Wszyscy zapłacimy za decyzje dotyczące TK. "Trudno przewidzieć, co zrobi Sąd Najwyższy"

| Aktualizacja:

Droga do uzyskania prawomocnego orzeczenia sądowego znacznie się wydłuży. To konsekwencja istnienia w przyszłości dwóch porządków prawnych. Jednego wynikającego z orzeczeń trybunału, a drugiego – z orzecznictwa sądów powszechnych.

wróć do artykułu
  • ~Jan Stańczyk
    (2016-12-28 07:38)
    Galimatias i bezprawie stworzyli buc Rzepliński i sprzedawczyki z PO i tzw.Nowoczesnej ! I taka jest prawda , niestety !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • ~Argument
    (2016-12-28 10:35)
    Nazywam się Argument i z przykrością stwierdzam, że der Dziennik to prymitywna, antypolska gadzinówka.
  • ~Małpa z Nowoczesnej
    (2016-12-28 10:29)
    Pucz się nie udał, medialne psssy ujadają bo im tłuste koty mniej wrzucą do michy. Tak czy siak, rewolucyjny motłoch znów odmieni oblicze Europy, tej Europy
  • ~Marek
    (2016-12-28 07:33)
    Nie bedzie dwóch porządków prawnych! To jest mało prawdopodobne. Za to grozi kryminał i szyld targowicy u normalnych ludzi.
  • ~Piotr
    (2016-12-28 07:43)
    Instytut Polonia wystosował list do polskiego ambasadora w USA, w którym ostrzega przed "brunatnym zamachem" w Polsce i rozszerzaniu "terrorystycznej" działalności KOD w Stanach Zjednoczonych.
  • ~jerzy
    (2016-12-28 08:24)
    W "Dzienniku" można przeczytać tylko o tym jak PIS źle rządzi. O pozytywnych działaniach ani słowa. O 500+, o inwestycjach w Polsce, o dobrej ściągalności podatków-zero. Czy "Dziennik" nie zauważył że Polacy w większości są zadowoleni z rządów PIS?
  • ~pomnik dla kota Alika
    (2016-12-28 08:24)
    Warto nadmienić że oszuści,kłamcy,złodzieje UBecy,eSBecy,żyty to PatologiaOprychów+SZECHTER+soros+petru+zsl.
  • ~Klichowski
    (2016-12-28 08:39)
    POmatolnia Pompuje kolejny groteskowy temat. Jedno jest pewne, że Sąd Najwyższy to może sobie zrobić kupę :)
  • ~PO-Partia Oprychów
    (2016-12-28 08:20)
    Eeee tam...niezaPOmninajmy że to żyt... Abraham kaufman nie POzwalał orzekać trzem wybranym POLSKIM sędziom :-) :-) :-)
  • ~vh
    (2016-12-28 08:52)
    Nie pamietam takiego kociokwiku gdy Polska po 1989 roku uznala praktycznie cala prawna spuscizne po PRL - nie ma znaczenia czy TK jest czy nie jest z takimi czy innymi sedziami - sejm wybral i tyle - sejm pochodzi z demokratycznych wyborow a nie TK - TK jest wybierany przez sejm - sejm uwaza ze jest OK to jest OK. A zwykle sady nie moga uzywac konstytucji do orzekania... konstytucja nie jest dla obywateli ale dla sedziow TK - taki sobie system prawny stworzylismy i nie ma co teraz pyszczyc.
  • ~NIe ma żadnych dwóch porządków prawnych
    (2016-12-28 09:12)
    Prawo jest jedno i sędziwie mają obowiązek je stosować. Jak się nie podoba mogą zmienić zawód. Praca jest np. w lidlu i biedronce na kasie ......
  • ~tcytvuy
    (2016-12-28 09:05)
    Pinokiowi nos nie przeszkadzał w całowaniu ręki "tej pani"? Ja nie mogę nawet na to patrzć, bo chce mi się wymiotować...
  • ~pot fox
    (2016-12-28 09:16)
    PO i towarzysz Rzepliński to zdrajcy ojczyzny!
  • ~NAder
    (2016-12-28 09:21)
    WIDAĆ JAK MAFIA MEDIALNA ZACHODNIA W POLSCE DALEJ CHCE WPROWADZAĆ SWOJE POrządki PRAWNE W NASZYM KRAJU , RZĄDZĄCY NIE POZWOLĄ ŻADNEJ MAFII ŁAMAĆ PORZĄDKU PRAWNEGO W POLSCE ....................
  • ~wam
    (2016-12-28 10:06)
    Merkel wydała polecenie der Dziennikowi: Judzić! Więc żurnaliści judzą.
  • ~andrzej
    (2016-12-28 09:46)
    Sąd Najwyższy jest skorumpowany i zapomina , że jest jeszcze Sąd Ostateczny.
  • ~realia
    (2016-12-28 09:11)
    Widziałem dziś gębę mściwego gnoma z żoliborza...widać było wysiłek intelektualny i nie dające spokoju pytanie które jak się zdaje sobie zadawał.... "Panowie, co by tu jeszcze sp.....ić ????
  • ~T.W
    (2016-12-28 10:29)
    Ciemniaki PISowskie
  • ~Artur
    (2016-12-30 12:42)
    Skowyt PISowskiej watahy nic tu nie pomoże. Możecie sobie głosować nawet nad arytmetyką i prawem ciążenia, fachowcy od siedmiu boleści
  • ~??
    (2016-12-28 11:06)
    a czy skład TK, który wyrokiem zakwestionował wybór sędziów, był prawidłowy?