Szef Reduty Dobrego Imienia: Działania Facebooka odbierane są jak zachowania aroganckiego kolonizatora

Pracownicy Facebooka całkowicie nie rozumieją specyfiki polskiego kodu kulturowego, polskiej historii i polskiej symboliki - napisał Maciej Świrski, prezes Reduty Dobrego Imienia. To odpowiedź na list Richarda Allana, odpowiedzialnego za politykę publiczną Facebooka. Grozi też, że jeśli portal społecznościowy nie usunie treści znieważających chrześcijan i promujących komunizm czy nazizm, to jego organizacja "podejmie akcję prawną".

wróć do artykułu
  • ~#
    (2016-11-03 21:36)
    Moderator nie puszcza informacji o zraportowanych oraz nadal aktywnych na FB profilach szkalujących papieża Jana Pawła II? Ciekawe czy cenzurze podlegać też będzie informacja o aktywnych profilach: „Komunistyczna Partia Polski”, „Brzask” pismo KPP, „Komunistyczna Młodzież Polski”…
  • ~#
    (2016-11-03 21:49)
    „Przypadkowo” pracownica polskiego Facebooka afiszuje swoją KODowatość. Zapewne też zupełnie „przypadkowo” Richard Allan — dyrektor ds. polityki FB na Europę jest politykiem LIberalnych Demokratów, ugrupowania należącego do „Porozumienie Liberałów i Demokratów na rzecz Europy’ — frakcji w Parlamencie Europejskim pod przewodnictwem słynnego Guya Verhofstadta, zdecydowanie „sympatyzującej” z zaKODowanymi euroPOsłami z Polski.
  • ~JC
    (2016-11-03 19:43)
    Polaczek, o to chodzi. Jakim trzeba być cwelem, aby tam sobie założyć konto? Ludzie podają własne nazwiska, adresy, konta i potem mają jeszcze problemy, że są inwigilowani. Komedia. Olać to badziewie. Nie zakładać kont, nie czytać. Portale typu FB, Twitter czy Instagram potrzebują koniecznie celebryci, politycy i inni oszuści. Normalny człowiek może sobie zrobić własną stronę internetową. Darmowych przestrzeni internetowych jest od groma.
  • ~Polaczek
    (2016-11-03 18:54)
    A kto wam każe tam zakładać konta?
  • ~oto demokracja
    (2016-11-03 19:37)
    gdzie jest komusja wenecka ,tak ma wygladac demokracja ,czy KOD protestoje ,gdzie sa ci co maja mordy pelne demokracji ,a smiejemy sie z BJALORUSI.
  • ~UE
    (2016-11-03 19:44)
    FB tylko dla jedynie slusznych pogladow ,
  • ~HIPOKRYZJA FB
    (2016-11-03 19:28)
    POLACY nie moga obchodzic SWIETA NIEPODLEGLOSCI,dlatego FB nakazal czcic SWIETO REWOLUCJI PAZDZIERNIKOWEJ lub 17 WRZESNIA
  • ~żywy przykład
    (2016-11-03 19:03)
    czasem nazwisko doskonale ilustruje osobowość posiadacza
  • ~Yr77
    (2016-11-03 21:10)
    Fejshit alimenciarza? Ponad 80 tys.wpisow od okradanych dzieci.
  • ~Zukerberg
    (2016-11-03 20:59)
    Pejsbook ma przynosic dochody i tresowac tych, co jeszcze nie widza po co powstal
  • ~123protl
    (2016-11-03 19:50)
    Szkoda, że organizacja RDI nie broni dobrego imienia Polski jak ma to w nazwie przed antypolskimi atakami.
  • ~hehe
    (2016-11-03 20:37)
    Świrski... i wszystko jasne.
  • ~Pawełek
    (2016-11-03 22:13)
    Tylko debile mają konta na FB. Wstyd że poważni ludzie dyskutują z FB. Jest wiele platform społecznościowych. FB jest dla ekshibicjonistów i zakomleksionych, którzy muszą zabłysnąć w wirtualu żeby się dowartościować.
  • ~myszka miki
    (2016-11-03 20:59)
    Swirski, zaloz se swoj Facebook dla siebie i takich jak ty i bedziecie sobie pisac co tylko bedziecie chcieli. A jak nikt nie bedzie chcial was czytac, to polski sejm nakaze by czytac, a Ziobro bedzie karal niepokornych.
  • ~Ułan(bator)
    (2016-11-03 23:56)
    Ten Świrski to jakaś rodzina Maciarewicza ? Też pierdyli jak pokręcony. Narodowcy won z Polski!
  • ~PaxVobiscum
    (2016-11-04 00:04)
    Panie Świrski ,załóżcie sobie w odwecie własny fejsbuk,i nazwijcie go np: Narodowa Księga Mord Polskich czyli National Polish Facebook
  • ~Wygląda mi na to, że ten obrońca Reduty
    (2016-11-04 02:09)
    niedawno "obronił" PO ciężkim boju licencjat w jednej z tych licznych popularnych dzisiaj Wyższych Szkół Wszystkiego Najlepszego!
  • ~Ten WPLYW trzeba zamienić na WYPŁYW!
    (2016-11-04 02:21)
    I powiedzieć Facebookowi po polsku - SPŁYWAJ PALANCIE ! Przecież tylko od nas zależy, w jaki sposób się komunikujemy i co ma wpływ na styl i treść naszego życia w naszym kraju! A takie biadolenie rozmaitych prezesów jest tylko dowodem ich bezsilności wobec wrogich nam korporacji z zapleczem liczonym dziesiątkami miliardów dolarów! - Czy ten Świr sobie tego nie uświadomił - zanim otworzył japę?!!! - To tylko bardzo źle o nim świadczy!!!
  • ~antki
    (2017-02-20 17:02)
    Świrski.Czekam na odpowiedź w sprawie osiedli mieszkaniowych,jak to nazywa IPN a obozami pracy przymusowej jak te osiedla nazywają Niemcy.Jak to się ma do tych co nazywają obozy koncentracyjne polskimi a w/g ciebie powinni niemieckimi.Czekam.
  • ~Działania Facebooka odbierane są
    (2016-11-04 02:05)
    "Działania Facebooka odbierane są (przez kogo i gdzie? - czy bezimiennie - i czy gdzieś w przestrzeni? - a może tylko w Polsce - czyli NIGDZIE???) jak zachowania aroganckiego kolonizatora" Stosujcie dalej te bezosobowe formy imiesłowu biernego!!! ________________________ Polacy to jednak dur nie - zwłas zcza Polacy wytypowani przez podobnych sobie kret ynów do pełnienia odpowiedzialnych (ha ha ha!) funkcji w aparacie państwowym i w tak zwanej przestrzeni publicznej! Występuje wtedy w ich organach zjawisko, które bym nazwał totalną blokadą funkcji umysłowych - (na to samo cierpieli połączeni proletariusze umysłowi wszystkich krojów i kolorów czytujący Trybunę Ludu!!!) - To już średnio rozgarnięta dzisiejsza gimbaza - to są przy takich facetach niewiarygodne bystrzachy!

Może zainteresować Cię też: