Aborcja po polsku, czyli o co kobiety robią tyle hałasu

| Aktualizacja:

Oto prawdy i mity dotyczące zakazu aborcji. Jakie przepisy wejdą w życie? Czy i w jaki sposób Sejm złagodzi radykalny projekt obywatelski? To pytania ważne w kontekście czarnego protestu, który odbył się wczoraj w wielu miejscach kraju. 

wróć do artykułu
  • ~Może ciebie "zabortujemy"?
    (2016-10-05 07:21)
    Kobiety, które żądają aborcji to potwory, bo prawdziwymi kobietami ich nazwać nie można . Gdzie się podziały kobiety, istoty empatyczne , czułe poświęcające się dla innych? Wy, „ratujące kobiety”, walczące o” prawa kobiet” jesteście skrajnymi egoistkami.Umiecie tylko „brać” nic nie dajecie od siebie. Zadziwiające jest, że niektóre z was domagają się „ludzkich warunków” dla okrutnych morderców, same skazujecie na bezduszne traktowanie małych istot. Aha, rozumiem same jesteście tymi mordercami. Z kolei te, które popierają karę śmierci dla morderców powinny także otrzymać taki wyrok, ponieważ uczestniczą w morderstwie. Wiele z was podaje się za wykształcone, niezależne, inteligentne. Jednak jak widać nie ma to odwzierciedlenia w rzeczywistości, gdyż pokazujecie brak wiedzy w podstawowych sprawach. Gdybyście miały odrobinę rozumu wiedziałybyście , że życie zaczyna się od momentu poczęcia i fakty naukowe są do tego zgodne. Nikt nie jest w stanie tego zakwestionować. Oczywiście nikt nie każe wychowywać wam dziecko gwałciciela albo dziecko niepełnosprawne lub w ogóle dziecko, które wam nie odpowiada ani bro ń Boże nikt nie każe oddawać życie za dziecko. Dzięki takim jak wy świat zmierza ku upadkowi. Zacznijcie jeszcze rządać o mordestwo dla chorych, starych i w ogóle ludzi nieidealnych, przeszkadzających wam, bo biedne się z nimi męczycie. W końcu jesteście pępkami świata, nie możecie się męczyć przez tych ludzi niespełniających waszych zachcianek. Robicie z siebie ofiary losu. Same nie jesteście idealne, a chcecie zabraniać komuś życia dla waszych „widzimisów”. My body my decision? Serio? A gdzie Cialo dziecka dziecka decyzja? Czemu masz decydować o jego ciele i życiu? Za czynami idzie odpowiedzialność, nie pozdrawiam.
  • ~jarek4
    (2016-10-04 18:21)
    Aborcja to temat zastępczy. uwaga na CETA, TTIP, które dają jeszcze więcej praw korporacjom !!!
  • ~paszli won
    (2016-10-04 15:06)
    Czarny brod,smrod i ubostwo.
  • ~ktoś
    (2016-10-04 11:24)
    Przecież to jasne. KLECHY ciągle chcą przeforsować swoją ZACHCIANKĘ i myślą, że teraz im się to uda! To nie jest ŻADEN projekt Obywatelski, tylko KLESZY! Tadziowa tłusta aktywistka cała w kręcone, czarne, farbowane loczki, cały czas trzyma łapę na tym temacie i świdruje, gdzie tylko się da! Nie róbcie z NORMALNYCH ludzi idiotów, bo to wam się nie uda!
  • ~ziolo
    (2016-10-04 11:24)
    zmien sobie kapelusik na czlonka,idiotko .
  • ~POLSKI EMERYT
    (2016-10-04 10:22)
    Według polskich kobiet my panowie jesteśmy tylko gwałcicielami i należy przypomnieć tym pożal się boże feministkom, że krowa jest od mliczka a do roboty byczka
  • ~Konrad Wallenrod
    (2016-10-04 10:19)
    Katolicyzm jest religia odstepcza,i nie mozna na niej budowac normalnosci.Pomiedzy medycznie uzasadniona aborcja,a aborcja z rozpusty,glupoty,pijanstwa to roznica.Prezerwatywa nie jest narzedziem zbrodni i mlodzi ludzie malzonkowie moga z niej korzystac .Sa rozne sytuacje,gdy z powodow medycznych,powodow ekonomicznych ludzie musza kontrolowac swoje zycie plciowe.Faktem jest rozwiezlosc seksualna,a to jest grzechem.
  • ~macic
    (2016-10-04 09:59)
