O. Rydzyk odpowiada Ryszardowi Petru: Radio Maryja jest utrzymywane wyłącznie przez słuchaczy

Radio Maryja jest utrzymywane wyłącznie przez słuchaczy - przypomina w oświadczeniu O. Tadeusz Rydzyk, odpowiadając Ryszardowi Petru, który mówił podczas sobotniego Marszu Wolności, że "trzeba robić wszystko, aby odciąć finansowanie państwowe na Radio Maryja". 

wróć do artykułu
  • ~070
    (2017-05-16 07:15)
    Rydzyk macierwcz slugusy Rosji gdzie jest. 20 mil na stocznoe gdanska
  • ~galazka
    (2017-05-11 18:01)
    ladne ma te zlote okulary, pasują do jego Maybacha
  • ~maras
    (2017-05-11 15:42)
    to niech odda to co zgrabił z państwa i dalej grabi każdego miesiąca łgarz
  • ~kiki
    (2017-05-11 13:48)
    p. Rydzyk - niech pan pokaże wszystkim "papiery", "kwity" i dokumenty z działalności finansowej - prawda zwycięży! Będzie wreszcie jasne, że wszyscy się czepiają o te kilkaset milionów...
  • ~stasia
    (2017-05-11 05:09)
    rydzyk wykorzystuje ludzi i dostaje od państwa dotacje a dlaczego kumoterstwo z władzami się nie konczy.Dajcie pieniądze na chore i biedne dzieci a nie publikujcie zdjęć z rydzykiem.Robicie ludziom pranie mózgu i udajecie uczciwych przy władzy a gdzie szacunek dla ludzi. Wstyd.
  • ~Antyprawak
    (2017-05-10 22:56)
    Rydzyk to katolik?
  • ~obora
    (2017-05-10 22:47)
    niewiedzialem ze az tylu baranow jest w kraju ktorzy utrzymuja ta hiene
  • ~Christian
    (2017-05-10 21:27)
    Rydzykowa Sekta idzie wprost do Piekła!
  • ~Joanna
    (2017-05-10 19:44)
    Rydzyku jesteś zaprzeczeniem istnienia Boga dla Ciebie nowy Bóg to mamona.boj się Boga co Ty wyprawiasz
  • ~fkd
    (2017-05-10 12:58)
    Jeśli Berczyński ws. Caracali kłamał,to pytam się, czy w innych sprawach mówił prawdę? Czy był albo jest wiarygodny? Czy kłamcom można powierzać losy Ojczyzny i tego najważniejszego śledztwa?
  • ~Bzdury.
    (2017-05-10 12:29)
    To są bzdury z najwyższej półki. Tak samo może powiedzieć że są finansowane z Moskwy.
  • ~Leszek
    (2017-05-10 11:33)
    Hiena w pozyskiwaniu i oszustwie uczy nasz kler jak wyciskać jeszcze większe bogactwo .
  • ~analityk
    (2017-05-10 09:15)
    "Nasze radyjko" finansuje Kreml...
  • ~xxz
    (2017-05-10 09:10)
    nie tylko radio ale także jego tusza
  • ~ani
    (2017-05-10 00:58)
    Przecież to nie jest ksiądz tylko dobry lodziarz 😂😂😂
  • ~ferduś
    (2017-05-10 00:11)
    a co się tak ten biznesmen Rydzyk zagulgotał czyżby prawda go zabolała? ich kłamstwa i oszustwa są nam dobrze znane!
  • ~jowek
    (2017-05-09 23:05)
    Rydzyk na ministra ds kontaktow z unia europejska i ministra finansow
  • ~Grajczyk
    (2017-05-09 22:37)
    Radio Maryja, jak wiemy od samego początku jest utrzymywane przez jego słuchaczy i PIS, a te 30 mln PLN które otrzymali od rządu PIS to premia za lojalność. O niby ukradzionych 440 tyś. marek niemieckich w "pociągu" (lata 90s) oraz o ukradzionych pieniądzach za sprzedane cegiełki dla ratowania stoczni to nie wspomniał, bo dlaczego miałby o tym mówić.
  • ~valto
    (2017-05-09 20:47)
    Odrazajacy typ ten papcio rydzyk !! Pazerny chciwiec, klamca i koscielny watazka !!
  • ~warszawiak
    (2017-05-09 19:42)
    ty pisoska szczekaczko przestan w kólko gledzic to samo. wypad kaczokwiku na nowowiejska,, zapomniales kuwete wyczyscic Prostackie pisowskie trolle znowu w natarciu. Jaroslaw Bezzebny podniósl stawke do 2,99 netto za post