Prezydent do pielgrzymów: Rolą mężczyzny odpowiedzialność i pomoc

| Aktualizacja:

Współczesny mężczyzna powinien być odpowiedzialny; gotowy do ochrony, wspierania rodziny i ojczyzny, stający po stronie wolności i sprawiedliwości, słabszych i potrzebujących pomocy - napisał do uczestników pielgrzymki mężczyzn do Piekar Śląskich prezydent Andrzej Duda.

wróć do artykułu
  • ~to był k...zamach
    (2016-05-29 13:57)
    Andrzej Du.a to moja ulubiona pacynka świrosława polskęzbawa
  • ~smutny
    (2016-05-29 13:57)
    Kult matek boskich nie ma nic wspólnego z naukami biblijnymi .Jest to wymysł sekty - wyznawców fałszywej wiary . BAŁWOCHWALSTWO , GŁUPOTA I OHYDA . Z jakiego materiału najlepszy bałwan - matka boska i jakiego kalibru ?
  • ~pogromca czekistów
    (2016-05-29 14:03)
    A zatem, Budyń, ty się na mężczyznę nie nadajesz i nim nie jesteś. Jesteś wręcz zaprzeczeniem mężczyzny. Mężczyzna się przede wszystkim nie płaszczy przed nikim, a wasze, Budyń, płaszczenie się przed ćwierćchłopkiem z Nowogrodzkiej wręcz bije w oczy.
  • ~Radost
    (2016-05-29 14:14)
    A gdzie koorna powszechny dostęp do broni palnej co to PiS ta obiecywał w kampanii wyborczej? Se gościu jaja robi. Mężczyzna ma bronić rodzinę i ojczyznę z miotłą i gumką do majtek?
  • ~menszczyzna
    (2016-05-29 14:16)
    Rola mezczyzny jest miec wlasne ruchadelko lesne :-)
  • ~Ja
    (2016-05-29 14:26)
    Blogoslawione lono, ktore go nosilo ( Dude)!!!
  • ~Hanys
    (2016-05-29 15:11)
    Pielgrzymki do Piekar to typowa śląska tradycja . Jej upolitycznianie jest szkodliwe dla kościoła , Ślązaków i śląskiej tradycji.
  • ~screw
    (2016-05-29 15:13)
    Wg. Pacyna to rola współczesnego męszczyzny .Moim zdaniem to rola męszczyzny od zawsze i na zawsze .Ciekawe jak szybko by spier.... gdyby musiał kogoś na prawdę bronić....
  • ~mila
    (2016-05-29 15:19)
    Duda nominacja na prymasa Cie czeka
  • ~misiek
    (2016-05-29 16:10)
    Wszystko to prawda co o mężczyźnie powiedział Maliniak. Tylko, że nie mogą być tacy jeśli są tak prymitywni, zacofani i głupi.
  • ~babcia
    (2016-05-29 18:05)
    To prawdziwy skandal. Prezydent swieckiego panstwa pojawia sie na wszelkich peilgrzymkach, swieceniach, modlitwach i wogole na wszelkich ludowych imprezach tego rodzaju. Nie chce sie wierzyc, ze cos takiego jest mozliwe w 21szym wieku. Nikt mu nie broni chodzic na msze, ale jest to jego bardzo prywatna sprawa, a nie spektakl dla gawiedzi.
  • ~błogosławione piersi
    (2016-05-29 18:59)
    Zwycięzca w kategorii "Złoty Klęcznik" jest tylko jeden! W tych zawodach nawet Kaczyński jest bez szans.
  • ~Joh
    (2016-05-29 18:59)
    Szacunek Panie Prezydencie Dudo.
  • ~sev
    (2016-05-30 12:54)
    Takie bzdety można wypowiadać jak jest się Prezydentem. Warunki życia w Polsce eliminują mężczyzn z wykonywania tych obowiązków. Po pierwsze: Uposażenie za pracę jest tak niskie, że powoduje rozłamy w wielu rodzinach. Po drugie:Wydłużony czas pracy eliminuje wielu z możliwości przebywania z rodziną. Po trzecie : W związku z beznadziejną sytuacją materialną rodzin , oboje rodziców a nie tylko ojciec zmuszeni są do pracy, lub jak to często bywa doprowadzenia do rozpadu rodziny. Niezadowolone żony , bezbronni mężczyźni nie potrafiący zapewnić rodzinoµ normalności.