Jak działa mechanizm w aferze wyłudzeniowej? "Mamy gang w Warszawie"

| Aktualizacja:

Bliski współpracownik szefa CBA Mariusza Kamińskiego ujawnia znajdujący się w sferze zainteresowania Centralnego Biura Śledczego mechanizm wyłudzeń atrakcyjnych działek w centrum stolicy. "Każdy, kto mieszka w Warszawie, kto interesuje się jej sprawami, wie doskonale, że dzika - czy wręcz złodziejska - reprywatyzacja jest ogromnym problemem" - przyznaje Maciej Wąsik w rozmowie z "Super Expressem".

wróć do artykułu
  • ~Paula
    (2016-06-17 19:01)
    PO partia aferzystów i złodziei Nowoczesna partia nieuków i obciachu .Kukiz nierealni rozedrgani .Tylko PiS !!!
  • ~Bibilijny
    (2016-06-17 18:28)
    Ale przeciez to zaczal sp. Lech Kaczynski jak byl prezydentem Warszawy jak wyludzono wille na Mokotowie z Agencji Mienia Wojskowego bo znalezli sie domniemani wlasciciele. A waidomo ze wszystko by zniszczone po wojnie i wojsko odbudowalo a dzialki byly niemal wszystkie hipotecznie zadluzone
  • ~Rebeliant
    (2016-06-17 17:07)
    Jak działa mechanizm w aferze wyłudzeniowej i okradania Polski? - mam na myśli SKOK-i.
  • ~xyz
    (2016-06-17 14:26)
    A Telegrafem i Srebrną też się zajmą? To prezes ma przeje..... PO=PiS=PSL=SLD
  • ~Układ Okrągłego Stołu był prosty i jasny:
    (2016-06-17 14:22)
    WY NIE RUSZACIE NASZYCH - A MY NIE RUSZAMY WASZYCH ! --- I ktoś wreszcie musi ten zamknięty krąg zamienić w kółko graniaste - "a my wszyscy bęc!" - - (to znaczy - ONI WSZYSCY!)
  • ~Donosik do Ziobry (w czynie społecznym)
    (2016-06-17 14:16)
    A dlaczego tym się nikt nie interesuje? ** Ten skhooórvviel Wojtunik był szefem Centralnego Biura Antykorupcyjnego! Słyszycie: Centralnego Biura Antykorupcyjnego!--- An-ty-ko-rup-cyj-ne-go!!!--- I wtedy - jako szef nadzoru nad korupcją - bezczelnie korumpował wicepremiera tego teoretycznego państwa! A czynił to w sposób następujący: -- Machał Bieńkowskiej przed nosem marchewką, czyli możliwością skorzystania z jacuzzi za 10 PLN, a w zamian chciał uzyskać dotację 10-20 mln PLN dla CBA. --- I ona na to jak na lato!-- No - kto z nich dwojga jest bardziej zdemoralizowany? Pierwsza odpowiedź się liczy!---
  • ~DAA
    (2016-06-17 14:07)
    W PODOBNY I INNY SPOSÓB MAFIA - PO PRZEZ OSIEM LAT RZĄDZENIA ROZKRADAŁA NASZ KRAJ , CZAS TYCH panów ROZLICZAĆ I PUSZCZAĆ W SKARPETKACH JAK KIEDYŚ MAWIAŁ TW - BOLEK wałęsa .....................
  • ~Jaro
    (2016-06-17 14:01)
    Ten z prawej podsłuchiwał ludzi on-line w latach 2005-2007. Ten z lewej został ułaskawiony przez kumpla.
  • ~krzysztof
    (2016-06-17 12:07)
    DO TEJ PORY KAMIŃSKI I JEGO CBA DUŻO MÓWIĄ, ALE NIC Z TEGO NIE WYNIKA, I TAK JUŻ POZOSTANIE. NIEUDACZNIKOM WYSTARCZY, ŻE SIĘ O TYM MÓWI. TU BARDZIEJ CHODZI O WYSTRASZENIE PEWNYCH LUDZI, ŻEBY UCIEKLI I WIĘCEJ TEGO NIE ROBILI
  • ~abc de
    (2016-06-17 11:20)
    W Warszawie zwracja i owszem ale organizacji bylych ubekow, ktora odkupowala za grosze prawa wlasnosci od zdesperowanych czekaniem dziesiatki lat , prawowitych wlacicieli
  • ~Ala
    (2016-06-17 11:18)
    DRŻYJCIE, złodzieje i przekręciarze!!!!! Brawo PIS!!! Kocham was za to, co robicie!
  • ~swiadek
    (2016-06-17 09:31)
    Draba, Kolarski, Bajko i udajaca slepa Gronkiewiczowa...
  • ~Autor1
    (2016-06-17 09:00)
    Czy ktoś ureguluje własność przez zasiedzenie gruntów pod blokami ?
  • ~Ed
    (2016-06-17 08:58)
    Polska została rozkradziona i wyprzedana za grosze. Zniszczony przemysł i zadłużona na kilka pokoleń. 3 biliony zł. Na 4 osobową rodzinę przypada 300 tysięcy zł długu. To pokłosie 27 letnich nierządów. Trzeba decydentów przynajmniej pozamykać, a KS byłby też wskazana.
  • ~karol
    (2016-06-17 08:55)
    to HGW też zabiorą kamienicę ??
  • ~bono
    (2016-06-17 08:49)
    A moze by jednak jeszcze raz przemyslec sprawe dotyczaca przywrocenia KARY SMIRCI. Falszywie pojeta poprawnosc polityczna i moralna doprowadzila do wypaczenia tego co potocznie nazywa sie godnoscia czlowieka.
  • ~fred
    (2016-06-17 08:37)
    CBA wreszcie zajmuje się tym czym powinna. Za rządów PO CBA i inne służby zajęte były zamiataniem afer pod dywan.