    Gdy solidarna banda grabiła i sprzedawała kraj, każdy wsadził swoją mordę w kubełek i siedział cicho w nadziei że coś też uszczknie. Praktyczne do bólu panie, feministki zaprawione w manipulacjach i pokrętnych bojach o przywileje bez których musiałyby pracować na równi z facetami, o swoje 4litery od razu w drugim szeregu. W pierwszym to zmanipulowani pantoflarze, rękami których panie narzucają swoją wolę i wypisują jak to inni chcą ich, KOBIETY, zniewolić . Przecież MY JESTEŚMY KOBIETAMI, MY KOBIETY CHCEMY..., NIKT NAM KOBIETOM NIE MOŻE... MOŻECIE NAM KOBIETOM SKOCZYĆ . Jak to jakaś feministka - "zgrozanawaspatrzec"- "elokfentnie" stwierdziła- mali chłopcy w zaszczanych spodenkach nigdy nie dorośniecie... oczywiście do feministycznego poziomu. A jesli chodzi o "zaszczaną" fizjologię, to jak zwykle u KOBIET swoje przywary przypisują facetom. Ciekawe tylko, kto zaczął tą kolejną zadymę i czy rzeczywiście chodzi o macicę ? Bowiem dawni panowie,reprywatyzacyjne bandy, pazerni kapitaliści zniecierpliwieni czekają na dalszą grabież i ekspansję a tu taka drobna ale przeszkoda na drodze spodziewanych zysków.
  • ~jaaaa
    (2016-10-04 09:47)
    Walnięte waraiatki. Drą te lewackie ryje za aborcją a wystarczy stosować antykoncepcję. W 21 wieku te lewackie idiotki nie wiedzą nic o antykoncepjcji??? Wolą zabijać poczęte dzieci!!!! Chore baby , głupie jak stado tępych kóz na łące. Chyba jednak obraziłem kozy.
  • ~jurek1959339
    (2016-10-04 09:26)
    Kiedy jakiś idiota nazwie jajo dzieckiem niepoczętym i zacznie się następna wojna? Przecież jeśli zapłodnione nazywany poczętym to logiczną konsekwencją jest obrona dzieci niepoczętych. Tylko zupełny ignorant biologiczny z faktu iż z jaja buduje się dziecko może wyciągać wnioski, że zygota to już człowiek.
  • ~Barbara
    (2016-10-04 08:33)
    Polki niby katoliczki a nie wiedzą, że aborcja to jest zabijanie człowieka poczętego. Jesteście naiwne, a politycy Was wykorzystują do swoich celów i podburzają . Oni lubią zamieszanie i zawsze zło przeciwstawiają dobru. To jest polityka diabelska. Proszę Was okażcie więcej mądrości.
  • ~d
    (2016-10-04 08:22)
    holota z PISuaru
  • ~Róża
    (2016-10-04 08:17)
    Bardzo dziwi mnie "klauzula sumienia" lekarza, który może obejść wszystkie nauki i stać się wyrazicielem owego sumienia. Jeśli jest weganem - nie leczy zjadających mięsto, bo uzna, że to obrzydliwe... Dojść może do paradoksów, bo w każdym zawodzie można by przecież otoczyć się klauzulą i np. nie sprzedawać określonych towarów, bo machanik, nauczyciel, kasjerka wykaże się swoim sumieniem, . (ja tego nie podliczę, bo mi sumienie nie pozwala sprzedawać słodkości...". Lekarz po wieloletniej nauce za pieniądze podatnika może sobie wybrać co leczył będzie, a czego nie. Cudo!
  • ~cid
    (2016-10-04 08:13)
    Te wczorajsze rozróby spowodowane nie przez kiboli tylko o dziwo przez kobiety młode a i niektóre bardzo leciwe (sic!) będzie skutkowało na pewno tym, że wielu kawalerów latami będzie się zastanawiało czy w ogóle się żenić... A jak ci się przytrafi nie daj Boże, takie "cuś"? ;-) Liczba singli wzrośnie, niestety. I tyle z tego wszystkiego...:-(
  • ~matylda
    (2016-10-04 07:53)
    Kobiety dały się nabrać politykom. Projekt obywatelski został przesłany do komisji a więc wcale nie wchodzi w życie i może być całkowicie zmieniony to po pierwsze, po drugie gdyby ten projekt został odrzucony to opozycja użyła by argumentu że nie szanuje się demokracji i projektO obywatelskich. I tak żle i tak niedobrze. Temat jest dęty jako następny w kolejności do huśtania emocjami w kraju. Sprawa sędziów trybunału konstytucyjnego już się przejadła użyto więc kobiet, następny temat to będzie sprawa ekshumacji ofiar katastrofy smoleńskiej itd.,itd. aż do wyborów.
  • ~Naród RUMUŃSKI
    (2016-10-04 07:42)
    Wstydzimy się za Ciebie Rysiek.
  • ~Fruzia
    (2016-10-04 07:37)
    A co u Rysia , tego głąba z nowoczesnej ? Niedługo święto sześciu KRÓLI .
  • ~Jarosław....Jarosław...
    (2016-10-04 07:35)
    Nowoczesne,zaKODowane,PO de...bilki ,satanistki,miotły.
  • ~hahahahha
    (2016-10-04 07:35)
    jeszcze trochę i dowiemy się , że ta nowa ustawa to złagodzenie przepisów
  • ~slazak