Młodzież skręca na prawo? POPprawicowcy mają teraz głos

| Aktualizacja:

Młodzi Polacy nie stali się prawicowi. Są antyrządowi. Zawsze. 

wróć do artykułu
  • ~Oberschlesier
    (2017-06-03 10:14)
    Niech te dwie sprzedajne papugi , Czubkowska i Klingier, nie wypowiadaja sie za mlodziez. Stop islamizacji Polski a te dwie filoislamistki raus nach Deutschland.
  • ~Leme
    (2017-06-03 15:26)
    To nie islam jest problemem, to syjonisci ktorzy stoja za rozwalaniem europy napuszczaja ludzi przeciwko ********* Ciekwe ze mozna chodzic z transparentami "stop islamizacji polski" a nie mozna z takim na ktorym bedzie napisane "stop syjonistycznej wladzy". Ale by nie wrzask podniosl...
  • ~Jimmy Bounce
    (2017-06-03 12:27)
    Jeszcze jest nadzieja w naszej kochanej Polsce
  • ~Krokodyl
    (2017-06-03 13:37)
    Ciężko będzie Wam włączyć Polskę do państwa komunistycznego, które budujecie na zachodzie.
  • ~goral
    (2017-06-03 10:13)
    Ja jestem prawicowy i jestem przeciw PiS Co to znaczy prawicowe myslenie ? To PiS zawłaszcza słowo prawicowość a nie ma do tego zadnych uprawnień. PiS = PZPR komuna kościelna, bo kościół w Polsce nie jest kościołem tylko sektą
  • ~qaduq
    (2017-06-03 12:05)
    Tytuł sam skręca ze śmiechu. To niby UE rządzi lewica, a w Rosji, Wielkiej Brytanii i USA rządzi prawica? Czy otwieranie granic dla zaspokojenia zachcianek fabrykantów broni, niszczących dowolnie wybrane kraje, od Iraku, Syrii, Libanu, Palestyny, przez Libię i Tunis, nie wyliczajac pozostalych to lewicowość, czy prawicowość? Czyje to w koncu wojska obaliły reżim w Iraku i Libii, kto mial program rozwoju talibow w Afganistanie, akto wspieral Hamas przeciwko Al Fatah? A niby to bez rzadnego wsparcia, bez pieniędzy, przewodnikow, miejsc kwaterunku, sami z siebie wędruja wyganiani wiadomo przez kogo, ale wspierani nie wiadomo do konca za czyje pieniądze? Dlaczego to same kraje arabskie, zasobne w ropę Arabia Saudyjska i Kuwejt nie przyjmuja uciekinierów? Puste hasła o wsparciu nieszczęśnikowprzez ludzi bez serca, którzy sami wlasne drzwi mają zamkniete. I niby skąd ta moda na wielokulturowość w każdym kraju. Nawet w Izraelu opozycja lewicowa opowiada się za rozdzieleniem obu narodów na dwa odrębne państwa. Rozpad wielonarodowej Jugoslawii, Związku Sowieckiego wszyscy widzieli. Zgodne narody Turków i Kurdów znane są na całym swiecie. A już przyklad Basków i Katalończyków w Hiszpanii też zachęca, żeby wzbogacić ich o przybyszy z sąsiedniej Afryki. Kolejna ściema tych, ktorzy nic dla uciekinierow dobrego za własne pieniądze nie robią.
  • ~jac
    (2017-06-03 19:40)
    Jak zapraszają Rabina to OK? a gdzie świeckie Państwo, jak Biskup przyjdzie to krzyk i protesty, to tak jak pan Hartman walczy o świeckie państwo ale wspiera organizację propagującą judaizm, to takie zwalczanie konkurencji religijnej raczej.
  • ~pepek swiata
    (2017-06-03 18:40)
    Polacy to najmniej toleancyjny naród, nie mówiąc o antysemityzmie i rasizmie... i cały swiat o tym wie !
  • ~Dyżurny psychiatra kraju
    (2017-06-03 11:34)
    Spora część z tych dzieciaków zostanie emigrantami. Czyż to nie zabawne?
  • ~lovefool
    (2017-06-04 14:11)
    der dziennik już kompletnie odleciał. a wykładowcy, którzy w lobbują za partią, która sama się chwaliła uczynieniem z Polski państwa teoretycznego i "ch-j d-pa i kamieni kupa" powinni wylecieć na kopach z uczelni, bo to znaczy, że [jako osoby niby wykształcone, światłe, mądre] popierają niszczenie Polski. A uchodźców niech sobie biorą szkopy, skoro makrela ich sobie zapraszała, to niech teraz piją to piwo, które naważyli. Nie sposób nie odnieść wrażenia, że szkopy po prostu mają gorący kartofel, którego chcą się pozbyć. Jeśli zgodzilibyśmy się na przyjmowanie "uchodźców" możemy mieć pewność, że będą to sami zbrodniarze wojenni, terroryści, mordercy, gwałciciele, zahivieni, analfabeci, kulawi i garbaci. Aa i jakimi musicie być skur-ysynami, żeby stręczyć nam *********** skoro w przeciągu dekady z Polski emigrować musiało kilka milionów młodych Polaków?! Noo i do takiego reżimu okrutnego chcecie ich wysłać?! Katotalibanu?! Problemem Polski jest brak dekomunizacji - wszędzie - a uczelniach, w sądach, prokuraturach, policji, polityce, biznesie!!
