"Skomplikowana układanka różnych interesów". Sprawdzamy, o co chodzi w aferze wycinkowej

Kontrowersje wokół wykarczowania działki przed siedzibą władz warszawskiej dzielnicy Śródmieście to fragment szerszej, skomplikowanej układanki różnych interesów.

wróć do artykułu
  • ~Przy wykopkach jest tak, że
    (2017-03-01 04:08)
    co kartofel - to problem! + A przy wycince drzew jest tak, że co drzewo to problem! ------------ A mnie się zdaje, że w Polsce jest "po prostu" tak, że co człowiek - to problem!
  • ~Wiszący Ogrodnik Semiramidy
    (2017-03-01 03:59)
    Wiszę i wiszę, majtam się i majtam, wiatr mną targa coraz silniejszy - a ja nadal nic z tego nie rozumiem! Z mojego punktu wiszenia wygląda mi na to, że po staremu Polacy w Polsce borykają się ze stwarzaniem i "rozwiązywaniem" problemów nieznanych w innych częściach świata! I na tym miłym baraszkowaniu upłynęło im (na razie) już 1050 lat!
  • ~adam
    (2017-02-28 19:26)
    NIE MA ZGODY, NA BRAK ZGODY!!! Walczymy o wolność, żądając zakazu wycinki drzew we własnych ogródkach!!!! czy bycie sympatykiem opozycji , związane jest z posiadaniem jakiś dysfunkcji intelektualnych?
  • ~nina
    (2017-02-27 13:04)
    Zrównać wszystko z asfaltem, zachłysnąć się smogiem i zdechnąć. To jest program dla obywatela, a multimiliarderzy z poprzednich nadań będą się wylegiwać w rajskich światowych ogrodach.
  • ~Tomek z W-wy
    (2017-02-27 11:37)
    Do tej rzezi drzew przylozyl reke prezydent Duda, skladajac swoij podpis pod ta ustawa!!!!
  • ~k
    (2017-02-27 10:21)
    CEBULARZE w dalszym ciagu kradna i robia co chca
  • ~romank
    (2017-02-27 09:08)
    jezeli mlodzi nie pamietaja ze za zabicie cielaka ktorego wychowalo sie w wlasnym gospodarstwie,wladza karala surowo.obecnie w demokratycznym POdobno kraju ta wladza tez karala za wyciecie , jakiegos krzaku czy drzewa.karali za piec groszy,miliony kradzione w amber gold,nie zauwazyli
  • ~kun
    (2017-02-27 09:03)
    smog za smogiem się przetcza a szyszko wicina drzewa
  • ~czi
    (2017-02-27 08:59)
    Ustawa była przygotowana pod konkretne osoby. Za pół roku natąpi zaostrzenie przepisów. Ale prawo nie działa wstecz..... Zmiana jak zmiana, ale też złodziejska. Tera my.
  • ~zielony ngo OS
    (2017-02-27 08:54)
    uwazam , ze sa 2 warianty wyjasnienia tej sprawy - albo to celowa wycinka drzewostanu, aby pokryc deficyty energetyczne, albo miedzynarodowy skandal. Gdy sprawa dotrze do ONZ, obroncow przyrody w USA,do swiatowej prasy - moze byc bardzo nieciekawie i kary jak za wycinke dzunglii w amazonii. W kazdym razie rzecz bez precedensu w unii i na swiecie.
  • ~Ada
    (2017-02-27 08:50)
    Sztandarowa zagrywka - zieleń na działce i tak byłaby usunięta przy budowie podziemnego garażu . Doskonale wiedzieli o tym urzędnicy ,zainteresowani obrońcy -Miasto Jest Nasze,media .Znając prawdę głośno krzyczeli- Szyszko do odwołania- zmienić ustawę ,by dalej urzędnicy "zarabiali" na pozwoleniach.
  • ~dudek
    (2017-02-27 08:46)
    to troche brzmi jak ze skeczu: Friedmann ma weksel Szapira z żyrem Glassa, rewindykator jest Barmsztajn... On daje dwadzieścia procent, franko loco towar jest u Lutmana, tylko ten towar jest zajęty przez Honigmanna z powodu weksel Reuberga. Za ten weksel Reuberga można dostać gwarancję od jego teścia Rozencwajga, tylko on jest przepisany na Rozencwajgową, a Rozencwajgowa jest chora...
  • ~Srebrny SKOK na wszystko, co zielone
    (2017-02-27 08:40)
    Zobaczymy, gdzież to zaczną swoje budowy pisowscy deweloperzy - sorki, znane pisowskie deweloperki oczywiście.
  • ~kob
    (2017-02-27 08:27)
    ustawa o wycince drzew była zrobiona pod kogoś konkretnego , a skorzystali z niej wszyscy, zwykłe złodziejstwo
  • ~POmnik niemieckiej kultury-OŚWIĘCIM
    (2017-02-27 07:28)
    Eeee tam...a na ile przestępcy z Przestępczości Organizowanej zadłużyli Polskę przez 8lat swoich złodziejskich rządów?