Fejsbóg blokuje tak jak chce

Tym razem protesty poskutkowały, ale polityczne naciski w przypadku portalu Marka Zuckerberga są jak walka wiatrakami. Trzeba szukać prawnych rozwiązań.

wróć do artykułu
  • ~cid
    (2016-11-03 08:30)
    Nie miałem konta na FB, nie mam i nie będę miał. I po sprawie :-) Po co odzierać życie z prywatności...
  • ~rejtan
    (2016-11-03 09:28)
    Skasujcie wasze konto i tyle, to niezrozumiale jak mozna byc takim naiwnym i sie postowac jak glupek.
  • ~z zagranicy.
    (2016-11-03 09:31)
    kazdy zorientowany od dawna wie, ze od facebooka trzeba trzymac sie z daleka. ale, ze tego nie wiedzieli dziennikarze i politycy to az dziwne, bo niby co? chcieli dotrzec do lemingow i gimbazy? nikt madry z tego nie korzysta
  • ~Spokojna
    (2016-11-03 09:02)
    Chociaż stara nie jestem nie mam kont na żadnych portalach.Nie interesują mnie słit focie, dziubki, 50 zdjęć jednego dziaciaka dziennie wstawionych przez niespełnioną życiowo mamusię, promocja głupoty i pustki intelektualnej.Nie mam i jakoś bez tego można:)
  • ~yeti
    (2016-11-03 11:19)
    Cukierberg od zawsze był czerwony i propedalski....
  • ~oficer prowadzący
    (2016-11-03 12:04)
    Facebook to koszerny portal do inwigilowania naiwnych internautów, którzy nie tylko beztrosko i za darmo przekazują swoje dane osobowe, ale i obnażają się z wszelakiej intymności!
  • ~Anchelli
    (2016-11-03 12:25)
    Siła mediów społecznościowch jest dokładnie tak jaką im damy w postaci zakładania kont i podniecania się tym co jest tam napisane, nie zakładać kont i nie podniecać się tym, a cały nadmuchany balon Face..k opadnie. Nie mam konta i nie będe miał, nie czytam co inni wspiują, żyję i mam sie dobrze!
  • ~ja
    (2016-11-03 09:47)
    Nie podoba wam się Facebook? To załóżcie sobie własny i tam róbcie z siebie durni.
  • ~max
    (2016-11-03 08:48)
    To że nasz rząd nie reaguje na zezwierzęcenie narodowców nie jest wyznacznikiem prawidłowego zachowania
  • ~U009
    (2016-11-03 13:32)
    Fejshit alimenciarza ? Ponad 80 tys.wpisow od okradanych dzieci.
  • ~Andrzej
    (2016-11-03 13:05)
    Ministerstwo Sprawiedliwości zawsze może zablokować facebooka na terenie polski, choćby częściowo, a lewaccy cenzorzy zmiękną, bo interes Zuckerberga w 40-milionowym kraju przestanie się kręcić.
  • ~Macisław Płatow
    (2016-11-03 14:28)
    FACEBOOK---ZDELEGALIZOWAĆ,ZABLOKOWAĆ Lewackiego śmiecia.
  • ~Aleksy Światowicz Jewropow (do je ło pów)
    (2016-11-03 19:07)
    --- > My od dawna razem z Podgornym Kolą zachodzimy w głowę, jak to było możliwe, że w 10 lat ziścił się w realu wirtualny sen szaleńca - czyli doszło do takiej totalnej powszechnej zapaści umysłowej, że tak zwane "portale społecznościowe" - wymyślone przecież tylko po to, żeby sz czyle mogły się z wzajemnością podwalać do siu siumajtek - stały się nie wiadomo dlaczego terenem aktywności rzekomo dorosłych ludzi, nawet tych podobno (przynajmniej w teorii) odpowiedzialnych za przyszłość i bezpieczeństwo państw, kontynentów i świata, oraz platformą notorycznego wszcz ynania chryj i awantur, "kształtowania opinii publicznej" i uprawiania "polityki" oraz rodzajem magla skrzyżowanego z agencją towarzyską i z "pocztą dyplomatyczną" dla dyplomatołków! De facto jest to niestety skrzyżowanie dziecinnych zabaw w "głuchy telefon" i w "pomidora" - tyle tylko, że zabawiają się w ten sposób ludzie rzekomo dorośli i rzekomo nawet odpowiedzialni (według własnego mniemania) za losy Polski i świata. /// Wcale się nie zdziwimy, jeśli Putin na "fejsiku" ogłosi wybuch III Wojny Światowej, a inni "przywódcy światowi" na tymże "fejsiku" będą do niej kolejno zgłaszać akces i "lajkować"! /// Będą potem w różnych częściach globu wybuchać tysiące pracowicie skonstruowanych i skrzętnie zgromadzonych przez 70 lat głowic nuklearnych - a oni dalej sobie będą na "fejsiku" prowadzić dyplomatyczną konwersację! Albo robić 22 pompki w akcie solidarności z wysłanymi na pewną śmierć... Albo 222 razy rytmicznie, posuwiście oraz zwrotnie poruszać skórkę na zmarszczyfredzie w akcie solidarności z niewykorzystanymi plemnikami, które dzięki temu unikną wysłania na front... /// Tym "zabawnym" (zabawowym) sposobem niejaki Zuckerberg wzbogaci się o kolejny wirtualny miliard zielonych, chociaż na świecie realnie ubędzie na przykład miliard ludzi... ... i tak dalej, i tak dalej ... Gwoli ścisłości trzeba tu dodać, że żaden sz czyl pretendujący do autorytetu Marszałka Piłsudskiego ani żaden wiceminister wykolejania nauki albo nawet prezes rady nadzorczej wykolejnictwa albo PO-lewactwa czy 3,14sdzielstwa o nazwisku TAKI-CZY-OWAKI z tego błahego powodu nic a nic nie straci ze swego wciąż ogromnego "medialnego autorytetu" - co najwyżej z uwagi na anihilację państwa polskiego lub Unii Europejskiej straci jedną ze swoich licznych funkcji albo w najgorszym wypadku etat lub stanowisko służbowe w służbach... PS.: ... a kury prowadzajcie na sz czanie do piaskownicy - ściśle według zaleceń Marszałka!
  • ~Matix
    (2018-04-27 13:09)
    Przecież to jest właśnie kwintesencja faszyzmu. Zakneblować usta tym, co myślą inaczej.
  • ~sowa
    (2016-11-03 17:51)
    Ja nie wchodzę na ten portal,oburzają mnie wszelkie ordynarne wypowiedzi,miałkie żarty i plotkarskie wypowiedzi.
  • ~z
    (2016-11-03 15:08)
    korekta: pejs-zbuk.