Facebook blokuje narodowców, ale nie tylko... Minister Streżyńska zapowiada interwencję

Użytkownicy związani ze środowiskiem narodowców, poseł Marek Jakubiak i redaktor naczelny "Super Expressu" Sławomir Jastrzębowski są blokowani na Facebooku.

wróć do artykułu
  • ~POLAK 1
    (2016-11-02 07:57)
    FB. KOWBOJE ZATAKOWALI POLSKIEGO POSŁA.
  • ~SJJ
    (2016-11-02 08:03)
    Sam jestem ofiará tej idiotki, której nie podoba sié wolnosc słowa i demokracja na pejs-booku. Swá lib-bolszewická postawá zabawia sié w cenzurowanie postów broniácych np. prawa do zycia poczétego. Nie podoba jej sié ocena czarnego protestu, oraz ochrona poczétego zycia. Ona, pewnie niedoj..na woli współpracé z mordercami z ISIS. Ciekawe, kto jej za to płaci.
  • ~dasautoGate
    (2016-11-02 08:20)
    A niech blokuja. A pani minister to se może. Na całe szczęście ten portal społecznościowy jest poza zasięgiem wpływów tego faszystowskiego rzadu.
  • ~Stefan
    (2016-11-02 08:27)
    Tera używanie "pejsbuka" jest pase. Kto tego jeszcze używa gimbaza ?
  • ~slazak
    (2016-11-02 08:46)
    PIS owski rzad wprowadzi pewnie censure i bedzie jak w chinach
  • ~witold
    (2016-11-02 08:54)
    Czym się teraz zajmie ten biedny Jakubiak? Na Fb go nie chcą, słynne JOW-y o których w kampanii wyborczej tyle gadał do spółki z tym analfabetą Kukizem też mu nie wyszły.... Na jago miejscu to bym wpadł w skrajną depresję i zrzekł się mandatu posła i kupił se bejsbola.
  • ~orzeł
    (2016-11-02 09:12)
    Zbrojne ramię Pisu razem z kibolami pokaże Polakom kto tu rządzi. Ale obowiązkowo księża im pobłogosławią, aby jad dobrze wylewał się z gardeł.
  • ~tyczek
    (2016-11-02 09:13)
    Nie uzywam fb, nie uleglem tej durnej globalnej modzie. Jak sie chcem z kims skomtaktowac to dzwonie lub wysylam sms
  • ~Han
    (2016-11-02 09:23)
    FB to pejsaty wynalazek do kontrolowania ludzi. Zal mi tych ktorzy maja tam swoj profil i jeszcze sie tym podniecaj. Wynalazca fb jest czlek wiadomej nacji tak jak szefowa polskiego fb. Nie wiem kiedy ludzie wreszcie przejza na oczy. Jak juz nie teraz to chyba nigdy a zguba juz staje sie ich udzialem.
  • ~ho, ho
    (2016-11-02 09:27)
    ZA komuny urzędnicy dostawali polecenie aby brać udział w pochodach, teraz Pis swoim Misiewiczom tez wyda rozkaz aby poparli kiboli i onr.
  • ~rok 1968
    (2016-11-02 09:59)
    Wojna o kamienice, wojna o pejssbuka, wojna.. wojna ... -- .. tak to się dzieje gdy starszy brat oszwabi starszego brata
  • ~lubie pierogi
    (2016-11-02 10:17)
    Europę zalał ekspansywny Islam. Jaka będzie przyszłość nasza i naszych dzieci? Polska Bastionem Europy!!! Marsz Niepodległości 2016!!!HUSARIA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • ~ave jarek
    (2016-11-02 11:09)
    Narodowcy rozlicza sie z cholota.
  • ~srejsbuk
    (2016-11-02 11:26)
    no i czemu płaczą? że nie mają fejsa? A za naszą-klasą też by tak płakali? Ludzie to jest jakiś żart - polityk drze japę, bo mu zablokowali konto na fejsie. To nie jest sprawa wagi państwowej - powinien to olać. Fejsbuk to jedna z tysięcy usług sieciowych. Więc zawsze można znaleźć inną i nie robić o to afery. Niech politycy zajmą się pracą, a nie siedzeniem na fejsie i plotkowaniu, lajkowaniu, przeglądaniu cudzych zdjęć i obgadywaniu innych. Do tego ten szajs służy, jakby ktoś nie wiedział - to jest góvvno jakich wiele na necie, ale wyjątkowo dobrze reklamowane i to nawet przez rządy państw... Czy wy tego nie widzicie?
  • ~Europejczyk
    (2016-11-02 11:49)
    Facebook ma racje kiedy blokuje polskich faszystow, bo polscy faszysci sa antysemiccy i antyeuropejscy.
  • ~vh
    (2016-11-02 12:33)
    Ja nie mam konta na fejs-zbuku bo przeczylem umowe ktora kompletnie mi nie odpowiadala - fejs-zbuk jest prywatna firma ktora moze robic co chce - jak sie zakalda konto to trzeba zaakcpetowac umowe ktora jasno mowi ze fejs-zbuk moze zrobic co zechce i tyle w temacie - nie ma co teraz ronic lez... Prawdziwi Polacy nie maja konta na fejs-zbuku.
  • ~KOD i nowoczesna to przyszlosc POLSKI
    (2016-11-02 12:41)
    Facebook dba o demokracje. USA i UE pomoze w utrzymaniu demokracji w Polsce, jak bedzie trzeba to dotkliwymi sankcjami. Nowe wybory beda w 2017 roku.
  • ~UWAGA!!!
    (2016-11-02 13:03)
    FB usuwa także polubienia (lajki) na swoich stronach!!!! Ze strony Prez. A. Dudy lajki znikają w zastraszającym tempie! To samo z innych prawicowych stron!! Mówi też o tym Max Kolonko!!!! To jest zamach na demokrację!! STALINIZM! Posłuchajcie Maxa!
  • ~Bolesław Grabowski
    (2016-11-02 13:45)
    Ten cały fejZBUK to totalna kontrola a głupi ludek to kupuje i cieszy się !!!!!! Niewolnicy XXI wieku ..........
  • ~mag