Młodzież skręca na prawo? POPprawicowcy mają teraz głos

| Aktualizacja:

Młodzi Polacy nie stali się prawicowi. Są antyrządowi. Zawsze. 

wróć do artykułu
  • ~Johny
    (2018-04-17 20:47)
    Odpowiedź jest prosta. Polacy nie gęsi i swój rozum mają. Nie łatwo nas omamić euro-poprawnym-sojuzem. Rozwój gospodarczy TAK, współpraca z UE TAK ! ale NIE euroislam, feminizm, promowanie tęczowego ped...stwa i robienia z kraju burdelu !
  • ~michael112
    (2017-09-16 10:30)
    Przepraszam bardzo, to teraz lewactwo ma monopol na poglądy, a jak ktoś myśli inaczej, to już zły?
  • ~antyrasista
    (2017-06-26 11:09)
    Gdyby Merkel potrafila wyrosnac z mundurka FDJ i nie wpuscila arabskich migrantow z Bliskiego Wschodu do Europy, to nie bylobyh faszyzacji Polski.
  • ~Drzazga 101
    (2017-06-06 11:09)
    "...czy tolerancji dla inności – dodaje wykładowczyni." O Matko, to niech ta pani pojedzie do jakiegoś emiratu, polakieruje sobie paznokcie, na dekolcie powiesi sobie krzyżyk, założy mini spódniczkę i zapali na ulicy papierosa, wtedy możemy se pogadać o TOLERANCJI, kuervas ! Hej !-
  • ~chyzy ruj
    (2017-06-05 23:34)
    Nie ze5rajcie sie ze strachu lewaczki je5ane
  • ~mar
    (2017-06-05 14:10)
    Prawicowymi poglądami młodzieży martwią się wszystkie te chadeckie i podobne twory nazywane prawicowymi. Jak widać dawno są wewnętrznie przejęte przez opcje lewicowe. Pozornie spora ilość prawicowych partii w Europie jest już tylko złudzeniem. W końcu Europą trzęsie wspierana głównie przez lewicowe lub wręcz komunistyczne organizacje chadecka Angela Merkel. Muszę przyznać, że to przebranie jest majstersztykiem, pozwala niepostrzeżenie demolować całe społeczeństwa w Europie. Sztandarowe projekty jak bezdzietność, gender itp promowane są w Europie i USA (u potomków Europejczyków) pomimo eksplozji urodzin w innych regionach świata. Zamiast promować kontrolę urodzin u wielodzietnych muzułmanów próbuje się, celowo zresztą, zastąpić nimi wymierających Europejczyków.
  • ~ludzie nie dajcie sie nabierac tej gadzinie
    (2017-06-05 03:48)
    ten qqq to z redakcji tego smitnika dziennika nie POzwalaja go krytykowac
  • ~Mike
    (2017-06-04 16:21)
    Pamiętam jak na studiach niektórzy bali się głosić prawicowe teorie, dopiero kiedy wchodziłem w polemikę na argumenty z wykładowcami i często ją wygrywałem ludzie zaczęli przyznawać mi rację. Inna rzecz że wielu wykładowców na Politechnice ma dobre poglądy i nie są zlewaczali jak idioci z uniwersytetów! Fajnie że młodzież widzi problemy i nie daje sobie wyprać mózgów populistom lansującym poprawność polityczną. Wielokulturowość w ramach Europy jest ok bo to jedna i ta sama cywilizacja, w innych przypadkach pokroju sprowadzania, afrykańczyków, arabów itp jest po prostu stała się przekleństwem które doprowadzi do upadku krajów prowadzących politykę multikulti.
  • ~ech
    (2017-06-04 14:28)
    "Dziś ksenofobiczne hasła głoszą układni, dobrze ubrani chłopcy, którzy przemyśleli sprawę – opowiada. Często bardzo dobrze przygotowani do zajęć, oczytani, inteligentni." Ukaz cara Rosji, Piotra I z 2 grudnia 1708 roku: "Podwładny winien przed obliczem przełożonego mieć wygląd lichy i durnowaty, tak by swoim pojmowaniem sprawy nie peszył przełożonego".
  • ~jej
    (2017-06-04 14:26)
    jprl, SKOŃCZCIE Z TĄ KURSYWĄ... tego nie da się czytać o-O
  • ~lovefool
    (2017-06-04 14:11)
