Macierewicz o dostępie do broni: Przyjdzie taki czas, że można go będzie bardziej otworzyć

W Polsce przyjdzie taki czas, kiedy będzie można w dużo większym stopniu otworzyć dostęp do broni - mówił w niedzielę w Warszawie minister obrony narodowej Antoni Macierewicz. "Broń to wielka odpowiedzialność" - podkreślił szef MON.

wróć do artykułu
  • ~Max
    (2016-11-29 09:55)
    Rozumiem, że w pierwszej kolejności pozwolenie dostaną prawdziwi patrioci: a.pseudokibice b.ONR i reszta faszystowskiej bandy c.pierwszy sort
  • ~MOHER
    (2016-11-28 19:15)
    pierwsi dostana bron wszechpolacy potem ksieza ciemnosci nastepnie kibole i nakoncu patologia 500
  • ~Konrad Wallenrod
    (2016-11-28 10:26)
    Pomyslec co by bylo gdyby dac PiS - baranom bron atomowa ?.Armagedon blyskawiczny.
  • ~Dr Cox
    (2016-11-28 08:33)
    Antoś, pomoc medyczna czeka!
  • ~petrurka
    (2016-11-28 05:55)
    Mial na mysli oczywiscie wbijanie na pal przeciwnikow politycznych (nie dajmy sie oszukac)
  • ~waldek
    (2016-11-28 04:14)
    Szaleniec robi następny krok. W końcu musi go ktoś obronić, gdy przyjdą po niego pielęgniarze z kaftanem bezpieczeństwa. Dobrze sobie to psychol wymyślił.
  • ~PSYCHOLOG
    (2016-11-28 00:20)
    I TEN CZLOWIEK JEST MINISTREM, TO BARDZO BARDZO CHORE. TO CZLOWIEK PRYMITYW, STRASZNY CHARAKTER NASZEGO CZASU _ HISTORIA GO OCENI
  • ~Jolanta
    (2016-11-27 23:02)
    Za PRL ORMOwcy dostawali pałki do rąk, Macierewicz swoim rozda broń palną? No to już faktycznie demonstracji antyrządowych będzie mniej. I nawet stanu wojennego przeciw narodowi oficjalnie ogłaszać nie trzeba będzie...
  • ~ja
    (2016-11-27 22:47)
    A dlaczego nie można zrobić tego TERAZ, gamoniu? Już portki wam się trzęsą?! :)))
  • ~kameleon 301
    (2016-11-27 22:08)
    panie ministrze panu nie dal bym zapalek do reki a co dopiero bron
  • ~Jaś Fasola
    (2016-11-27 21:21)
    Już się cieszę.
  • ~widz
    (2016-11-27 20:46)
    Antek jest chory psychicznie i tyle reszta bez komentarza. Oglądam program kawa na ławę i widzę tego narkomana alkoholika Brudzińskiego to mnie trafia szlak, typowy zachlany NUR.
  • ~Czes
    (2016-11-27 20:18)
    Dziwne! Większość narodu ocenia p.M........ jako oszołoma. A on jest i jest i jest i działa.
  • ~coolfon
    (2016-11-27 20:12)
    Czy w końcu ktoś go przebada???
  • ~husarz
    (2016-11-27 20:06)
    Minister Antoni Macierewicz ZBROJĄC samoobronę rozjuszył V kolumnę, która ryczy na wszystkie strony świata z wściekłości. Bo NIKT tak w swoim terenie nie jest dobry jak samoobronna. Tak, tak promoskiewska swołocz i nie tylko promoskiewska, łomot w 1920 roku i Cud nad Wisła to było dzieło własnie TAKICH POLAKÓW, takich jakich dzisiaj minister Macierewicz organizuje do walki i zbroi.
  • ~Demaskator
    (2016-11-27 19:35)
    Żeby go zastrzelić.
  • ~karol
    (2016-11-27 18:34)
    nie ma strachu, jak nas napadna to sie rozda cepy i po ptakch
  • ~Bronek
    (2016-11-27 18:11)
    nie zagdzam sie z ministrem, kazdy malolat ktory siada za kierownica samochodu, ma wieksza odpowiedzialnosc za zycie innych uzytkownikow ruchu -jak za posiadanie bronii. Czy to tak trudno zrozumiec ? uwazam, ze na wzor amerykanski nie powinno byc najmniejszych przeszkod w dostepie do bronii, obozow strzeleckich, obozow trenigowych -jeszcze jedno, jezeli maja dostep myslilwi to juz jest precedens dyskryminujacy innych obywateli.
  • ~Ble
    (2016-11-27 17:48)
    A kto będzie się starał o broń, jak ułatwią dostęp? W pierwszej kolejności ci, którzy dostępu mieć nie powinni.
  • ~Fruzia
    (2016-11-27 17:38)
    idea wręcz genialna...umożliwić dostęp do broni wszystkim polaczkom...przemysł zbrojeniowy nareszcie coś zarobi, jak się połowa wystrzela, a przynajmniej ci uchlani za 500 plus to dochód narodowy na głowę będzie najwyższy w Europie, a może i Swiecie, zakłady pogrzebowe i czarni też zarobią kupę kasy....świr