U prezydenta czeka na rozpatrzenie lista osób "niegodnych" Orderu Virtuti Militari. To 80 nazwisk

W Kancelarii Prezydenta na rozpatrzenie czeka lista 80 osób, które niegodnie otrzymały Order Virtuti Militari w okresie PRL - pisze wtorkowy "Nasz Dziennik".

wróć do artykułu
  • ~Don
    (2017-08-22 17:46)
    Zwiazki zawodowe powinny byc niezalezne!!! Zawsze, a nie sympatyzowac z ta, czy tamta partia! I o to walczono i narazano zycie w 1981! Ta dzisiejsza Solidarnosc to groteska! Co oni wlasciwie robia, o co walcza?
  • ~Huk
    (2017-08-22 13:59)
    Nastepny rzad powinien zabrac wszystkie emerytury ludziom glosujacym na PiS zobaczymy jak sie wtedy beda czuli.
  • ~Swieta Inkwizycja
    (2017-08-22 12:27)
    Ile oni wybili ludzi ?.
  • ~OrderZBuraka......
    (2017-08-22 10:55)
    Nie odbierać , tylko dać trollom z PO i Kod-u ! Ha,ha,hi,hi !
  • ~bocian
    (2017-08-22 09:54)
    Może pośmiertnie odebrać tytuł króla Stanisławowi Poniatowskiemu? A Kościuszko przecież też otrzymywał rentę od Cara?
  • ~Inż. Mamoń
    (2017-08-22 09:21)
    Odebrać wszystkim dyplomy mgr.
  • ~wiosna
    (2017-08-22 09:08)
    Nie mam nikogo takiego w rodzinie ani bliższej, ani dalszej, ani wśród znajomych, a uważam, że to jest zwykłe s.q.syństwo. Prze "dobrą zmianą" (ważny cudzysłów) też była Polska. Jaka była, taka była, wiemy, ale mimo wszystko była Polską. Taką, jaką mogła wtedy być. NIE ROBI SIĘ TAKICH RZECZY. Myśl o przyszłości, nie wykopuj zmarłych, Macierewicz. W nastepnym etapie, odbierzcie ludziom dyplomy robione w w PR, zaczynając od dyplomu tegotam z Żoliborza i jego pracy o Leninie. Duda, zastanów się dobrze, to jest CHORE.
  • ~Don
    (2017-08-22 08:59)
    Polska ( pisowska) paranoja, Absurdystan.!
  • ~Slavko
    (2017-08-22 08:58)
    Jednak wolałbym zajęcie się tym co jest dzisiaj, niż tym co było x lat temu.
  • ~Carera
    (2017-08-22 08:56)
    A moze Kazimierz Wielki nie zasluzyl na Wawel? I wielu innych. Niech Pis lepiej zrewiduje!
  • ~ratio
    (2017-08-22 08:41)
    Wczoraj pokazywano w TVP1 film "Zakazany Bóg" o wojnie domowej w Hiszpanii i męczeństwie duchownych. Zamordowano wtedy 8 tys. osób konsekrowanych. Po stronie lewactwa uczestniczył w walkach Karol Świerczewski, któremu jak na ironię sprawiono pogrzeb katolicki i odznaczono pośmiertnie Virtuti Militari. Warto więc sprawę przemyśleć.
  • ~ha,ha,ha
    (2017-08-22 08:38)
    juz kiedys jednego papieża wykopano z grobu i sądzono...nic nowego pod słońcem.
  • ~slazak
    (2017-08-22 08:03)
    istny dom wariatow a lekarze w PISowskich mundurach
  • ~qqq
    (2017-08-22 07:55)
    Czyli odebrać? Jak ktoś kto czegoś nie dał, może odebrać? Czy następny prezydent będzie mógł odebrać krzyże tym którym dał obecny? I tak w kółko? Kiedy to szaleństwo się skończy?