (2016-05-19 10:18)
    Kim,by nie by ów człowiek (a okazuje się,że był,wbrew krzykom POzłodziei),należało go przesłuchać,a nie odsyłać z miejsca ruskim.Państwo Tuska to bagno...
  • ~SYLVEK
    (2016-05-19 10:17)
    Sledztwo to wszystko wykarze a tak to tylko "gdybania"
  • ~Celinary
    (2016-05-19 10:13)
    Bajka Wybiórczej!Co by nie było,kogoś takiego należy przesłuchać i dopiero wyciągnąć wnioski!Hańba POpaństwu i jego załganym "elitom"!
  • ~czawo
    (2016-05-19 10:10)
    Oficer wywiadu który spowiada się wyborczej powinien mieć przedrostek "były" oficer- obecnie zdegradowany do szeregowego i z zarzutami..
  • ~ADi
    (2016-05-19 10:04)
    a jednak prawda a tak zaprzeczali!!!
  • ~Jurek
    (2016-05-19 09:52)
    No jak GW dotarła do tego oficera to musi być to świnto prowda i tylko prowda.
  • ~wieśniak z miasta
    (2016-05-19 09:50)
    Wyjaśnienie tzw.oficera wywiadu tyle warte i z tej samej "bajki" co informacja o 4 krotnym podejściu pilotów tupolewa do lądowania
  • ~ke9