Koalicja antyfaszystowska: Nasz marsz 11 listopada będzie pokojowy

Marsz antyfaszystowski, który pod hasłem "Za wolność naszą i waszą" przejdzie 11 listopada po południu przez Warszawę będzie miał charakter pokojowy - zapowiadają organizatorzy marszu. "Dokładamy wszelkich starań, aby odbył się on w spokoju" - podkreślili w czwartek .

wróć do artykułu
  • ~demokrata
    (2016-11-10 13:26)
    Marsze Razem i KOD to jest ,,CZERWONA PROWOKACJA" !Te SBeckie syny nadal chyba nie rozumieją ze ,,propaganda czerwona" już nie działa . Polacy już was więcej nie WYBIORA !!!
  • ~t.
    (2016-11-10 13:20)
    Rzygac sie chce...
  • ~PO, Przestępczość Organizowana
    (2016-11-10 13:32)
    PEŁO,czyli Patologia Oprychów jest już skończona i nic tego nie zmieni.
  • ~Louie
    (2016-11-10 13:37)
    Sprzeciw wobec "nacjonalizmu" czy walkę o "prawa kobiet" to można organizować cały rok, 11 listopada nie ma nic wspólnego z tymi postulatami (nawet, gdyby je traktować poważnie - a ciężko to zrobić, patrząc na organizatorów tego zgromadzenia). Przy czym wcale nie jestem zdziwiony, że się odbywa toto akurat 11-go - przecież chodzi tu głównie o zwalczanie idei Marszu Niepodległości, bo Zandbergi i inni marksiści są w stanie "tolerować" obchody Święta Niepodległości tylko wtedy, kiedy one całkowicie zerwą z historią, dumą z bycia Polakiem/Polką, podkreślaniem naszej tożsamości kulturowej itd. Czyli gdyby były całkowicie obrane ze wszystkiego, co nadaje im sens.
  • ~wladek
    (2016-11-10 13:37)
    lapaj zlodzieja......lewaccy faszysci ida na pochod antyfaszystowski -)))) skrajna i odwieczna nielojalnosc resortowych dzieci
  • ~d.marynia
    (2016-11-10 13:22)
    im sie juz tak PO.... ze pomylili kraje i miejsce tego pochodu
  • ~Roderyk.
    (2016-11-10 16:18)
    Ale ich pokręciło.
  • ~cid
    (2016-11-10 15:02)
    Nacjonalizm, jeśli nie ma zabarwienia szowinistycznego jest czymś jak najbardziej pozytywnym i nawet bardzo trendy o czym świadczą chociażby wczorajsze wybory w USA.
  • ~realista
    (2016-11-10 14:36)
    Koalicja komunistyczyna - skoro nazywacie prawice faszystami to dlaczego was lewicowców nie nazwac komunistami?
  • ~spokojnie
    (2016-11-11 08:34)
    No i niech sobie maszerują !!! W Polsce jest DEMOKRACJA i to w całym tego słowa znaczeniu , dlatego ci co mają mocne gardła i nie potrafią sobie zorganizować wolnego czasu , to niech maszerują !!! A kogo to ...........
  • ~stani123