Muzułmańscy uchodźcy zislamizują Polskę, przed czym ostrzega PiS? ROZMOWA z psychologiem międzykulturowym

| Aktualizacja:

"W procesie integracji liczy się nie tylko jak migranci odnoszą się do kultury swojego pochodzenia, ale też to, jak odnoszą się do kultury miejsca, w którym się osiedlają. Innymi słowy: na ile są w stanie praktykować i jedną, i drugą" - mówi w rozmowie z Dziennik.pl dr Marta Penczek, psycholog międzykulturowy z Uniwersytetu SWPS. W jakich krajach się to udało? Jak? I dlaczego?

wróć do artykułu
  • ~s
    (2017-09-02 16:19)
    No jakies zarty.Psycholodzy idzcie do psychiatry, na sile chca POLAKOM WMOWIC ze bez islamistow nie mozemy zyc normalnie.
  • ~Irena38
    (2017-09-02 16:28)
    Na pewne "ułomności" w myśleniu i przekonaniach potrzebny jest psychiatra a nie psycholog.
  • ~44 dawniej też 44
    (2017-09-02 16:34)
    "psycholog międzykulturowy" ha ha ha :))))
  • ~rys
    (2017-09-02 16:41)
    Niech ta P.psycholog przepusci nie tylko w drzwiach😀.kabaret .
  • ~Toni
    (2017-09-02 16:42)
    Uchodzcow jeszcze ani slychu, ani widu, a Pislandia juz robi w portki! Strachy na Lachy!
  • ~ajax
    (2017-09-02 16:45)
    Mam wyrażenie, że tym psychologom to brakuje tzw.klepek w mózgu?!
  • ~ᠬᠭᠭᠹᠳᠠᠰᠹᠤᠴᠭᠬᠦᠸᠴᠹᠲᠭᠹᠳᠳᠱᠠᠸᠡᠡ—poszukaj słownika
    (2017-09-02 16:46)
    Psycholog..... międzykulturowy.........k........brzmi lepiej jak faryzeusze.....
  • ~kuka29
    (2017-09-02 16:47)
    Wyslac tego psychologa do duzego miasta zachodniego i niech troche pozyje z "NOWOKULTUROWYMI" to szybko za swoje MRZONKI bedzie sie wstydzil. To jest wypowiedz TEORETYKA a nie PRAKTYKA, ZALOSNE I NAIWNE wskazowki.
  • ~Maslanov
    (2017-09-02 16:49)
    Dużo większe szanse ma Polska na zbanderyzowanie przez Ukraińców niż zislamizowanie. Ale wykluczyć niczego nie można. Jeszcze kilka lat temu do głowy by nikomu nie przyszło,że w tym kraju oprawcy z UPA nie będą mieli statusu zbrodniarzy, natomiast ci, którzy z nimi walczyli już tak. Taka postawa jest bulwersująca na Ukrainie, ale w Polsce to już trudno to nazwać tak, aby spełniało normy "demokratycznej" cenzury.
  • ~wedrowka_ludow
    (2017-09-02 16:54)
    jezeli Polacy nie sa w stanie z soba pokojowo zyc, to jak ma wygladac pokojowa koegzystencja z innymi narodowosciami ? a tak w ogole i w szczegole, czy Syryjczycy chca mieszkac w zimnych i ubogim kraju ?
  • ~JaJaJa
    (2017-09-02 16:54)
    W pierwszych dwóch wypowiedziach Pani psycholog robi wszystko, żeby czytelnik nie marnował dalej czasu. Przynajmniej to uczciwe. Jakie 7000 uchodźców? Z jakiej Syrii?! W Afryce czeka 6 milionów i z każdym rokiem będzie więcej. A stawianie skandynawów i niemców za wzrór integracji, to już chyba jest żart. Tak wyglądają profesjonaliści po płatnych, prywatnych uczelniach?
  • ~psychoterapeuta żoliborskiego paranoika
    (2017-09-02 17:02)
    Już mamy watykańskich darmozjadów w koloratkach na utrzymaniu którzy gwałcą nasze dzieci! także innym nierobom dziękujemy...
  • ~Jimmy Bounce
    (2017-09-02 17:07)
    Niby taki pan kształcony a pier...i tsy po tsy
  • ~szninkiel
    (2017-09-02 17:10)
    Islamizacja Polski ? tylko przez rozgarniętych urzędników. dr. Marta Penczek, psycholog międzykulturowy z Uniwersytetu SWPS niech jedzie do Hamburga w dzielnice ********** lub na spacer plażą we Włoszech. Ona jest Polką czy tylko pracuje na terytorium Polski?
  • ~Stiff
    (2017-09-02 17:21)
    Na mnie niech muzułmanie nie liczą choruje od ponad 50 lat na ZZSK i nie mogę wykonać wymaganego skłonu . Tak więc wszystkie arabusy mogą mnie pocałowac w miejsce które im wskażę
  • ~haha
    (2017-09-02 17:27)
    Germanofila AM w takiej gazecie skasowali...:-) koniec świata!
  • ~AM
    (2017-09-02 17:35)
    Caly swiat musial zaakceptowac Polakow.
  • ~- - - -
    (2017-09-02 17:37)
    To śmierdzi Soro !
  • ~Cirind
    (2017-09-02 17:37)
    A w Niemczech Francji i Wielkiej Brytanii Szwecji co się dzieje? Islamizacja pełną gębą!
  • ~- - - - - - - -
    (2017-09-02 17:45)
    To śmierdzi Soros !