  • ~mar
    (2017-06-05 14:10)
    Prawicowymi poglądami młodzieży martwią się wszystkie te chadeckie i podobne twory nazywane prawicowymi. Jak widać dawno są wewnętrznie przejęte przez opcje lewicowe. Pozornie spora ilość prawicowych partii w Europie jest już tylko złudzeniem. W końcu Europą trzęsie wspierana głównie przez lewicowe lub wręcz komunistyczne organizacje chadecka Angela Merkel. Muszę przyznać, że to przebranie jest majstersztykiem, pozwala niepostrzeżenie demolować całe społeczeństwa w Europie. Sztandarowe projekty jak bezdzietność, gender itp promowane są w Europie i USA (u potomków Europejczyków) pomimo eksplozji urodzin w innych regionach świata. Zamiast promować kontrolę urodzin u wielodzietnych muzułmanów próbuje się, celowo zresztą, zastąpić nimi wymierających Europejczyków.
  • ~emigrant
    (2017-06-03 12:30)
    Wyjada zagranicę, wyemigrują i ...mienią zdanie...!
  • ~qqq
    (2017-06-03 19:43)
    Zamkną dla Polski strefę Schengen, a to jest coraz bliżej, bo podpadamy UE, a w Polsce będzie obowiązywał zakaz aborcji i jesteście młodzi ugotowani. Skończą się wypady do RFN lub na Słowacje na skrobanki. Na razie krzyczycie jedno a robicie drugie, ale jak wprowadzicie swoje cudowne konserwatywne reformy - dalej się tak nie uda.
  • ~Mike
    (2017-06-04 16:21)
    Pamiętam jak na studiach niektórzy bali się głosić prawicowe teorie, dopiero kiedy wchodziłem w polemikę na argumenty z wykładowcami i często ją wygrywałem ludzie zaczęli przyznawać mi rację. Inna rzecz że wielu wykładowców na Politechnice ma dobre poglądy i nie są zlewaczali jak idioci z uniwersytetów! Fajnie że młodzież widzi problemy i nie daje sobie wyprać mózgów populistom lansującym poprawność polityczną. Wielokulturowość w ramach Europy jest ok bo to jedna i ta sama cywilizacja, w innych przypadkach pokroju sprowadzania, afrykańczyków, arabów itp jest po prostu stała się przekleństwem które doprowadzi do upadku krajów prowadzących politykę multikulti.
  • ~qqq
    (2017-06-03 13:59)
    Młodzież musi dostać w d... żeby zmądrzeć.
  • ~ludzie nie dajcie sie nabierac tej gadzinie
    (2017-06-05 03:48)
    ten qqq to z redakcji tego smitnika dziennika nie POzwalaja go krytykowac
  • ~Inspektor Higieny Umysłowej
    (2017-06-04 02:58)
    Tak na marginesie toczącej się ostatnio polemiki pragnę podzielić się takim spostrzeżeniem, że kiedy muzułmańscy "imigranci" przywlekli do współczesnej Europy i próbują tu wdrażać i wymuszać na tubylcach "prawo" szariatu - to nawet niektórzy europejscy Ż y d zi czują, że jest to co najmniej niestosowne, i budzi to ich odruchowy sprzeciw! - - - Natomiast - kiedy oni sami przywlekli do chrześcijańskiej Europy swoją wiarę i obce tej Europie zwyczaje i się z nimi od co najmniej tysiąca czterystu lat obnoszą oraz panoszą, a dla chrześcijańskiej kultury tubylców nie mają ani zrozumienia, ani należnego szacunku, i ani myślą się asymilować - to jednocześnie nigdy nie próbowali i nadal nie próbują nawet zrozumieć przyczyn, dla których takie ich postępowanie budzi od wieków naturalny sprzeciw rdzennych chrześcijańskich mieszkańców Europy, i przyczyn, dla których już kilkaset lat temu zostali wydaleni po kolei z kilku europejskich państw! Czyżby - wbrew obiegowej opinii o ich geniuszu - byli niestety zatwardziałymi i nieuleczalnymi kret ynami?
  • ~niepokorny
    (2017-06-03 14:00)
    Czesc mlodziezy jest odmozdzona , bez kultury historycznej i politycznej . Partie polityczne oraz Kosciol ponosza duzo winy za oglupienie . No i rodzice , ktorzy tez nie maja wielkiej pojemnosci mozgu .
  • ~m67
    (2017-06-03 10:34)
    Europa wschodnia lubi skrecac na prawo. Potem z czasem tworzą sie rezimowe rzady . Kaganiec zaczyna uwierac i trzeba walczyc o demokracje. Paranoja
  • ~maro