Wewnętrzny świat ONR. "Tym ludziom odbija. Myślą, że są bezkarni"

| Aktualizacja:

Bywało ciężko. Zwłaszcza jak trzeba było odpracować swoje na akcjach, a potem słuchało się w telewizji o grupie faszystów. My byliśmy przekonani, że naprawdę robimy to dla Polski. Nie dla siebie, nie dla pieniędzy. Z czasem wszystko się wywróciło. Heilowanie zamiast graby to już była norma - tak sytuację w Obozie Narodowo Radykalnym opisuje jego były działacz. On sam ukrywa się teraz przed swoimi dawnymi kolegami.

wróć do artykułu
  • ~Przemysław Zawadzki
    (2016-11-02 20:48)
    Rosyjska partia Narodowo - Bolszewicka jako partia ultra prawicowa? Śmiech na sali, czegóż to ludzie nie wymyślą...
  • ~ateista
    (2016-09-26 18:22)
    A czym różni się narodowiec od faszysty w Niemczech też nie widzieli różnicy i mieliśmy 2gą wojnę
  • ~Tarantula
    (2016-09-26 15:11)
    Polsce jest potrzebny nacjonalizm, a jaki - to sprawa dyskusji i praktyki. Na razie nie mamy partii narodowej, a Francja ma, Niemcy też. Także Brytyjczycy. Nie mówiąc i dziesiątkach innych krajów. Dla kogo taka partia (silna) byłaby konkurencją ?
  • ~xxxx
    (2016-09-26 14:48)
    Pytanie , kto finansuje te organizacje ? Może Państwo Dziennikarze to sprawdzą i ogoszą ,żeby ludzie jasność mieli , kto za tym stoi ?
  • ~o.rydzolek
    (2016-09-26 14:16)
    Jeszcze niedawno, to nasze ukochane mochery i mocherówki buczały, gwizdały, pluły itp. czyli "uswięcały" wszelkie uroczystosci panstwowe, a szczególnie pogrzeby, zwłaszcza "innowierców" kaczyzmu. Teraz pałeczke przejeli nasi bracia z ONRu...Nie powiem, nie powiem są nawet lepsi od nas. Szkoda tylko ze nie nosza ...mocherków, oraz nie chca dawac ...dadków... !
  • ~ciekawy leming
    (2016-09-26 12:52)
    Polscy faszysci z ONR sa antysemitami, a podczas II Wojny Swiatowej ONR mordowal ukrywajacych sie Zydow. Mlodziez Wszechpolska ukrywa swoja ideologie i swoje cele. Podczas II Wojny Swiatowej przedwojenni wszechpolacy znalezli sie w oddzialach NSZ. Niektore oddzialy NSZ takze mordowaly ukrywajacych sie Zydow. Obecny polski minister finansow Szalamacha nalezal do Mlodziezy Wszechpolskiej. I tu pojawia sie najwazniejsze pytanie obecnej polskiej polityki - a to: czy obecny minister finansow Szalamacha nalezal do antysemickiej frakcji Mlodziezy Wszechpolskiej, ktora czuje sie zwiazana z tymi oddzialami NSZ, ktore mordowaly ukrywajacych sie Zydow ?
  • ~prezes k u r d p e l
    (2016-09-26 11:49)
    ONR to jest nasze bijące serce sekty !
  • ~kibic legii
    (2016-09-26 11:27)
    ONR Kibole cala ta gawiedz to osobnicy o wypranych Mozgach przez IPN Bog Honor Ojczyzna to Nieaktualne to tylko kamuflaż do ich niecnych dzialan Kibole ONR tylko szkodzą Polsce i przynasza szkody klubom Legi Lech itd. Trzeba ich rozwiazac
  • ~dojna zmiana
    (2016-09-26 11:07)
    Raz zdobytej władzy ,- nie oddamy. Dlatego PlSsdzilcom potrzebne sa bojówki typu ONR, bedzi ich wiecej i beda tez inne. Antos własnie je szkoli....! Jarosław....Jarosław...
  • ~kora
    (2016-09-26 02:46)
    To prymitywni ,naiwni , sfrustrowani i podatni na wpływy ludzie !!! Takich przyjmują do ONR
  • ~Piotr
    (2016-09-25 22:02)
    Banda pedalskich szumowin panie polskich Patriotów.
  • ~mami
    (2016-09-25 21:42)
    JUŻ PIŁSUDSKI WIEDZIAŁ CO Z TYM SZAMBEM ZROBIĆ! ZRESZTĄ SAMI MAJĄ NA SIEBIE JAKIŚ POMYSŁ GDY TAK CHODZĄ I WRZESZCZĄ COŚ O "WIESZANIU ZAMIAST LIŚCI,,"...NIECH TE "PIĘKNE" HASŁA PRZETESTUJĄ NA SOBIE!..TYLKO LIŚCI SZKODA...
  • ~ryszard1955
    (2016-09-25 19:58)
    Zwolennicy ONR-u są tak samo oszukiwani jak "żołnierze wyklęci". Ich przywódcy wmawiają im, że jak "oczyści się Polskę z "obcych elementów" to stanie się ona krainą płynącą mlekiem i miodem. Gloryfikują tylko i wyłącznie tych co walczyli o wolną Polskę ale nic nie mówią o tych którzy Polskę budowali. Po odzyskaniu wolności trzeba wziąć się do pracy a w pracy nie ma miejsca na ideologię tylko potrzebne jest wspólne działanie wszystkich.
  • ~jb
    (2016-09-25 17:25)
    Guzik mnie obchodzi jak jest w marginalnym ONR. Bardziej zainteresowałby mnie teks w Dzienniku o tym jak jest wewnątrz wszelkiej maści lewackich organizacji, które nie dosyć, że maja realny wpływ na to co dzieje się w Polsce, to jeszcze w większości są utrzymywane z publicznych lub zagranicznych pieniędzy.
  • ~pp
    (2016-09-25 14:18)
    Autora! Autora! Politic fiction! Braaaawo!
  • ~hola, hola
    (2016-09-25 12:43)
    Bezimienny,,Michał,,
  • ~ls
    (2016-09-25 12:09)
    a oczym ma być ten artykuł o onr i młodzierzy wszechpolskiej próbujący ich przlepić do pisu żałosne
  • ~Historia zatacza koło
    (2016-09-25 10:44)
    Ośrodek Funduszu Wczasów Pracowniczych w Berezie był zbudowany z myślą o oenerowcach. I będzie. A mózg oeneru , Jan Mosdorf został zakwaterowany przez swoich duchowych inspiratorów w Auschwitz.
  • ~Tina
    (2016-09-25 10:37)
    Artykuł" Andrzej Szpilman " ,dlaczego nie można komentować ????!!!!
  • ~andrzej 64
    (2016-09-25 10:34)
    ja sie chce zapytac gdzie jest ipn