Ustawa reprywatyzacyjna w Trybunale Konstytucyjnym. Rzepliński odroczył wydanie wyroku

| Aktualizacja:

Trybunał Konstytucyjny odroczył we wtorek bez terminu ogłoszenie wyroku ws. ustawy o gruntach warszawskich, która miała rozwiązać problem nieruchomości objętych tzw. dekretem Bieruta z 1945 r. Ustawę przed decyzją o podpisaniu zaskarżył poprzedni prezydent Bronisław Komorowski.

wróć do artykułu
  • ~25l.bezprawia w POlsce.
    (2016-07-19 15:24)
    Szef mafii HGW reprywatyzacyjnej PO-winien odpowiadać karnie przed sądem..Dość złodziejstwa i afer Partii Oszustów w Polsce. Kiedy POlitycy będą odpowiadać karnie za swoją kadencję rządów ,tak jak każdy obywatel odpowiada .
  • ~Macisław Płatow
    (2016-07-19 15:26)
    Ajatollahach broni Gronkiewicz-Walc ,i całą ,,warszawkę"?
  • ~bicz na pełowską dzicz
    (2016-07-19 15:28)
    ajatolach odroczył wyrok bo czeka teraz na propozycje od inwestorów. kto da więcej, kto da więcej.................................................................................................................
  • ~poczytaj
    (2016-07-19 15:34)
    musi się skońsultować, bo niezależny? Rozumiem. A co na to miszcz gospodarki, uzdrowiciel wszelkiego franka i może prorok Erdobana? To co? Odgłaszamy moratrorium na karę śmierci czy nie?
  • ~mecenas
    (2016-07-19 15:42)
    Współczesne prawo państwowe to żart. Rodzaj ruchomych piasków. Tak naprawdę go nie ma. Jest zmieniane, modyfikowane albo obchodzone jak danej władzy odpowiada. Na przykład, Obama otrzymuje prawo do zabijania dowolnych ludzi bez wyroku sądu w ramach uchwalania rocznego budżetu armii, zamiast w ramach ustawowej zmiany konstytucji. Tokie triki to globalna tendencja. Trybunały Konstytucyjne to rządowe agentury. Są zbyteczne.
  • ~abc de
    (2016-07-19 16:59)
    Czekaga na odpowiedz Sorosa, w koncu kupil co nieco i moze geszeft nie byl krysztalowo czysty
  • ~.
    (2016-07-19 17:10)
    Rzepliński drugiego okrągłego stołu nie będzie.....tylko n a p i e r d a l a n i e waszych komunistycznych rocznikòw....
  • ~oficer prowadzący
    (2016-07-19 17:11)
    No cóż, tow. Rzepliński ma jeszcze płonną nadzieję, że PRL-bis wróci i mafijni kolesie z partii oszustów będą znowu mogli kręcić reprywatyzacyjne lody.
  • ~der
    (2016-07-19 17:37)
    Tow. Rzepliński do roboty! Albo kończ waść wstydu oszczędź! Dostał Pan partyjne instrukcje z PO;-)))
  • ~Iza Zaliwska
    (2016-07-19 18:01)
    Dziwi mnie sposób procedowania nad zgłoszonych do TK ustawami, jedne jeszcze nawet przed uchwaleniem przez Sejm uznawane są za niekonstytucyjne a inne celebrowane latami a ogłaszanie wyroku przesuwane !
  • ~powòd
    (2016-07-19 22:35)
    Rzepliński tylko mi nowych pierdu0 nie wymyślaj o rozporządzaniu majątku bo twoje komunistyczne bękarty wraz z kilkoma prezesami bankòw znajdziecie sie w Europejskim Trybunale a stawka będzi liczona w euro...jako odszkodowanie..
  • ~Stiff