Wypadł z okna w centrum Warszawy, potem zaatakował policjantów nożem. Dwóch funkcjonariuszy rannych

| Aktualizacja:

W centrum Warszawy z okna kamienicy wypadł mężczyzna. Gdy próbowali mu pomóc ratownicy, rzucił się na nich. Na miejscu pojawili się więc policjanci. Ranny zaatakował ich nożem. Funkcjonariusze musieli użyć gazu.

wróć do artykułu
  • ~Jimmy Bounce
    (2016-05-28 14:13)
    Aktywista KODU?...
  • ~olo
    (2016-05-28 11:50)
    moze pijany byl,albo nacpany, bo ludzie raczej po wypadnieciu z okna to leza pokornie i jęcza a ten... he,he
  • ~Policjant
    (2016-05-28 13:15)
    Brawo Policja za skuteczną interwencję.Mam nadzieję,że tego wpisu mi dziennik nie wytnie.
  • ~maciek wynalazca
    (2016-05-28 14:35)
    no prosze jaka bezradosc wobec debila - policja nie radzi sobie wyraznie u odlegloscia do napastnika i przez to dochodzi i do poranienia policjantow.A wytarcza proste srodki, jak np. zarzucenie sieci na agrsora i wciagniecie go do wor sieci, jak krzyzacy juranda, drugim elementem jest zarzucenie lassa na debila, czy dlugiego nahaja ze skory na szyje i zaciagniecie na szyji czy na nodze. Gdy zawodza wspoczesne srodki -trza uzyc poprostu tych sredniowieczych. Myslec.....no i troche inteligencji.
  • ~rek
    (2016-05-28 20:44)
    Zamiast ratować, trzeba było dobić debila.
  • ~Oh_irony
    (2016-05-28 12:50)
    Znowu brutalność policji. Pewnie prawilne Sebixy i Karyny urządzą protest pod komendą jak we Wrocławiu.
  • ~olo
    (2016-05-28 21:29)
    znowu jakis antyterroysta daje r ady policji, ze mogli go raz dwa obezwladnic bez niczego, pewnie 2 chwyty i reka urwana, facet wypadl/wyskoczyl z 2 pietra, lezy, jakos na nogi nie staje, mogl miec polamane nogi, miednice, albo zlamanie kregoslupa, wiec rękoczyny typu dzwignia,nadepniecie noga, czy dzwignia na kark, to he,he trupem pachnie, no i zachowuje sie jak niekumaty
  • ~tutek
    (2016-05-28 16:00)
    Napewno wypadł na głowę i dlatego zachowuje się jak potłuczony. Czyli zgodnie z prawami natury.
  • ~olo
    (2016-05-29 11:06)
    no wiec ci policjanci krzyczeli w kolo- rzuc noz,rzuc,noz, az do znudzenia, a facet nie rzucal, tylko sie krecil wkolo jak WIpler,nogami fikal, i tym nozem sie zaslanial, a ktos probowal z nim gadac ? he,he zobaczyc o co mu chodzi ? moze by oddal po dobroci,co ?
  • ~KOD
    (2016-05-29 09:08)
    Ten były Antyterrorysta powinien się leczyć, a redakcja TVN powinna pokazać wszystkim Polakom jakby oni zatrzymali by tego mężczyznę. Też uważam, że Polska Policja jest nie dofinansowana i słabo przeszkolona, ale to już nie jest wina samych policjantów.
  • ~&
    (2016-05-28 16:29)
    Z nożem to się nie wypada a wylatuje .........
  • ~olo