Awantura na spotkaniu z posłanką Pawłowicz. "Wykolejone ulicznice", szarpanina i interwencja policji

Bardzo burzliwy przebieg miało spotkanie Krystyny Pawłowicz z mieszkańcami Wyszkowa w tamtejszej bibliotece.

wróć do artykułu
  • ~Regina
    (2017-03-20 09:51)
    Skąd ten stwór profesor kto jej dał no chyba że za żarcie. Wygląd świadczy o osobie. Kto to wybierał.
  • ~Alex
    (2017-03-18 16:49)
    Kto tą niedouczana Pawłowicz wpuscił do Sejmu jej wypowiedzi nadaja sie Pi..
  • ~wuwujek
    (2017-03-18 00:07)
    Ona nie myje włosów,śmierdzi jej z pod pachy !!!,ale prezes takie lubi !!!!!
  • ~po co
    (2017-03-17 21:21)
    Nie wiem czy warto o tej szmacie wogóle komentowac...
  • ~zxc
    (2017-03-17 21:14)
    la la
  • ~Jan-eM.
    (2017-03-17 20:56)
    Podobało mi się określenie tej ; pięknej ; kreatury przez jednego realistę chorążego : QUR..SZON !
  • ~ryśko
    (2017-03-17 17:03)
    tej babie pawłowicz niech ktoś w końcu utrze ryja nie będzie obrażać bezkarnie kobiet
  • ~Ekolog
    (2017-03-17 15:44)
    Pawłowicz to tylko do biogazowni na Wiejskiej podłączyć, żre tyle, że prądu starczy na oświetlenie Sejmu i Senatu.
  • ~ziolo
    (2017-03-17 15:23)
    OBYWATELE RP to nie sa POLACY gdyz nie szanuja HYMNU NARODOWEGO a tym bardziej POLSKi,jest to szmatlawiec zebrany z bylych funkcjonariuszy i komunistow oraz ich znajomi i rodziny,za dobra zadyme dostaja stowe na lebka wazniejsi i po 50 zl. inne lajdactwo.
  • ~suveryn
    (2017-03-17 14:56)
    Bardzo dobrze ,- gonic ta PISsuarska chołete...gdzie sie da !
  • ~naczelnik panstwa
    (2017-03-17 14:55)
    Panie PISdencie nalezy sie tej bojowe babie order Orła Białego...jak najszybciej...
  • ~Cesarz Jarosław
    (2017-03-17 14:54)
    Krysia Krowa na me rozkazy gotowa
  • ~Stella
    (2017-03-17 13:28)
    Takich ludzi jak Pawłowicz powinno się karać , to są pupile kościoła który upada coraz bardziej
  • ~kanada
    (2017-03-17 13:23)
    i na co ida peiniadze partyjne peo na zadymy
  • ~JEST
    (2017-03-17 12:34)
    PO TO DNO
  • ~realstradamus
    (2017-03-17 12:01)
    Karma wróci do tej pani ... oj, będzie się działo.
  • ~fdd
    (2017-03-17 11:13)
    Brawo Krycha, goń tą lewacka hołotę. Kodziarze siema
  • ~Annamaria
    (2017-03-17 11:04)
    Jak czytam te wypociny np.janusza to dziwię się że coś takiego może wypisywać.Jasne jest że przecież KOD, Obywatele RP, PO i inninto zadymiarze, a PiS ze swoją piękną,prawą i sprawiedliwą postacią to samo dobro.Nie sieją nienawiści, nie dzielą Polaków, dobrze mówią o innych. Mój ty Boże Ty widzisz i nie grzmisz, gdzie tu dobroć tych ludzi z PiS-u i jak do nich dotrzeć aby nareszcie przejrzeli na oczy.To dzięki takiej garstce ludzi mamy wybranych obrońców Polski.Reszta to nieudacznicy i ludzie z marginesu bo tak twierdzi ktoś kto zna się na tym, a jest nim poseł J.K.
  • ~U
    (2017-03-17 10:52)
    Nie wazne co smierdzi, wazne ze jest alimenciarz.
  • ~warto to wiedziec !.
