Po czerwcowej ciszy rozpęta się wrześniowa burza? Pocztówka z miasta, w którym właśnie nie odbywa się "wielkie święto polskiej muzyki"

| Aktualizacja:

Mieszkańcy Opola przyjęli odwołanie festiwalu ze zrozumieniem. Teraz czekają, co wydarzy się dalej.

wróć do artykułu
  • ~CyklonB
    (2017-06-19 11:34)
    Oj to nie było święto polskiej piosenki tylko wielka wyżerka dla pejsów którzy są jedynymi kompozytorami " polskich piosenek" i w 100% okupują ZAiKS, wykonawców uzależnionych od tych pejsów a dawniej od pejsokomuny - przecz z tym sydokomunistycznym gówne...m, pogonić to obłudne syjonistyczne i chazarskie dziadostwo jak najdalej od polskiej kultury.
  • ~gwi(a)zdy mgłą zaszły
    (2017-06-18 14:59)
    Jestem zawiedziony! Bardzo liczylam na zejście Rodowicz...na żywo. I nie zapadnie cisza, tylko śpiew jej POpłynie nadal z playbeck-u. Czuję się bardzo rozczarowana. Zapewne w tej sytuacji wpadnę w depresję. :-))
  • ~gadojan
    (2017-06-18 13:36)
    To jest przede wszystkim festiwal piosenki POLSKIEJ , wiec moze niexh co roku odbywa sie w innym miescie....Skoro Opolanie nie chca...?
  • ~mieszkańcy
    (2017-06-18 12:56)
    ...mieszkańcy Opola , dadzą rózgi temu prezydentowi miasta, ubiorą go worek i pogonią z miasta.....????
  • ~Ikar
    (2017-06-18 12:25)
    We wrześniu festiwal piosenki niemieckiej.
  • ~Daniel
    (2017-06-18 10:19)
    To dobrze że OPOLE STANIE SIĘ WIEJSKĄ DZIURĄ , prowincją bez polskiej piosenki a tylko rezerwatem dla Niemców uciekających przed Imigrantami afrykańskimi i arabskimi.
  • ~Macisław Płatow
    (2017-06-18 10:13)
    Koniec tego RELIKTU Socjalizmu.
  • ~Wilga
    (2017-06-18 10:08)
    Przecież to Wielki Książę Opola Wiśniewski zerwał umowę z TVP. Opolanie powinni mu podziękować za to przy urnach wyborczych.
  • ~t.
    (2017-06-18 10:06)
    Kiedy miasto Opole dostanie wezwanie do zaplaty za zerwany kontrakt , to wlodarze miasta lekko sie pos...ja. Polityka polityka,ale umowy to juz inna sprawa. A jezeli decyzje o zerwaniu umowy prezydent miasta podjal jednoosobowo, to domyslam sie, ze zaplaci z wlasnej kieszeni?
  • ~helena
    (2017-06-18 09:40)
    Śmieszne , jak media manipulują!! przecież to prezydent Opola zerwał umowę ,tak przynajmniej podawały media! teraz będzie konkurs piosenki niemieckiej zamiast polskiej? róbcie tak dalej a napewno Polacy bedą zadowoleni.
  • ~baxy
    (2017-06-18 09:19)
    Festiwal Lach ciągów
  • ~Stanisław
    (2017-06-18 07:54)
    Głupi prezydent Opola robi z wszystkiego POlitykę. I nie pozwala ludziom dobrze się bawić
  • ~Agata
    (2017-06-18 07:43)
    Głupi prezydent teraz kręci , jak by chciał żeby festiwal odbył się w Oplu , to by się odbył.
  • ~Rakfort
    (2017-06-18 03:27)
    Może niech PiS przeniesie od razu smoka wawelskiego do Kielc, poznańskie koziołki do Białegostoku, wrocławskie krasnale do Lublina, a potwora z Loch Ness do Warszawy, na Nowogrodzką...
  • ~Sola
    (2017-06-18 00:27)
    Rozumu to ten prezydent za dużego nie ma. Ale dlaczeego mieszkańcy ni próbują szkodnika odwołać ?
  • ~44 dawniej też 44
    (2017-06-17 21:39)
    Co to znaczy Wiśniewski rozwiązał umowę? To była jakaś jednostronna umowa, którą Wiśniewski sobie rozwiązał, czy było jedna tak, że Wiśniewski sam, bez porozumienia z samorządowcami, bez nawet próby porozumienia z TVP, jak książę udzielny Opola, sam zadecydował i ZERWAŁ umowę?
  • ~wert
    (2017-06-17 21:28)
    Ale napisali:"Prezydent Opola rozwiązał umowę".Ten pan nic nie rozwiązał,on ZERWAŁ umowę.Ciekawe jaki będzie wyrok sądu za zerwanie tej umowy?,jakie odszkodowanie dla TVP?.
  • ~kwapi
    (2017-06-17 19:51)
    Jezeli Opolanie ustami swego prezydenta nie chcą TVP nich wezmą TVN, choć stacja prywatna nie będzie się z takimi jak Pani Kaja bawić, zasada jest prosta płacę --wymagam fochy chowamy w kieszeń.
  • ~Pseudoartysta
    (2017-06-17 18:08)
    Media zjadają swój ogon.
  • ~Exh
    (2017-06-17 18:05)
    Prezydent Opola wykorzystał urząd jaki sprawuje do akcji przywalenia TVP a pośrednio rządowi RP. Wmieszanie się w konflikt choć naturalne bo samorządowiec od lat jest związany z PO może dziwić bo odwołując festiwal Wiśniewski działał ewidentnie na szkodę miasta. Ton artykułu jest wyjątkowo łagodny ale nie sądzę by takie o prezydencie były myśli właścicieli opolskich punktów gastrinomicznych, kwater itd. Jakkolwiek zepsuta i zideologinowana byłaby w mniemaniu polityków PO TVP to interes mieszkańców Opola powinien być dla prezydenta na pierwszym miejscu.