Wszyscy zapłacimy za decyzje dotyczące TK. "Trudno przewidzieć, co zrobi Sąd Najwyższy"

| Aktualizacja:

Droga do uzyskania prawomocnego orzeczenia sądowego znacznie się wydłuży. To konsekwencja istnienia w przyszłości dwóch porządków prawnych. Jednego wynikającego z orzeczeń trybunału, a drugiego – z orzecznictwa sądów powszechnych.

wróć do artykułu
  • ~Stiff
    (2018-01-07 21:26)
    Za taką rzecz od razu do kicia i całkowita konfiskata majątku oraz dożywotni zakaz wykonywania zawodu prawnika , To sa tylko moje pobożne życzenia ale marzyc wolno
  • ~Wittorio
    (2017-01-15 09:27)
    Głowa państwa w głębokim ukłonie całuje w rękę Przyłębską.Prezydent państwa nie powinien w ogóle kogokolwiek całować po rękach-nawet papieża jeśli jego wizyta jest oficjalna jako głowy państwa.Prywatnie podczas spotkania towarzyskiego może całować kogoś w co mu sie podoba,ale oficjalnie nigdy.No,ale jego szef cmoka wszystkie baby pisowskie w sejmie,a więc prezydent też musi.
  • ~Artur
    (2016-12-30 12:42)
    Skowyt PISowskiej watahy nic tu nie pomoże. Możecie sobie głosować nawet nad arytmetyką i prawem ciążenia, fachowcy od siedmiu boleści
  • ~Morela
    (2016-12-28 20:43)
    Powództwo o uznanie czynności prawnej za bezskuteczną nazywa się od prawa rzymskiego SKARGĄ PAULIAŃSKĄ, a nie paulińską. Gazecie Prawnej (?) radzę się dokształcić.
  • ~Mirosław .
    (2016-12-28 13:14)
    Głupie matoły zawłaszczyli parlament i zrobili noclegownie..
  • ~??
    (2016-12-28 11:06)
    a czy skład TK, który wyrokiem zakwestionował wybór sędziów, był prawidłowy?
  • ~Argument
    (2016-12-28 10:35)
    Nazywam się Argument i z przykrością stwierdzam, że der Dziennik to prymitywna, antypolska gadzinówka.
  • ~T.W
    (2016-12-28 10:29)
    Ciemniaki PISowskie
  • ~Małpa z Nowoczesnej
    (2016-12-28 10:29)
    Pucz się nie udał, medialne psssy ujadają bo im tłuste koty mniej wrzucą do michy. Tak czy siak, rewolucyjny motłoch znów odmieni oblicze Europy, tej Europy
  • ~wam
    (2016-12-28 10:06)
    Merkel wydała polecenie der Dziennikowi: Judzić! Więc żurnaliści judzą.
  • ~andrzej
    (2016-12-28 09:46)
    Sąd Najwyższy jest skorumpowany i zapomina , że jest jeszcze Sąd Ostateczny.
  • ~NAder
    (2016-12-28 09:21)
    WIDAĆ JAK MAFIA MEDIALNA ZACHODNIA W POLSCE DALEJ CHCE WPROWADZAĆ SWOJE POrządki PRAWNE W NASZYM KRAJU , RZĄDZĄCY NIE POZWOLĄ ŻADNEJ MAFII ŁAMAĆ PORZĄDKU PRAWNEGO W POLSCE ....................
  • ~pot fox
    (2016-12-28 09:16)
    PO i towarzysz Rzepliński to zdrajcy ojczyzny!
  • ~NIe ma żadnych dwóch porządków prawnych
    (2016-12-28 09:12)
    Prawo jest jedno i sędziwie mają obowiązek je stosować. Jak się nie podoba mogą zmienić zawód. Praca jest np. w lidlu i biedronce na kasie ......
  • ~realia
    (2016-12-28 09:11)
    Widziałem dziś gębę mściwego gnoma z żoliborza...widać było wysiłek intelektualny i nie dające spokoju pytanie które jak się zdaje sobie zadawał.... "Panowie, co by tu jeszcze sp.....ić ????
  • ~tcytvuy
    (2016-12-28 09:05)
    Pinokiowi nos nie przeszkadzał w całowaniu ręki "tej pani"? Ja nie mogę nawet na to patrzć, bo chce mi się wymiotować...
  • ~vh
    (2016-12-28 08:52)
    Nie pamietam takiego kociokwiku gdy Polska po 1989 roku uznala praktycznie cala prawna spuscizne po PRL - nie ma znaczenia czy TK jest czy nie jest z takimi czy innymi sedziami - sejm wybral i tyle - sejm pochodzi z demokratycznych wyborow a nie TK - TK jest wybierany przez sejm - sejm uwaza ze jest OK to jest OK. A zwykle sady nie moga uzywac konstytucji do orzekania... konstytucja nie jest dla obywateli ale dla sedziow TK - taki sobie system prawny stworzylismy i nie ma co teraz pyszczyc.
  • ~Klichowski
    (2016-12-28 08:39)
    POmatolnia Pompuje kolejny groteskowy temat. Jedno jest pewne, że Sąd Najwyższy to może sobie zrobić kupę :)
  • ~jerzy
    (2016-12-28 08:24)
    W "Dzienniku" można przeczytać tylko o tym jak PIS źle rządzi. O pozytywnych działaniach ani słowa. O 500+, o inwestycjach w Polsce, o dobrej ściągalności podatków-zero. Czy "Dziennik" nie zauważył że Polacy w większości są zadowoleni z rządów PIS?
  • ~pomnik dla kota Alika
    (2016-12-28 08:24)
    Warto nadmienić że oszuści,kłamcy,złodzieje UBecy,eSBecy,żyty to PatologiaOprychów+SZECHTER+soros+petru+zsl.