    (2017-03-17 10:00)
    Ogladalem dzisiaj ,w TV Polsat dziennik emitowany dla Poloni.Byl tam inny temat i propozycje dla sejmu ,zgloszone przez poslanke ,pania Sobieska.To ciekawszy temat.Dawno temu J.Pietrzak ,stwierdzil,ze slaby uczen sciaga na klasowce od ucznia dobrego ,a nie od matola.Polska w przestrzeni historycznej i terazniejszej uwaza za przyjaciela naszego kraju USA,no i dobrze.W historii USA najwazniejsza data jest 4 lipca,dlaczego bo w tym dniu, w roku 1776 ,ogloszono Deklaracje Niepodleglosci USA.Ojcowie USA ,w owym dniu zlozyli przysiege na Biblie.Biblia jest do dnia dzisiejszego w USA,najwyzszym autorytetem,na nia skladaja przysiege wszyscy kolejni prezydenci i przedstawiciele wladzy ustawodawczej i wykonawczej.Jak to wyglada w Polsce ,prambula Konstytucji Polskiej odnosi sie do Boga.Biblia stwierdza ,ze Bog Ojciec nasz ma imie.W modlitwie Ojcze nasz.Ew.sw.Mateusza rozdzial 6 wiersz 9.Ojcze nasz ,ktory jestes w niebie,niech sie swieci imie Twoje.Syn Bozy Pan Jezus Chrystus modlil sie do swego Ojca Boga .Ew.sw.Mateusza rozdzial 26 wiersz 39.Ojcze moj,jesli to mozliwe,niech mnie ominie ten kielich !.Jakie imie nosi Bog Ojciec nasz Stworzyciel ?.Pierwszym czlowiekiem ,ktore to imie poznal byl czlowiek ,ktory od Boga otrzymal dwie tablice z 10 przykazaniami,Mojzesz .Ksiega Wyjscia rozdzial 34 wiersz 5.A Pan zstapil w obloku i Mojzesz zatrzymal sie kolo Niego,i wypowiedzial imie Jahwe.Psalm 105 (104) On Jahwe ,jest naszym Bogiem.Ksiega Izajasza rozdzial 42 wiersz 8.Ja ,ktoremu na imie jest Jahwe, chwaly mojej nie odstapie innemu,ani czci mojej bozkom.Ew.sw.Jana rozdzial 3 wiersz 16 -17.Tak bowiem Bog umilowal swiat,ze Syna swego Jednorodzonego dal,aby kazdy,kto w Niego wierzy,nie zginal,ale mial zycie wieczne.Albowiem Bog nie poslal swego Syna na swiat po to,aby swiat potepil,ale po to by swiat zostal przez Niego Zbawiony.List do Rzymian rozdzial10 wiersz 9.Jezeli ustami swoimi wyznasz ,ze Jezus Jest Panem i w sercu swoim uwierzysz ,ze Bog Go wskrzesil z martwych - osiagniesz zbawienie.List do Galatow rozdzial 4 wiersz 6.Na dowod ,ze jestescie synami Bog ,wyslal do serc naszych Ducha Syna swego,ktory wola : Abba ,Ojcze !.Ew.sw.Mateusza rozdzial 18 wiersz 20.Bo gdzie sa dwaj albo trzej zebrani w imie moje tam jestem posrod nich.Ew .sw.Jana rozdzial 4 wiersz 24.Bog jest duchem : potrzeba wiec,by czciciele Jego oddawali Mu czesc w Duchu i Prawdzie.Dzieje Apostolskie rozdzial 10 wiersz 25.A kiedy Piotr wchodzil,Korneliusz wyszedl mu na spotkanie,padl mu do nog i oddal mu poklon.Piotr podniosl go ze slowami.Wstan ja tez jestem czlowiekiem.Dzieje Apostolskie rozdzial 22 wiersz 8 - 9. To wlasnie ja,Jan slysze i widze te rzeczy.A kiedym uslyszal i ujrzal,upadlem,by oddac poklon przed stopami aniola,ktory mi je ukazal.Na to rzekl do mnie:bacz ,bys tego nie czynil,bo jestem wspolsluga twoim i braci twoich,prorokow,i tych,ktorzy strzega slow tej ksiegi ,Bogu samemu zloz poklon !.Ew.sw.Jana rozdzial 20 wiersz 29.Powiedzial mu Jezus : Uwierzyles dlatego poniewaz Mnie ujrzales ?.Blogoslawieni,ktorzy nie widzieli,a uwierzyli.List do Efezjan rozdzial 3 wiersz 14.Dlatego zginam kolana moje przed Ojcem od ktorego bierze nazwe wszelki rod na niebie i na ziemi.List do Efezjan rozdzial 2 wiersz 9 - 10.Dlatego tez Bog Go nad wszystko wywyzszyl i darowal Mu imie,aby na imie Jezusa zgielo sie kazde kolano,istot niebieskich i ziemskich i podziemnych.List do Galatow rozdzial 1 wiersz 8.Ale gdybysmy nawet my lub aniol z nieba glosil wam Ewangelie rozna od tej,ktora wam glosilismy - niech bedzie przeklety !.II list do Koryntian rozdzial 11 wiersz 14.I nic dziwnego.Sam bowiem szatan podaje sie za aniola swiatlosci.Ew.sw.Lukasza rozdzial 10 wiersz18.Wtedy rzekl do nich : Widzialem szatana ,spadajacego z nieba jak blyskawica.Ksiega Izajasza rozdzial 14 wiersz 12.Jakze to spadles z niebios .Jasniejacy,Synu Jutrzenki ?.Jakze runeles na ziemie ty,ktory podbijales narody ?.Ew.sw.Mateusza rozdzial 4 wiersz 10.Na to odrzekl mu Jezus : Idz precz szatanie !.Jest bowiem napisane : Panu Bogu swemu,bedziesz oddawac poklon i Jemu samemu sluzyc bedziesz.Ew.sw.Jana rozdzial 3 wiersz 35 - 36.Ojciec milujeSyna i wszystko oddal w Jego rece.Kto wierzy w Syna ma zycie wieczne.I list do Tymoteusza rozdzial 2 wiersz 5.Albowiem jeden jest Bog,jeden tez posrednik miedzy Bogiem a ludzmi czlowiek,Chrystus Jezus ...Ew.sw. Jana rozdzial 14 wiersz 26.A Pocieszyciel,Duch Swiety,ktorego Ojciec posle w moim imieniu On was wszystkiego nauczy i przypomni wam wszystko,co Ja wam powiedzialem.List do Rzymian rozdzial 8 wiersz 26 - 27.Podobnie tez Duch przychodzi z pomoca naszej slabosci.Gdy bowiem nie umiemy sie modlic tak,jak trzeba,sam Duch przyczynia sie w blaganiach,ktorych nie mozna wyrazic slowami.