    der dziennik już kompletnie odleciał. a wykładowcy, którzy w lobbują za partią, która sama się chwaliła uczynieniem z Polski państwa teoretycznego i "ch-j d-pa i kamieni kupa" powinni wylecieć na kopach z uczelni, bo to znaczy, że [jako osoby niby wykształcone, światłe, mądre] popierają niszczenie Polski. A uchodźców niech sobie biorą szkopy, skoro makrela ich sobie zapraszała, to niech teraz piją to piwo, które naważyli. Nie sposób nie odnieść wrażenia, że szkopy po prostu mają gorący kartofel, którego chcą się pozbyć. Jeśli zgodzilibyśmy się na przyjmowanie "uchodźców" możemy mieć pewność, że będą to sami zbrodniarze wojenni, terroryści, mordercy, gwałciciele, zahivieni, analfabeci, kulawi i garbaci. Aa i jakimi musicie być skur-ysynami, żeby stręczyć nam *********** skoro w przeciągu dekady z Polski emigrować musiało kilka milionów młodych Polaków?! Noo i do takiego reżimu okrutnego chcecie ich wysłać?! Katotalibanu?! Problemem Polski jest brak dekomunizacji - wszędzie - a uczelniach, w sądach, prokuraturach, policji, polityce, biznesie!!
  • ~maro
    (2017-06-04 14:07)
    Lewacko liberlana zgnilizna martwi sie z Polski nie ma jak wziac
  • ~test
    (2017-06-04 14:02)
    tes
  • ~imo
    (2017-06-04 13:48)
    "choć, co ciekawe, niewielu z lewicowymi "...niewielu? pełno tego r0b4ctwa sie rozlazlo..
  • ~komentator
    (2017-06-04 12:57)
    i co z tego wynika?
  • ~Inspektor Higieny Umysłowej
    (2017-06-04 02:58)
    Tak na marginesie toczącej się ostatnio polemiki pragnę podzielić się takim spostrzeżeniem, że kiedy muzułmańscy "imigranci" przywlekli do współczesnej Europy i próbują tu wdrażać i wymuszać na tubylcach "prawo" szariatu - to nawet niektórzy europejscy Ż y d zi czują, że jest to co najmniej niestosowne, i budzi to ich odruchowy sprzeciw! - - - Natomiast - kiedy oni sami przywlekli do chrześcijańskiej Europy swoją wiarę i obce tej Europie zwyczaje i się z nimi od co najmniej tysiąca czterystu lat obnoszą oraz panoszą, a dla chrześcijańskiej kultury tubylców nie mają ani zrozumienia, ani należnego szacunku, i ani myślą się asymilować - to jednocześnie nigdy nie próbowali i nadal nie próbują nawet zrozumieć przyczyn, dla których takie ich postępowanie budzi od wieków naturalny sprzeciw rdzennych chrześcijańskich mieszkańców Europy, i przyczyn, dla których już kilkaset lat temu zostali wydaleni po kolei z kilku europejskich państw! Czyżby - wbrew obiegowej opinii o ich geniuszu - byli niestety zatwardziałymi i nieuleczalnymi kret ynami?
  • ~Mam pytanie:
    (2017-06-04 02:51)
    Młody Polaku! - Czy przeczytałeś w ostatnim tygodniu kilka stron napisanych przez jakiegoś mądrego i odważnego człowieka? ------ Czy w ogóle kiedykolwiek zastanowiłeś się nad tym, kogo za takiego mądrego i odważnego człowieka uważasz? - Bo chyba nie Sylwię Czubkowską, Julię Piterę, Ryszarda Petru i Roberta Biedronia! - Ale chyba jakieś nazwiska przychodzą Ci czasem do głowy? - Bo - jeśli nie - to jesteś nieodwołalnie stracony dla świata i - co ważniejsze - dla samego siebie!
  • ~Tak na marginesie
    (2017-06-03 22:25)
    Patriotyzm , a quazi-nazi roz...ducha to wykluczające się pojęcia.
  • ~qqq
    (2017-06-03 19:43)
    Zamkną dla Polski strefę Schengen, a to jest coraz bliżej, bo podpadamy UE, a w Polsce będzie obowiązywał zakaz aborcji i jesteście młodzi ugotowani. Skończą się wypady do RFN lub na Słowacje na skrobanki. Na razie krzyczycie jedno a robicie drugie, ale jak wprowadzicie swoje cudowne konserwatywne reformy - dalej się tak nie uda.
  • ~jac
    (2017-06-03 19:40)
    Jak zapraszają Rabina to OK? a gdzie świeckie Państwo, jak Biskup przyjdzie to krzyk i protesty, to tak jak pan Hartman walczy o świeckie państwo ale wspiera organizację propagującą judaizm, to takie zwalczanie konkurencji religijnej raczej.

Może zainteresować Cię też: