Muzułmańscy uchodźcy zislamizują Polskę, przed czym ostrzega PiS? ROZMOWA z psychologiem międzykulturowym

| Aktualizacja:

"W procesie integracji liczy się nie tylko jak migranci odnoszą się do kultury swojego pochodzenia, ale też to, jak odnoszą się do kultury miejsca, w którym się osiedlają. Innymi słowy: na ile są w stanie praktykować i jedną, i drugą" - mówi w rozmowie z Dziennik.pl dr Marta Penczek, psycholog międzykulturowy z Uniwersytetu SWPS. W jakich krajach się to udało? Jak? I dlaczego?

wróć do artykułu
  • ~s
    (2017-09-02 16:19)
    No jakies zarty.Psycholodzy idzcie do psychiatry, na sile chca POLAKOM WMOWIC ze bez islamistow nie mozemy zyc normalnie.
  • ~44 dawniej też 44
    (2017-09-02 16:34)
    "psycholog międzykulturowy" ha ha ha :))))
  • ~ajax
    (2017-09-02 16:45)
    Mam wyrażenie, że tym psychologom to brakuje tzw.klepek w mózgu?!
  • ~kuka29
    (2017-09-02 16:47)
    Wyslac tego psychologa do duzego miasta zachodniego i niech troche pozyje z "NOWOKULTUROWYMI" to szybko za swoje MRZONKI bedzie sie wstydzil. To jest wypowiedz TEORETYKA a nie PRAKTYKA, ZALOSNE I NAIWNE wskazowki.
  • ~szninkiel
    (2017-09-02 17:10)
    Islamizacja Polski ? tylko przez rozgarniętych urzędników. dr. Marta Penczek, psycholog międzykulturowy z Uniwersytetu SWPS niech jedzie do Hamburga w dzielnice ********** lub na spacer plażą we Włoszech. Ona jest Polką czy tylko pracuje na terytorium Polski?
  • ~Irena38
    (2017-09-02 16:28)
    Na pewne "ułomności" w myśleniu i przekonaniach potrzebny jest psychiatra a nie psycholog.
  • ~ᠬᠭᠭᠹᠳᠠᠰᠹᠤᠴᠭᠬᠦᠸᠴᠹᠲᠭᠹᠳᠳᠱᠠᠸᠡᠡ—poszukaj słownika
    (2017-09-02 16:46)
    Psycholog..... międzykulturowy.........k........brzmi lepiej jak faryzeusze.....
  • ~ lTE !! timi kimi
    (2017-09-02 17:54)
    ~A NIE OBJĘTNIE ŻEBY MUZMUANIE DUPCYLI EROPEJSKIE JKOBIETY I SZLI DO NIEBA TAKSAMO JAK KRZYŻCKIE BISKUPI Z JOTPII
  • ~Maslanov
    (2017-09-02 16:49)
    Dużo większe szanse ma Polska na zbanderyzowanie przez Ukraińców niż zislamizowanie. Ale wykluczyć niczego nie można. Jeszcze kilka lat temu do głowy by nikomu nie przyszło,że w tym kraju oprawcy z UPA nie będą mieli statusu zbrodniarzy, natomiast ci, którzy z nimi walczyli już tak. Taka postawa jest bulwersująca na Ukrainie, ale w Polsce to już trudno to nazwać tak, aby spełniało normy "demokratycznej" cenzury.
  • ~Cirind
    (2017-09-02 17:37)
    A w Niemczech Francji i Wielkiej Brytanii Szwecji co się dzieje? Islamizacja pełną gębą!
  • ~JaJaJa
    (2017-09-02 16:54)
    W pierwszych dwóch wypowiedziach Pani psycholog robi wszystko, żeby czytelnik nie marnował dalej czasu. Przynajmniej to uczciwe. Jakie 7000 uchodźców? Z jakiej Syrii?! W Afryce czeka 6 milionów i z każdym rokiem będzie więcej. A stawianie skandynawów i niemców za wzrór integracji, to już chyba jest żart. Tak wyglądają profesjonaliści po płatnych, prywatnych uczelniach?
  • ~- - - - - - - -
    (2017-09-02 17:45)
    To śmierdzi Soros !
  • ~propaganda proimigrancka
    (2017-09-02 19:09)
    Żadnych imigrantów islamskich, czy murzyńskich ... mamy już 1,5 mln Ukraińców na głowie i oni nam kompletnie wystarczą, więcej kłopotów nie chcemy. Jak w ogóle można podawać przykłady Niemiec, czy Skandynawii odnośnie jakiś szkoleń ? Widać bardzo dobrze jaki one przynoszą skutek: wzrost przestępczości i gwałtów na białych kobietach na niespotykaną wcześniej skalę. Ta cała psycholożka nie ma zielonego pojęcia czym jest islam - to nie tylko chodzenie do meczetu, burka u kobiet, czy jedzenie halal. Islam to ideologia kontrolująca wszystkie aspekty życia jego wyznawców i oni się w ogóle nie asymilują, bo im islam zakazuje asymilacji, islam nakazuje podbój! A co do zasiłków - z jakiej niby racji mamy utrzymywać obcych ludzi, co my niby im jesteśmy winni, czy oni nam wyrządzili jakąś przysługę ? Ja nawet jestem przeciwny dawaniu zasiłków Polakom, bo nic nikomu się nie należy za darmo, na pieniądze trzeba sobie zapracować. Niech zasiłki im dają dawne potęgi kolonialne, które żerowały na podbitych narodach przez setki lat (Francja, Wielka Brytania, Niemcy, Belgia, Holandia, Hiszpania, Portugalia, po części też Włochy i oczywiście islamska Turcja jako spadkobierczyni Imperium Osmańskiego).
  • ~rys
    (2017-09-02 16:41)
    Niech ta P.psycholog przepusci nie tylko w drzwiach😀.kabaret .
  • ~t
    (2017-09-02 18:48)
    Tyle krzyku i kłotni politycznych, aby nie przyjmować islamskich nachodzców, a tu proszę, cwaniacy już się przygotowują do ich obsługiwania.
  • ~kkkk
    (2017-09-02 19:45)
    no nie wierze w to co czytam,ktora uczelnia ksztalci tych inzynierow umyslow ,bywam w Angli i na wlasne oczy widuje smutna rzeczywistosc Anglikow , sa zniewoleni we wlasnym kraju antagonizmem przeroznych sekt tzw.religii o swobodzie duchowej moga pomarzyc
  • ~psychoterapeuta żoliborskiego paranoika
    (2017-09-02 17:02)
    Już mamy watykańskich darmozjadów w koloratkach na utrzymaniu którzy gwałcą nasze dzieci! także innym nierobom dziękujemy...
  • ~wicek
    (2017-09-02 19:59)
    Zdumiewają mnie rady tej kobiety,która wzięła się za przygotowywanie ludzi na przyjęcie arabów w naszym kraju.Niech lepiej ubogaca się z dala od naszego kraju i nie wciska nikomu kitu.
  • ~AM
    (2017-09-02 17:35)
    Caly swiat musial zaakceptowac Polakow.
  • ~Toni
    (2017-09-02 16:42)
    Uchodzcow jeszcze ani slychu, ani widu, a Pislandia juz robi w portki! Strachy na Lachy!