Agencja Wywiadu wydała Rosjanom informatora? Oficer polskich służb: To był prowokator FSB

Mariusz Kamiński podczas audytu rządów PO-PSL mówił, że Agencja Wywiadu wydała FSB informatora, którzy przyniósł informacje, że w Smoleńsku był zamach. "Gazeta Wyborcza" dotarła do oficera polskich służb, który twierdzi jednak, że cała akcja była prowokacją FSB, na którą jednak nasz wywiad nie dał się nabrać.

wróć do artykułu
  • ~JMK
    (2016-05-19 11:32)
    Gazeta Wyborcza , Newsweek ,polskojęzyczna stacja TVN24,tam się mówi i pisze całą dobę tylko prawdę ,wyłącznie prawdę.
  • ~Jurek
    (2016-05-19 09:52)
    No jak GW dotarła do tego oficera to musi być to świnto prowda i tylko prowda.
  • ~Obka
    (2016-05-19 09:16)
    Kto niby ma w to uwierzyć?
  • ~wieśniak z miasta
    (2016-05-19 09:50)
    Wyjaśnienie tzw.oficera wywiadu tyle warte i z tej samej "bajki" co informacja o 4 krotnym podejściu pilotów tupolewa do lądowania
  • ~czawo
    (2016-05-19 10:10)
    Oficer wywiadu który spowiada się wyborczej powinien mieć przedrostek "były" oficer- obecnie zdegradowany do szeregowego i z zarzutami..
  • ~ke9
    (2016-05-19 09:40)
    Przecież prawica zakładała, że to mogła być prowokacja ale nawet gdyby była, to nie robi się tak, że leci się z jęzorem na wierzchu do FSB i popycha "informatora" mówiąc, zobaczcie przyszedł do nas i opowiada tam takie... Lepiej niech opozycja powie jakie dokumenty były palone na tyłach pałacyku ministerstwa i dlaczego dwóch oficerów FSB łaziło bezkarnie po całym budynku i nigdzie w ewidencji nie ma wpisu, że byli...
  • ~Celinary
    (2016-05-19 10:13)
    Bajka Wybiórczej!Co by nie było,kogoś takiego należy przesłuchać i dopiero wyciągnąć wnioski!Hańba POpaństwu i jego załganym "elitom"!
  • ~Robert.
    (2016-05-19 09:24)
    teraz ruscy mają szerokie pole działana , Kamiński i Antoni kupią wszystko . zamiast zajmować się ważnymi dla Polski sprawami będą ścigać i sprawdzać wszystkie plotki na nk i Fb i fotki z Photoshopa
  • ~ADi
    (2016-05-19 10:04)
    a jednak prawda a tak zaprzeczali!!!
  • ~JAK
    (2016-05-19 09:13)
    Oczywiście ośmieszenie Polski się udało. Napalony, niezbyt gramotny, za to nawiedzony i oddany sprawie, jak to fanatyk, uwierzył i roztrąbił na cały świat. Ruskie już się ciesza od kilku miesięcy, a mają ubaw w trudnych dla siebie czasach. U nich lata trochę więcej samolotów niż w Polsce. Maja też znacznie więcej katastrof lotniczych. Pamiętam jak niedługo po popisie naszych lotników w Smoleńsku wypowiadał się jakiś ruski medyk, specjalista od badania zwłok po wypadkach. Powiedział że u nich nie przykłada się do sekcji ofiar wypadków lotniczych większego znaczenia. Powody? Zwłoki są zmasakrowane w stopniu uniemożliwiającym zbadanie przyczyny śmierci (czy ofiara zmarła ze strachu, braku tlenu czy poddania przeciążeniu). Nasi spece już niektórych po parę razy ekshumowali bo podobno coś było zamienione. A to dowód słuszności poglądu ruskiego medyka, nikt nie rozpoznał? Bo nie miał szansy
  • ~E tam....
    (2016-05-19 10:38)
    prowokator FSB, który miał skompromitować polskie służby.Dlatego o jego wizycie poinformowaliśmy oficjalnym kanałem kontaktowym Rosjan. W świecie służb to znak: "Wiemy, co kombinujecie, nie udało się" - dodaje oficer. Ale bzdety, profesjonalne służby nie informują innych służ, bo to jest dowód służalczości. Poza tym informowanie przez osoby prywatne może być dowodem zaufania dla służb , a nie koniecznie prowokacją obcych służ. Ktoś może dysponować niepotwierdzonymi informacjami, które chce przekazać. W sytuacji kiedy donosimy na niego do służ obcych możemy mu zrobić krzywdę. Rosjanie nigdy by tak nie postąpili jak wyszkoleni przez KGB służalczy Polacy,
  • ~ROBSON
    (2016-05-19 10:22)
    aLE MAMY wywiad. sTRACH ŻYC W TEJ polsce>
  • ~Ozz
    (2016-05-19 10:34)
    Kto uwierzy w te spreparowane brednie brukowca zwanego GW. Najwidoczniej komuś ziemia pali sie pod nogami
  • ~lolek
    (2016-05-19 10:18)
    Kim,by nie by ów człowiek (a okazuje się,że był,wbrew krzykom POzłodziei),należało go przesłuchać,a nie odsyłać z miejsca ruskim.Państwo Tuska to bagno...
  • ~Super...
    (2016-05-19 11:04)
    Ten nieuk, który tytułuje się polskim oficerem wywiadu , chciał zablokować na przyszłość pozyskiwanie informacji od obywateli Federacji.
  • ~Normalne.....
    (2016-05-19 12:00)
    Tusk z Putinem wydali oficjalne oświadczenie w sprawie Smoleńska -"winny był Kaczor i jego generał pijak" i każda informacja sprzeczna z tym , co powiedzieli , to prowokacja. Więc należało zrobić donoś do FSB na krnąbrnych .
  • ~Karol
    (2016-05-19 09:28)
    Sprawam i słuzb nie powinno się grać!! Tyle na ten temat!
  • ~WSI-owy skowyt
    (2016-05-19 13:54)
    Bondaryk(szef wywiadu) to zdolny uczeń Dzierżynskiego,odkrył że ksiądz Małkowski był ,,niebezpieczny'???i dlatego był inwigilłowany.To samo z dziennikarzami z niePOkornych mediów
  • ~SYLVEK
    (2016-05-19 10:17)
    Sledztwo to wszystko wykarze a tak to tylko "gdybania"
  • ~007
    (2016-05-19 10:51)
    To znaczy informator też na sznurku układy post sowieckiego.