W internecie nazwał prezydenta "podłym łajdakiem". Usłyszał wyrok skazujący

Karę ograniczenia wolności wymierzył w środę Sąd Okręgowy w Lublinie 43-letniemu Grzegorzowi J. za znieważanie w lipcu 2015 r. ówczesnego prezydenta RP Bronisława Komorowskiego, w komentarzu zamieszczonym w internecie.

wróć do artykułu
  • ~Jadwinia
    (2016-09-28 11:14)
    "Podły łajdak" i "niewolnik WSI" to ma być wulgarne? To chyba ktoś tu nie korzysta z internetu. Powinna być wolność słowa w sieci i jak ktoś nie chce czytać komentarzy, to niech nie czyta.
  • ~ger
    (2016-09-28 11:22)
    DLACZEGO prof Zoll i prof Strzembosz milczycie? Nie wstyd wam? Tacy aktywni przecież ostatnio byliście w reżimowych mediach. Co z bezkarnym dotąd sędzią, który porównał prezesa PIS do Hitlerem. Co na to autorytety?
  • ~opu
    (2016-09-28 11:26)
    a to nie jest prawda?
  • ~mlk
    (2016-09-28 11:30)
    Dobry wyrok. Kara jako "praca na cele społeczne" to jest to. Wiezienie, czyli miesiace za kratkami = zycie na koszt społeczeństwa byłoby absurdem.
  • ~Roch.
    (2016-09-28 11:31)
    Ten jak tam z kasty, Łaguna musiał być jeszcze mocno rozgrzany z przegrzanym mózgiem i nie zdążył ochłonął. Może za dużo podskakiwał na KODzie.
  • ~Monachijski
    (2016-09-28 11:33)
    Prezes PIS-u może dochodzić swoich praw na drodze cywilnej. Nie piastuje urzędu prezydenta.
  • ~i dobrze
    (2016-09-28 11:36)
    i bardzo dobrze.Praca społeczna jeszcze nikomu nie zaszkodziła.
  • ~Aussie
    (2016-09-28 11:37)
    No i gdzie jest moj wpis w ktorym arogancko, wulgarnie i bezlitosnie zelzylem wszystkich "polskich" prezydentow od Bolka poczawszy? Czy mam teraz czekac na prozno na polskiego dzielnicowego, zeby mnie zaaresztowal, zakul w kajdanki i doprowaszil na "darmowe roboty" do Polski? Ja byn bardzo, bardzo tego chcial... Wasz kochany rodak z Australii.
  • ~msmsms
    (2016-09-28 11:54)
    Nie rozumiem. Za te słowa kogoś skazano? Facebook Prezydenta Dudy i komentarz jednego z czytelników: "Jarosław Woźniak: Co za kretyn..." Znalezienie czegoś takiego zajmuje 20 sekund.
  • ~prawnik
    (2016-09-28 12:44)
    Nie bez powodu Lublin jest tak bardzo prorosyjski, ze skazuje internaute za krytyczne slowa pod adresem wielkiego przyjaciela Lukaszenki, ktory jest slugusem Putina. NKWD zakwaterowalo sie w Lublinie juz latem 1944 roku, wiec tam do dzisiaj rosyjska agentura ma wiele do powiedzenia.
  • ~gadojan
    (2016-09-28 12:56)
    W sumie chyba sluszny wyrok nie powinno sie nikogo obrazac zwlaszcza kryjac pod anonimowym nickiem
  • ~Nie wierzycie? -Powaznie !
    (2016-09-28 13:16)
    Polscy katolicy to juz jest po nas !! Komisja i parlament Europejski - na przewodniczacego--SADU OSTATECZNEGO!! naznaczyl Rzemplinskiego ..A na szefa piekiel --Thuska Zastepsami-- Schityna, Niesiola ,Petruna,Kijopsychopate.
  • ~Hej
    (2016-09-28 19:52)
    Jak się donosi do prokuratury???? A za takie obrażanie jakie stosuje Pani Beata Bojar i kilka innych osób w NY przed ambasadą to nie skazują. To wpis z jej faca, film tez do zobaczenia na jej face lub w TV. "......Teksty: "duda to ci sie nie uda, marionetka, notariusz" same w zgodnym rytmie cisnely sie na usta. ...a za nami gwizdy, poniewaz Wszyscy mielismy gwizdki. Ochrone zamurowalo,byli zdezorientowani i nie wiedzieli co z nami zrobic. Mina Dudy BEZCENNA, tez go zamurowalo. W tym czasie Agata, wysylala nam buziaki i gesty gratulacyjne. Mieli pecha gdy wsiedli do auta, bylo czerwone swiatlo. .....a to NYC,miasto, ktore przed taka miernota, nie rozwija dywanow.....wiec mielismy dodatkowy czas na skandowanie. ........."
  • ~Ala
    (2016-09-28 23:56)
    a gdyby nazwał go bul to za karę zamiatałby ulicę czy w schroniksku dla kotów czyściłby kuwety?