Po czerwcowej ciszy rozpęta się wrześniowa burza? Pocztówka z miasta, w którym właśnie nie odbywa się "wielkie święto polskiej muzyki"

| Aktualizacja:

Mieszkańcy Opola przyjęli odwołanie festiwalu ze zrozumieniem. Teraz czekają, co wydarzy się dalej.

wróć do artykułu
  • ~Widmo
    (2017-06-17 17:04)
    Niemiecki Dziennik z długoterminowa prognozą pogody. Wstyd. Skupcie się na swoich problemach. Uczcie się od PiSu jak dbać o państwo .
  • ~czekamy
    (2017-06-17 16:09)
    No to , o co chodziło prezydentowi Opola , który POGONIŁ ekipę , której zlecono przygotowanie festiwalu ??? Dlaczego , do tej pory prezydent na to zasadnicze pytanie nie odpowiedział ??? Tłumaczył się aż do bólu Kurski , a opolski prezydent , to święta krowa , czy jakieś inne bóstwo oPOzycji !!!!!
  • ~ kar
    (2017-06-17 17:10)
    Nietaktem będzie w przyszłości organizowanie festiwalu piosenki polskiej w Opolu po tegorocznej organizacji festiwalu piosenki niemieckiej.
  • ~Lis
    (2017-06-17 17:01)
    Opole biedne bo polityczni włodarze i Kaja co fermentu nasiała walczą z tradycją, bo to się wg nich wpisuje w POprawnosc polityczną. Nie to nie, wasza strata,wy bez kasy.
  • ~Exh
    (2017-06-17 18:05)
    Prezydent Opola wykorzystał urząd jaki sprawuje do akcji przywalenia TVP a pośrednio rządowi RP. Wmieszanie się w konflikt choć naturalne bo samorządowiec od lat jest związany z PO może dziwić bo odwołując festiwal Wiśniewski działał ewidentnie na szkodę miasta. Ton artykułu jest wyjątkowo łagodny ale nie sądzę by takie o prezydencie były myśli właścicieli opolskich punktów gastrinomicznych, kwater itd. Jakkolwiek zepsuta i zideologinowana byłaby w mniemaniu polityków PO TVP to interes mieszkańców Opola powinien być dla prezydenta na pierwszym miejscu.
  • ~Jimmy Bounce
    (2017-06-17 17:30)
    Du.y dał prezio Opola i tyle
  • ~Wilga
    (2017-06-18 10:08)
    Przecież to Wielki Książę Opola Wiśniewski zerwał umowę z TVP. Opolanie powinni mu podziękować za to przy urnach wyborczych.
  • ~wert
    (2017-06-17 21:28)
    Ale napisali:"Prezydent Opola rozwiązał umowę".Ten pan nic nie rozwiązał,on ZERWAŁ umowę.Ciekawe jaki będzie wyrok sądu za zerwanie tej umowy?,jakie odszkodowanie dla TVP?.
  • ~kwapi
    (2017-06-17 19:51)
    Jezeli Opolanie ustami swego prezydenta nie chcą TVP nich wezmą TVN, choć stacja prywatna nie będzie się z takimi jak Pani Kaja bawić, zasada jest prosta płacę --wymagam fochy chowamy w kieszeń.
  • ~gostom
    (2017-06-17 16:19)
    "Es wächst zusammen, was zusammen gehört." (cytat: Willi Brandt)
  • ~Pseudoartysta
    (2017-06-17 18:08)
    Media zjadają swój ogon.
  • ~44 dawniej też 44
    (2017-06-17 21:39)
    Co to znaczy Wiśniewski rozwiązał umowę? To była jakaś jednostronna umowa, którą Wiśniewski sobie rozwiązał, czy było jedna tak, że Wiśniewski sam, bez porozumienia z samorządowcami, bez nawet próby porozumienia z TVP, jak książę udzielny Opola, sam zadecydował i ZERWAŁ umowę?
  • ~Sola
    (2017-06-18 00:27)
    Rozumu to ten prezydent za dużego nie ma. Ale dlaczeego mieszkańcy ni próbują szkodnika odwołać ?
  • ~Stanisław
    (2017-06-18 07:54)
    Głupi prezydent Opola robi z wszystkiego POlitykę. I nie pozwala ludziom dobrze się bawić
  • ~Agata
    (2017-06-18 07:43)
    Głupi prezydent teraz kręci , jak by chciał żeby festiwal odbył się w Oplu , to by się odbył.
  • ~helena
    (2017-06-18 09:40)
    Śmieszne , jak media manipulują!! przecież to prezydent Opola zerwał umowę ,tak przynajmniej podawały media! teraz będzie konkurs piosenki niemieckiej zamiast polskiej? róbcie tak dalej a napewno Polacy bedą zadowoleni.
  • ~Daniel
    (2017-06-18 10:19)
    To dobrze że OPOLE STANIE SIĘ WIEJSKĄ DZIURĄ , prowincją bez polskiej piosenki a tylko rezerwatem dla Niemców uciekających przed Imigrantami afrykańskimi i arabskimi.
  • ~t.
    (2017-06-18 10:06)
    Kiedy miasto Opole dostanie wezwanie do zaplaty za zerwany kontrakt , to wlodarze miasta lekko sie pos...ja. Polityka polityka,ale umowy to juz inna sprawa. A jezeli decyzje o zerwaniu umowy prezydent miasta podjal jednoosobowo, to domyslam sie, ze zaplaci z wlasnej kieszeni?
  • ~Macisław Płatow
    (2017-06-18 10:13)
    Koniec tego RELIKTU Socjalizmu.
  • ~mieszkańcy
    (2017-06-18 12:56)
    ...mieszkańcy Opola , dadzą rózgi temu prezydentowi miasta, ubiorą go worek i pogonią z miasta.....????

Może zainteresować Cię też: