Asesor prokuratury spowodowała kolizję. Była kompletnie pijana

| Aktualizacja:

Asesor inowrocławskiej prokuratury spowodowała kolizję i uciekła z miejsca zdarzenia. Gdy zatrzymali ją policjanci, okazało się, że jest kompletnie pijana.

wróć do artykułu
  • ~karla
    (2017-02-20 18:41)
    co się ten zbyszek ma z tym towarzystwem, pracuje jak herakles w stajni augiasza, ale się troszkę pomęczy i wyczyści, i wyczyści,
  • ~św.NH
    (2017-02-20 18:40)
    To dowód na to ,że Ziobro napędził im stracha, piją na umór.
  • ~rycho
    (2017-02-20 20:21)
    Pani asesor, to jeszcze relikt POprzedniej władzy gamonie, Ziobro zrobi z takimi porządek.
  • ~M. Enel
    (2017-02-20 18:26)
    po 11 to jeszcze przed 13 - skad miala towar ??
  • ~demokrata
    (2017-02-20 22:38)
    Należy skonczyc z immunitetem w wymiarze sprawiedliwości. Powinni być traktowani jak każdy obywatel. Problem ,,alkoholizmu" Polakow jest powszechny.Zobaczcie co robia kierowcy.Nie boja się kar. Moim zdaniem kierowca jeśli zostanie złapany ,,po alkoholu" , powinien mieć zabrane prawo jazdy dożywotnio , bo znaczy to ze jest nieodpowiedzialny.
  • ~tom1313
    (2017-02-20 18:44)
    Jak się "zdeła z mercedesem. Nie próbowała jednak czekać na policję" to po co miała udawać, że się nie zdeła ;)
  • ~ciekawy
    (2017-02-20 22:27)
    Ale o tej godzinie powinna być w pracy no i sama chyba też nie piła gdzieś pod mostem. O tym już Głuszek nic nie mówi.
  • ~moher
    (2017-02-20 19:25)
    Prokuratura Ziobry czuje się już bezkarnie, chleje z rozpaczy.Pewnie forsę na alkohol przeznacza z patologi 500+. Nie musi się martwić towarzysz Piotrowicz i Ziobro ułaskawią ją.
  • ~Jaś
    (2017-02-20 23:09)
    "Po 11 na jednym z inowrocławskich skrzyżowań asesor lokalnej prokuratury skręciła w lewo z pasa do jazdy na wprost i zdeła się z mercedesem." Zdeła się z mercedesem!!! Super. Warto przeczyac przed publikacją to co się napisało!!
  • ~Eroll
    (2017-02-20 18:50)
    oberprokurator ma teraz ponad 500 etatów asesorskich , jeśli wszyscy mają być tacy , to ja dziękuję.
  • ~immunitet to dar Bozy,czy klatwa ?
    (2017-02-21 06:26)
    immunitet to taki system immunologiczny ?/obronny/
  • ~cicho sza, a towar* jest na kazdym rogu i jest filarem bu
    (2017-02-21 06:23)
    W moim CITY , spozycie alkoholu RATUJE BUDZET, i oprocz podwyzki za smieci jest jednym z GLOWNYCH FILAROW dochodu do budzetu. Ten dochod daje spozycie w wys. 3000 / trzy tysiace bez paru groszy/, na glowe statrystycznego mieszkanca. nwet niemowlaka, a dodam ze okolo polowy ,mezczyzn jest na robotach*, glownie w sezonach, bo na swieta sa z nami , i temat ten jest delikatnie mowiac sekretnym, i jest cicho sza. A na kzadym rogu mamy sklep z *towarem*.
  • ~Gosc
    (2017-02-21 03:39)
    To wyksztalciuchy i poSBeckie resortowe dzieci w togach daja popis ostatnio.
  • ~Lech
    (2017-02-21 06:04)
    Odkąd Ziobro zaczął gmerać w sądownictwie raptem okazało się że pracują tam sami złodzieje, alkoholicy i inni nieudacznicy.
  • ~bolek
    (2017-02-21 10:47)
    zurek powie ze ona jest chora jak wszyscy sedziowie ktorzy kradna
  • ~kaśka
    (2017-02-21 09:30)
    i co myślicie że poniesie jakąś karę ? ależ skąd , ta sprawa zostanie zamieciona pisowską miotełką pod dywan , nie wierzycie ? to się wkrótce przekonacie ...
  • ~Cicero.
    (2017-02-21 09:23)
    Wedle twierdzenia Pana Strzembosza, to jednak wymiar sprawiedliwość SAM SIĘ NIE OCZYŚCI.Panie Ziobro,wypal Pan tę KASTĘ do czerwoności rozgrzanym żelazem z tych, którzy tam nie powinni zasiadać.
  • ~Stiff
    (2017-02-21 09:20)
    Zdeła się z mercedesem ,kobieta trzyma klasę z trabantem by sie nie zdeła