Hipsterkatolicy. Młodzi mają dość moherowego dyktatu

| Aktualizacja:

O tym, że wiara może mieć różne oblicza. Że można ją szerzyć również w sieci. I że młodzi robią to dla młodych, bo mają dość moherowego dyktatu.

wróć do artykułu
  • ~iii
    (2016-12-26 21:08)
    To już ta gimbaza odpowiednio ukształtowana w szkole.To był projekt edukacji mającej zmienić patrzenie młodzieży na wartości tradycyjne.Dlatego tak jest broniony ,bo to potencjalni wyborcy z kilka lat.Miliony wyborców zlewaciałych i zliberalizowanych
  • ~j23
    (2016-12-26 21:09)
    Wiara jest po to by człowiek nie był bydłęciem Wiara jest po to by człowiek nie był bydlęciem,ale jeśli obnosi się z tą wiarą to jest bydlęciem.
  • ~der szmatlawiec
    (2016-12-26 21:09)
    Ja jestem ptowokator ...wstretny prowokator
  • ~slazak
    (2016-12-26 21:17)
    Mohera jpodobnie jak swiadka Jehowy, nie da sie przekonac. On jest juz przekonany
  • ~petrurka
    (2016-12-26 21:27)
    Holota nie ma kodeksu etycznego, jesli nie bedzie bala sie diabla nie bedzie miala zadnych hamulcow. Czlowiek bez kultury uwaza empatie za rodzaj slabosci i cos szkoddliwego. Rekigie powoli buduja w ludziach konstrukcje etyczna i dlatego sa niezvedne dla normalnie funkcjonujabego spoleczenstwa.Tego sama szkola nie nauczy.
  • ~ ect...
    (2016-12-26 21:28)
    der propaganda pęka z wściekłości, olać ich i tak upadają razem z GW - to wspólne szambo!
  • ~Louie
    (2016-12-26 21:37)
    A gdzie niby w wypowiedziach bohaterki artykułu (bądź jej znajomych) jest coś o tym, że ma dość "moherowego dyktatu"? Ja tam tylko dostrzegłem to, że mówi w pozytywnym tonie o swojej babci (i wcale jej nie przeszkadza to, że ta słucha koronki w Radiu Maryja). Czyżby Pani Joanna Pasztelańska była zawiedziona faktem, że Jolanta Szymańska nie jechała po "moherach" (a zamiast tego skupiła się, słusznie zresztą, na tym co ona robi i myśli) i poczuła, że musi koniecznie "dowalić" komu trzeba, choćby przez tytuł?
  • ~eu
    (2016-12-26 21:42)
    W Polsce sa 3- wiary Smolenska -80-% katolicka 10-% ine wiary 10-%
  • ~Jola
    (2016-12-26 22:00)
    Ten tytul jest prawda dla resortowych dzieci,potomkow SBeckich i podobnej masci jak nowosmieszni i koderasci.
  • ~jecta pijta lulki palta , a od ludzi sie odvalta
    (2016-12-26 22:13)
    cy piseta nie piseta co piseta to niewieta,.. jak piseta to od nowa taka mova gazetova... co tu pisac jak som sfienta, taka mova wrenc nadenta,,, jedzta pijta lulki palta.. nie gadajta,,, sie odwalta,, piso, piso znuf od nova taka mova gazetova
  • ~?
    (2016-12-26 22:36)
    I ci sami młodzi katoliccy hipsterzy niby wolą dyktat K oszernych O dwodów D ywersyjnych? Boże ekumeniczny, kto wam w to uwierzy???
  • ~aj43
    (2016-12-26 23:10)
    do tych co szukaja boga jak go znajdziecie to dajcie znak chcialbym go zobaczyc
  • ~Klack
    (2016-12-27 01:15)
    A ja juz sobie z kosciolem dalem spokoj i jestem najszczesliwszym z ludzi.
  • ~wam
    (2016-12-27 02:49)
    To chyba młodzi koderaści mają dość moherowego dyktatu. Der Dziennik judzi jak zwykle.
  • ~romank
    (2016-12-27 06:17)
    niemiecka gazeta ,odpowiadajac na zlosliwy tytul nie udlawila sie jeszcze merkel uchodzcami
  • ~mormon
    (2016-12-27 07:12)
    parchate żule, szwabskie sługusy, wiara nie jest obowiązkowa. I wszystko na ten temat. A tak w ogóle to wyrdapielać z Rzeczypospolitej.
  • ~lot
    (2016-12-27 07:57)
    ciekawe co jezus ma wspolnego z kosciolem katolickim,w bibli nic o tym nie pisze .
  • ~Genitaliusz
    (2016-12-27 09:06)
    Nie zauważyłem w treściach prezentowanych przez autorkę tego co próbuje jej przypisać Der Redaktor.
  • ~tak tak
    (2016-12-27 11:49)
    pucz się nie a hipokryci powołują się na Boga
  • ~Elf