Za "Ucho Prezesa" wyleci z pracy? Nauczyciel przed komisją dyscyplinarną

| Aktualizacja:

Nauczyciel z Żagania, który udostępnił "Ucho Prezesa" stanie przed komisją dyscyplinarną. Grozi mu nawet utrata pracy, bo tamtejsi radni wyciągnęli mu też prywatne wpisy na FB.

wróć do artykułu
  • ~to był k.rwa zamach !
    (2017-04-05 10:52)
    Rządzi nami psychopata. Nikt tak nie podzielił Polski i Polaków jak bezzębny karzeł impotent z żoliborza. Niebawem poleje się polska krew...
  • ~Al
    (2017-04-05 11:00)
    Nowy dzien - nowe szczucie der Dziennika. Mam nadzieje ze kiedys pseudo dziennikarze zaczna zajmowac sie istotnymi sprawami. Oczywiscie nie dotyczy to niemieckiej polskojezycznej prasy bo ta straci koncesje.
  • ~Szkoła ma wychowywać
    (2017-04-05 11:13)
    Ale załgany materiał . A KOderasta niech idzie na utrzymanie Kijowskiego. Wara mu od naszych dzieci.
  • ~zimoch
    (2017-04-05 11:13)
    Notujcie nazwiska ludzi ze starostwa i donosicieli. Będą oni po upadku reżimu Kaczyńskiego traktowani jak szmalcownicy. Nie pozwalajmy łamać praw obywatelskich. Następnie pojawią się donosy o szeptankach. Wróci to z czym walczyliśmy.
  • ~pat
    (2017-04-05 11:16)
    Kolejny marketing "Ucha Prezesa" To jest już promowane wszędzie na siłę. Otwieram lodówkę a tam zamiast Karolaka Górski siedzi na półce z warzywami.
  • ~annab
    (2017-04-05 11:25)
    Pis- bolszewia walczy z satyrą,nawet komuna tolerowała kabarety
  • ~Mazur
    (2017-04-05 11:30)
    Brakuje jeszcze rozstrzeliwania, ale wiele rzeczy przypomina ZSRR w czasie stalinowskich czystek! Gorszy sort Polaków jest rozpoznawany i represjonowany. Mogę sobie wyobrazić, że ludzie Jarosława mogliby rozstrzeliwać i to chętnie, fanatyczni są wystarczająco, a i oportunizmu dosyć.
  • ~kanada
    (2017-04-05 11:33)
    zostawcie tego Losia, to muminek, ale przeciez w wolnym demokratycznym panstwie muminek ma prawo do swoich przekonan i poki to robi poza sfera publiczna to panstwu nic do tego
  • ~Max
    (2017-04-05 11:35)
    Starosta z PSL, zastepca z SLD- a na profilu też treści kpiące z KOD, muzułmanów i obrońców demokracji wielce prawicowe. Ale winny jest PiS. Ciekawe ile kłamstw można jeszcze wcisnąć lemingom do ich pustych łbów
  • ~MatejBudz
    (2017-04-05 11:58)
    A jaka jest treść tych udostępnień? Udostępniać można z komentarzem. I może się okazać zę zgłoszenie dotyczy właśnie komentarzy które nie przystojną nauczycielowi. To że coś jest o "Ucho Prezesa" czy WOŚP nie oznacza nagle ze wsyztsko wolno w "obronie".
  • ~a.
    (2017-04-05 12:19)
    za dowcipy o Stalinie mój wujek siedział w więzieniu, historia zatoczyła koło.
  • ~kot Alik
    (2017-04-05 12:23)
    Kiedy PO-lactwo NAUCZY SIĘ nie uprawiać POlityki w miejscu pracy !!!!!!!
  • ~autor nieznany
    (2017-04-05 12:26)
    za prywatne polityczne wpisy w internecie, na zachodzie mozna wyleciec z prycy w trybie expresowym. nauczyciele dla zasady nie maja prawa politykowac z uczniami. wielu popierajacych np: niemieckie afd szybko rozstalo sie z praca. takich reakcji oczekuje nie kto inny jak ue. ( cenzura na facebooku, google itd)
  • ~pomysł
    (2017-04-05 12:56)
    cóż jeszcze nie ma aresztowań za kawały pilityczne ale kiedyś będą... jakiś kato-faszysta już nad tym pracuje... PRL już się zbliża już puka do mych drzwi, pobiegnę go powitać z radości serce drży...
  • ~Mazur
    (2017-04-05 13:11)
    Kiedy Jarosław Zawsze Dziewica odejdzie na śmietnik historii, gdzie jego miejsce.
  • ~kisiek
    (2017-04-05 13:15)
    Dlaczego autor nie podał treści konkretnych wpisów, tylko uogólnił ich treść???? Być może są one agresywne, obraźliwe i wzywające do nienawiści i wtedy wydalenie z zawodu jest zasadne, bo naszych dzieci nie mogą uczyć takie osoby....a być może jest zupełnie odwrotnie i nauczyciel jest ofiara politycznej nagonki....tylko, że szanowny Dziennik woli manipulować czytelnikami i nie przedstawia pełnej prawdy, tylko jej fragmenty, co pozwala na dowolna interpretację faktów...brawo rzetelność dziennikarska Dzienniku
  • ~Bingo
    (2017-04-05 13:17)
    PRL bis wraca z dojna zmiana. Obawiam sie ze to dopiero poczatek.
  • ~Dziad
    (2017-04-05 13:36)
    To chyba zart!!! Jestesmy w Rosji , czy Turcji? Jak ktos z Unii kiedys powiedzial, ze Kaczynski putinizuje Polske, to byle wycie w polskim rzadzie, obraza majestatu. A teraz potwierdzenie na to, ze tak , nowa rzad putinizuje system. Po prostu trudno w to uwierzyc. A Polacy tak kochaja demokracje, a moze juz nie?
  • ~Lider
    (2017-04-05 13:41)
    Paranoja ! PISie - spadaj !
  • ~tadeusz-katolik
    (2017-04-05 15:10)
    hura faszyści chcą całaj Władzy . Pan pośle Wojciechu Murzku tez byś go zwolnił jak byleś burmistrzem Świdnicy?