9-letnia Asia pomogła chorej mamie. Teraz urzędnicy chcą odebrać rodzinie zasiłki

O tej historii mówiła cała Polska. 9-letnia Asi, która wywiesiła na osiedlu kartkę z informacją, że organizuje kiermasz, aby zdobyć pieniądze dla ciężko chorej mamy, poruszyła serca Polaków. Odzew był ogromny. Zebrano 101 tys. zł. Teraz chora kobieta ma kolejne kłopoty.

wróć do artykułu
  • ~obserwator 1
    (2016-11-29 16:38)
    Przecież te poznańskie kable nie miały złych intencji donosząc do US, chcieli tylko dać do zrozumienia aby rodzina podzieliła się z nimi zebranymi pieniędzmi ! Panowie z US weżcie to pod uwagę, że to pieniądze i tak trafią po części do budżetu. Przecież ta kobieta nie kupi sobie dóbr doczesnych tylko uratuje swoje życie dzięki swojej córce, skoro nasza służba zdrowia pokazała jej tylną część ciała. Bezduszna maszyna biurokratyczna zaczyna w Polsce nabierać rozpędu. Niech lepiej uważają na zakręty!!!!!!
  • ~ii
    (2016-11-29 14:15)
    Najgorszym fałszywcem jest ten prezydent Poznania.Nie chodzi o pomoc tej matce dziewczynki i kwotę .To dobrze że społeczeństwo pomogło.Tylko o innych biednych dla których prezydent nie miał litości takiej, jak w tej głośnej medialnie sprawie.Inni dorobili kila złotych na sprzedaży przysłowiowej pietruszki,nikt im nic nie dał ,sami chodzili po lasach zbierając runo leśne I jak dowiedział się o tym MOPS to zabrali zasiłki.Gdzie wtedy był prezydent Poznania
  • ~Macisław Płatow
    (2016-11-29 09:31)
    Odezwała się najgorsza WADA Polaków.Zawiść . Bo może Polacy mają lepkie ręce ,zamiłowanie do okowity ,ale w Polskim piekle Diabłów nie potrzeba.Polaka polaka w kropli wody utopi ,by ten drugi nie miał lepiej.
  • ~Kac
    (2016-11-29 08:30)
    To co wyczyniają urzędasy, to nic nowego. W tym kraju zawsze na stołkach siedzieli karierowicze i kretyni.
  • ~zenon
    (2016-11-29 06:21)
    Jeżeli matka dziewczynki nie wzieła ani złotówki z tych pieniędzy to znaczy że ich nie potrzebuje.Powinni oddać naprawdę potrzebującym.
  • ~neo123
    (2016-11-29 06:19)
    Nic nadzwyczajnego. Zwykłe postkomunistyczne polactwo. Polska uwolni się spod jarzma komunistów (PiS, PO, PSL) dopiero za ok 150-200 lat.
  • ~M
    (2016-11-29 06:07)
    Jakież to polskie.
  • ~Matka Polka
    (2016-11-28 23:57)
    Beton urzędniczy! Zero człowieczeństwa! A ty Asiu jesteś super córką i trzymamy za Ciebie kciuki! Nie poddawaj się! Jesteśmy i znowu pomożemy!
  • ~Roman
    (2016-11-28 23:21)
    A gdzie jest to "ZYJ I DAJ DRUGIEMU ZYC" Czy juz o tym zapomielismy? A moze zesmy tego nigdy nie slyszeli !
  • ~Polak Polakowi wilkiem
    (2016-11-28 23:09)
    dlatego w przypadku wojny nigdy nie będę bronić tego państwa ... niby za co tu oddawać życie - za tych wrednych i zawistnych ludzi którzy by ciebie utopili w łyżce wody ?
  • ~Monter
    (2016-11-28 22:05)
    Kogoś to dziwi? Ot Polska, właśnie!
  • ~LOLO
    (2016-11-28 21:51)
    W takim razie szpitalom wystarczy pomoc Owsiaka, żeby odebrać im dotacje. To taka trochę na wyrost analogia. Dzięki Organizacji Pozarządowej rodzina ta została tylko wzmocniona finansowo. Czy to bezmyślność urzednicza, czy złośliwość ?
  • ~~ juras Zulu Gula
    (2016-11-28 21:34)
    Polska to dziwny kraj.Zawistny, przemądrzały.Podobno katolicki,gdzie Polak -Polaka w łyżce wody utopi.Nic nas nie nauczy rozumu...
  • ~aaa
    (2016-11-28 21:11)
    A czy Rydzyk rozliczony został ze zbiórki stoczniowej i tych setek kopert przekazanych na imprezie Radia???????? Kiedy to się skończy!!!!!!!!!
  • ~Mac
    (2016-11-28 20:38)
    Po prostu postępują z pisim miłosierdziem, jak się zdaje.
  • ~Przerażony
    (2016-11-28 20:36)
    Czy w Polsce ,urzędnikami są tylko psychiczni,nie znajdzie się zdrowego na rozumie.Dziecko przerasta ich korzystaniem z szarych komórek.Dużo,dużo zdrowia dla mamusi skarbie Jesteś po prostu WSPANIAŁA.
  • ~ii
    (2016-11-28 20:35)
    Niech się wypowie guru Polskiego prawodawstwa Rzepliński,jak stanowi prawo w takiej sytuacji.Sam je pewnie ustanawiał z wieloma innymi prawnikami.Tego nie odbiera rząd tylko prawo
  • ~Mark Twain
    (2016-11-28 20:11)
    Cyt: "Życzliwi" sąsiedzi donieśli na Asię do urzędu skarbowego, twierdząc, że zbiórka jest nielegalna". Nie rozumiem i nie zrozumiem jednego. Dlaczego prawdziwym szczesciem, zadowoleniem czy tylko zwykla frajda jest dla Polaka-katolika niepowodzenie lub nieszczescie blizniego?
  • ~patriot
    (2016-11-28 20:03)
    Jestem po stronie urzędników. Nie można ot tak bezkarnie pomagać innym. Dzięki dobroczynnym sms-om państwo ma przynajmniej VAT. Dzięki podatkom p. Macierewicz rozbuduje nam armię do niespotykanych dotąd rozmiarów...,o dopłatach do partii politycznych nie wspomnę.
  • ~aj43
    (2016-11-28 19:40)
    niektorzy ludzi warto by zaliczyc nie do gatunku czlowieka a raczej do zwierzat tj. do swinni