"Rzeczpospolita": Polska pod piracką banderą. Nielegalny handel kwitnie

| Aktualizacja:

Prawie połowa programów komputerowych w naszym kraju to kopie bez licencji. Jesteśmy drugim państwem po Rosji w tej części Europy pod względem strat ponoszonych przez producentów software'u – pisze "Rzeczpospolita".

wróć do artykułu
 • ~olo
  (2016-05-25 09:08)
  bo tu Rumunia ,panie jest, Rumunia, jak ukrecisz na lewo to masz sukces, taka tradycja, a producent az padnie i pojdzie handlowac lewym towarem innych, to sie odkuje
 • ~uzi
  (2016-05-25 09:44)
  Piractwo to jest kopiuj- wklej, kradzież to wytnij wklej. UE to miało być wyrównywanie szans i zarobków. Zarobki mamy najniższe w UE, a ceny podobne.
 • ~Kafel
  (2016-05-25 11:47)
  bzdura. Mam wielu znajomych w Wlk. Brytanii i wszyscy mówią, że nie ma najmniejszego problemu z lewym oprogramowaniem. Jest go pełno i jest łatwo dostępny. Najwyraźniej niektóre państwa UE idą droga Grecji, tj. fałszują statystyki, żeby wypadać lepiej w raportach.
 • ~żenada
  (2016-05-25 14:37)
  Kolejny odkrywca "prawdy".Taki facet bez refleksji i analizy.Komu się chce przypodobać-nie wiadomo.Przepisuje od innych takie mądrości.? też nie wiadomo.Jdnym słowem odgrzewany wielokrotnie kotlet.
 • ~Serw
  (2016-05-25 16:59)
  Temat faktycznie bedzie wracać tak długo jak Polska bedzie pod względem zarobków Bangladeszem europy
 • ~gostom
  (2016-05-26 07:40)
  A nie tylko to o Polsce!!!! Jako klan karnych niemieckich emerytów wyklucza Jeden z oszustów po aresztowaniu w Gdańsku Dwa lata temu, Arkadiusz Lakatosz, wynalazca "sztuczek wnuka", aresztowanych w Warszawie. Jego biznes leciał dalej, a on zaczął się ukrywać. Dlaczego nie może policja zatrzymać te grupy. Tak ciężko? więcej ...Poczytajcie sobie w prasie.
 • ~gostom
  (2016-05-26 07:43)
  A nie tylko to o Polsce!!!! Jak kriminalny klan z Polski okrada niemieckich emerytów. Jeden z oszustów po aresztowaniu w Gdańsku Dwa lata temu, Arkadiusz Lakatosz, wynalazca "sztuczek wnuka", aresztowanych w Warszawie. Jego biznes leciał dalej, a on zaczął się ukrywać. Dlaczego nie może policja zatrzymać te grupy. Tak ciężko? więcej ...Poczytajcie sobie w prasie.