Rząd zajmie się problemem smogu w polskich miastach. Na Twitterze pojawiło się pismo z adnotacją: NATYCHMIAST

| Aktualizacja:

17 stycznia problemem smogu zajmie się rząd; Komitet Ekonomiczny Rady Ministrów został zobowiązany do wypracowania rozwiązań - poinformowała w poniedziałek wieczorem na Twitterze premier Beata Szydło.

wróć do artykułu
 • ~twix
  (2017-01-09 20:30)
  Rząd rozwiązuje problem smogu: 1.Wprowadzenie podatku od ilości pyłu na swojej posesji, 2.Wprowadzenie podatku od pieca miałowego/węglowego. 3.Ogłoszenie, że za smog odpowiadają zdrajcy narodu i agenci obcego wywiadu. 4.Górnictwo węglowe dostaje dotację w zamian za mniejsze wydobycie surowca. 5.Jeśli powyższe nie rozwiążą problemu, to odpowiada za niego poprzedni rząd.
 • ~feliks
  (2017-01-09 20:30)
  Rekomendacje przedstawi jaśnie pan książe Konstanty Radziwiłł?
 • ~zielony zabrze
  (2017-01-09 21:30)
  niestety zaczynamy zyc w jednej wielkiej komorze gazowej -takich zniszczen srodwiska naturalnego nie spowolowal przez 70 lat produkujacy Slask, z setkami koplan, hut, przemyslu ciezkiego. A wiec jest totalna bzdura, ze wegiel i jego spalanie kogos zatruwa, cos niszczy, ktos i cos ogranicza ludzka produkcje CO2, nie wychodzcie poza dom, nie robcie nic na wolnej przestrzeni. Kolejna bzdura jest spalanie przez drobnych uzytkownikow jakis trujacych substancji - prawdzie trzeba spojrzec w oczy - najwazniejsza przyczyna smogu, od zawsze - byly spaliny samochodowe. Tysiace kilometrow nowych, ekranowanych drog, starych samochodow, najnizsza jakosc paliwa,kilometrowe korki, fatalne ograniczenia predkosci -produkuje trujacy smog. Wyjscie z sytuacji jest jedno -w przypadku przekroczenia wartosci emisji -calkowity zakaz uzywania samochodow, az do odwolania i przesiadka na komunikacje miejska oraz kolej.
 • ~c-historyk
  (2017-01-09 21:42)
  Pani z broszką S. kłamiąca na każdym kroku swej egzystencji znów naiwnym oczy zakleja obiecankami. Matka księdza czy di........?
 • ~zz
  (2017-01-10 08:41)
  No ciekawe, czy zrezygnują z akcyzy nałożonej na paliwa grzewcze ?, a może dotować gaz, olej opałowy, energię elektryczną dla celów grzewczych - jeżeli takie decyzje miłay by zapaść, to jeszcze była by potrzebna gwarancja utrzymania takiej polityki przynajmniej przez 10 lat - wówczas można inwestować w nowe kotłownie.
 • ~Jajcarze
  (2017-01-09 21:15)
  Zamknąć kopalnie ?"Nie będziemy dotować kopalnie i w ogóle wydobycie węgla.Zaprzestajemy dotować zieloną energię" z programu PiS.Morawiecki chce wprowadzić samochody elektryczne zasilane prądem z elektrowni węglowych .Mądrego warto posłuchać.Jednym słowem efekty działań tego Rządu już mamy a będziemy mieli jeszcze lepsze.
 • ~yt
  (2017-01-09 21:33)
  kłamie jak zwykle .Bije piane . Przeciez juz powiedzieli ze stawiaja na wegiel .Rozwazaja nawet budowe nowych kopaln .Oczywiscie wszyscy bedziemy na to lozyc .Pani burmistrz to jednak nie przeszkadza
 • ~Basia
  (2017-01-14 18:18)
  Kiedy? W nastepnym tysiacleciu? Przeciez w tej chwiili maja wazniejsze zadanie: miesiaczki smolenskie, szarpanie sie z opozycja, stawianie pomnikow s.pamieci kaczynski, odslanianie tablic s.pamieci prezydenta brata itd.