Antoni Macierewicz: Aerokluby będą wspierać wojska obrony terytorialnej

| Aktualizacja:

Aerokluby w całym kraju będą miały swój udział we wsparciu powstających Wojsk Obrony Terytorialnej kraju - powiedział w niedzielę w Łososinie Dolnej k. Nowego Sącza szef MON Antoni Macierewicz podczas obchodów 60-lecia Aeroklubu Podhalańskiego.

wróć do artykułu
  • ~antek ze spalonego teatru
    (2016-08-27 12:06)
    Ten model Antka trzeba dać błyskawicznie do przeglądu - tak wali mu pod deklem, że nie można tego słuchać
  • ~Aaaadam
    (2016-08-24 14:02)
    Śmieszne jest to, że Antoni powiedział jasno, iż cała sprawa jest śpiewką przyszłości. A już brednie komentujących o eskadrach szybowców to czysta żenada. Tym bardziej, że minister niczego takiego nie mówił. Osobiście nie wiem, na czym miałby polegać jego pomysł, ale łatwo jest sobie wyobrazić taką sytuację, w której aerokluby miałyby swój udział w szkoleniu operatorów dronów. Biorąc pod uwagę wnioski z konfliktu na Ukrainie, wcale nie byłby to taki zły pomysł. Tyle tylko, że do tego, by wyciągnąć z tego konfliktu wnioski, czytanie gaz. wyb. i oglądanie tvn, to stanowczo za mało.
  • ~ana
    (2016-08-22 13:55)
    Antoni - świrze...........................
  • ~jan
    (2016-08-22 13:48)
    Ludzie wlejcie oleju w ten pusty czerep maciory!!!!!
  • ~Konrad Wallenrod
    (2016-08-22 11:53)
    Co na to armia,kim sa oficerowie ,moim zdaniem kretynami .
  • ~Kazik
    (2016-08-22 11:15)
    To juz calkiem szajba odbila?
  • ~Kazik
    (2016-08-22 11:04)
    Ten stary pryk macierewicz chce wszystko zmilitaryzowac, czy jak?
  • ~wielbiciel
    (2016-08-22 10:37)
    I po to trzeba było przeżyć wojnę by doczekać obecnej ZMIANY ponoć dobrej zmiany to widzimy kto zawiaduje szczątkową armią kapelanów i wojskiem które SŁUŻY do mszy,teraz uzbroi Dromadery, Gawrony, oraz AN24 ponoć niezawodne. BOŻE DROGI dlaczego patrzysz na to SPADNIJ z tego krzyża temu ministrowi na GŁOWĘ może to go OTRZEŻWi
  • ~Lotczik
    (2016-08-22 08:49)
    Klasyczny kliniczny przypadek schizofreni.Pan Antoś nadaje sie tylko na oddział z Aleksandrem Wieklim,Cezarem Napoleonem,Hitlerem ,Stalinem naturalnie w stopniu nadgeneralisimusa.
  • ~Józef
    (2016-08-22 08:04)
    oddam w dobre ręce wrota od stodoły
  • ~Janek
    (2016-08-22 07:33)
    czym - szybowcami?
  • ~olo
    (2016-08-22 07:29)
    dobra chopaki, napisalem w 1 .poscie na poczatku,ze aerokluby szybowcowe zawsze byly zrodlem pilotow wycieczkowych, cywilnych i wojskowych, tak jak krotkofalarze, / wtedy nie bylo komorek i gps i telefonow satelitarnych/ zrodlem lacznosciowcow na wypadek wojny
  • ~harry
    (2016-08-22 07:11)
    Bedzie wyprawa szybowcowa na Smolensk
  • ~zbigut
    (2016-08-22 07:10)
    a jakie zadania bojowe stawiane są kapelanom?
  • ~dismal science
    (2016-08-22 07:03)
    Ludzie, zanim zaczniecie gryźć, pomyślcie. "Dziś Aeroklub Polski jest organizacją społeczną o wysokiej użyteczności, kultywującą najpiękniejsze tradycje wielu lotniczych pokoleń Polaków. Niemal od zarania swego istnienia (czyli od początku Drugiej RP przyp. dismal science) działa na rzecz obronności kraju i uczestniczy w świadczeniu pomocy osobom poszkodowanym w wyniku klęsk żywiołowych."
  • ~slazak
    (2016-08-22 06:51)
    SUWEREN wybral swoje elity, cieszy sie z obietnic i przyglada jak dewastuja wspolne mieszkanie.
  • ~cezma
    (2016-08-22 06:47)
    czy te wojska będą wyposażone w proce czy łuki.
  • ~marysia
    (2016-08-22 06:42)
    Komentarze świadczą o tym że przyjaźń rosyjsko niemiecka kwitnie jak za dawnych lat. Smutna wiadomość dla rosyjsko niemieckiej agentury: polska armia rośnie i może być bardzo niebezpieczna
  • ~szeregowy
    (2016-08-22 06:04)
    Panie Antosiu pod Smoleńskiem na polecenie Naczelnego Wodza Naszej Armi i Jego powładnego w stopniu generała zamordowano nasze elity.
  • ~gość2
    (2016-08-22 05:52)
    Macierewicz nie wie jakimi samolotami dysponują aerokluby. To są samoloty do rekreacji a nie działań wojskowych.