Była urzędniczka Marzena K. chce od stolicy odszkodowania w wysokości 9,8 mln zł. Kolejny proces

| Aktualizacja:

Ruszył kolejny proces wytoczony przez Marzenę K. stolicy - o 9,8 mln zł odszkodowania. K. odkupiła roszczenia co do sprzedanych lokali w zreprywatyzowanej kamienicy Bracka 23. Jako świadek zeznawał jej brat mec. Robert Nowaczyk, który podpisał z nią umowę co do tych roszczeń.

wróć do artykułu
  • ~dzicz, pełowska dzicz
    (2016-12-22 19:56)
    temu pełowskiemu złodziejstwu palma całkiem odbiła, te 10 mln zł to wsparcie dla 95 dzieci przez okres od urodzenia do ukończenia 18-tego roku życia. peło zło w czystej postaci
  • ~Seb
    (2016-12-22 21:53)
    Zamknąć tych złodziei ta poniusie i jej braciszka zlodzieja i oszusta. To perwidni s....nie takich ludzi upodlic bo na nic więcej nie zasługują
  • ~peło
    (2016-12-22 20:57)
    dajcie jej całą warszawę
  • ~demokrata
    (2016-12-22 20:57)
    Na tym POlega demokracja o którą trzeba walzować całą dobę w Sejmie i na ulicach.
  • ~JMS
    (2016-12-22 23:32)
    Gdyby rządziło PO dostałaby nawet więcej i nikt by się o tym nie dowiedział. Bo na takich słupach komintern buduje swoją demokrację.
  • ~marian
    (2016-12-23 04:46)
    czy to co czytam,jest snem.?cala ta pazerna mafia,powinna byc osadzona,pozbawiona majatku,sprawdzona co do drugiego pokolenia,wiezienie,zapier....dol z kilofem w kamieniolomach,po odbyciu kary te smiecie wywalic na ulice do bezdomnych,wytatuowac im na czolach,a raczej wypalic napis;TO PRZEZEMNIE JESTES BEZDOMNYM....
  • ~szczepek
    (2016-12-22 21:33)
    Gdyby pisowcy byli mądrzy i skuteczni, to powstrzymaliby takie działania reprywatyzacyjnych złodziei. Oni nie chcą zielonego pojęcia jak sie do tego zabrać. To banda kretynów i nieudaczników.
  • ~pis, pisowska dzicz
    (2016-12-22 20:30)
    temu pisowskiemu złodziejstwu palma całkiem odbiła, te 10 mln zł to wsparcie dla 95 dzieci przez okres od urodzenia do ukończenia 18-tego roku życia. pis zło w czystej postaci - tak, to jest trolling, bo głupota niektórych wypowiedzi mnie po prostu boli.
  • ~Nie ma co komentować!
    (2016-12-23 02:06)
    Kiedy rewolucja?!
  • ~cichociemniejszy
    (2016-12-23 09:14)
    Ale PO-lactwo sie rozpanoszyło i obrzdza mi moja Ojczyznę. PIS-ie parafrazując byłego już członka PIS-u Radzika Sikorowskiego tego od ośmiorniczek "dzisiaj Polacy nie obawiają radiowozów policyjnych, pałek kajdanek...A zatem proszę o stosowny rozkaz,i proszę by też to było tak kulturalnie dla zaprzańców jak w 13 XII roku pamiętnego.
  • ~Widz
    (2016-12-23 08:14)
    To są jaja.Składa wniosek do sądu,a dobrze wie,że ma nieczyste ręce.Brat ją broni,taki sam kretacz.To było możliwe tylko za P O
  • ~helena
    (2016-12-23 11:53)
    Cała targowica i kodziarze powinni się przenieść z sejmu pod ratusz warszawski !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jakoś tego nie dostrzegają ????? Gdzie są te wasze wartości demokratyczne? popieracie złodziejstwo ??????
  • ~Stiff
    (2016-12-23 11:17)
    Dlaczego ta paniusia nie siedzi jeszcze w więzieniu?
  • ~a
    (2017-01-05 06:52)
    Pod nosem calego narodu, niezliczonych ilosci sedziow i prokuratorow handlarze dzialek jak Marzena K i rodzina wiceprezydenta Warszawy Pohla nadal zagarniaja zakupione wczesniej roszczenia do dzialek.Nikt jeszcze nie zaresztowal ani jednej osoby z powodu tego niewiarygodnego przekretu.Pani Walz Gronkiewicz ma sie dobrze i rzadzi jakby nigdy nic. Co dalej PiS-ie?
  • ~Xyz23
    (2016-12-23 21:40)
    Jedna ze stron w tej sprawie jest zombie.