Kolejna śmierć na komisariacie, nie żyje Austriak. Policja: Zachowanie funkcjonariuszy nie było nieetyczne

| Aktualizacja:

Jako nieprawdziwe oceniła w środę policja doniesienia medialne sugerujące, że w komisariacie policji w Częstochowie w sposób nieetyczny potraktowano obywatela Austrii. 63-letni Herbert M., zatrzymany podczas koncertu, zmarł w komisariacie.

wróć do artykułu
  • ~Spoxman
    (2017-06-14 12:53)
    To jeszcze komisariaty, czy już katownie na wzór ubeckich?
  • ~hmm
    (2017-06-14 12:50)
    To na pogrzeb, czy jednak na koncert pod wpływem alkoholu?
  • ~borubar irasiad
    (2017-06-14 12:40)
    a pan płaszczak jąka się i poci przed kamerą zapewniając ,że "Polska być najbezpieczniejszy kraj". P.S Na Malowniczym Osiedlu we Wrocławiu co kilka dni giną samochody,nawet z garaży pod alarmem ,to też a propos bezpieczeństwa obywateli.
  • ~cva
    (2017-06-14 12:34)
    dziwić się że macierewicz buduje ot, kiedyś tą POlszewie prymitywną wytrenowaną za czasów sienkiewicza z PO trzeba będzie zwinąć i POlicja tego przecierz nie zrobi
  • ~BB
    (2017-06-14 12:20)
    Niewątpliwie zgon człowieka na terenie obiektu Policji jest to wydarzenie nadzwyczajne. Do jednostki niezwłocznie winna przybyć grupa z KWP w tym przypadku z Katowic. W sklad grupy wchodzi zawsze f-sz z wydziału kontroli i to on jest kierownikiem grupy. Zadaniem grupy jest na miejscu wszechstronnie wyjaśnić sprawę i w formie meldunku powiadomić o jej wynikach oraz wnioskach komendanta wojewódkiego. W tym przypadku nic niewiadomo o takim fakcie. Pozostaje więc pytanie. Co się dzieje w naszej policji.
  • ~warszawiak
    (2017-06-14 12:11)
    POczerwonych DZjadowie mogą coś POwiedzieć o KOMISARIATACH
  • ~fromage
    (2017-06-14 11:40)
    Oficjalnie jest demokracja a w ciemnym kącie mordują. Reżim Kaczyńskiego tak ma. Ministrowie reżimu będą skutecznie to ukrywać, dodając że to wina Tuska
  • ~św.NH
    (2017-06-14 11:39)
    Co tam UB, SB, ZOMO teraz jest reżim? Zawał jak go zwał i to w obecności żony? Knury Lenina szukajcie w Moskwie sprawiedliwości dla 1,5 aresztowanych/
  • ~Ulla
    (2017-06-14 11:27)
    I nie potrzeba *********** aby wykończyć człowieka...
  • ~eeee
    (2017-06-14 11:24)
    Dobre chłopaki reprezentują JP
  • ~Gosc
    (2017-06-14 11:20)
    Szczyt chamstwa i bezczelnosci!
  • ~dość już
    (2017-06-14 11:20)
    pewnie tym bandziorom w mundurach "za karę" zasponsorujemy wysoką emeryturkę , standardowo. Kogo biorą do policji ? bandytów ?
  • ~Zatroskany
    (2017-06-14 11:15)
    Kto obroni obywateli przed policją