Świeżaki kością niezgody wśród pracowników Biedronki. Związkowcy zaprotestowali

| Aktualizacja:

Czosneczek Czesio, Bakłażanek Błażejek, Groszek Grześ i Marcheweczka Marysia - to przykładowe nazwy nowych Świeżaków. Maskotki wyglądające jak warzywa podbiły serca Polaków, ale są też powodem kłótni między pracownikami Biedronki, w której są dostępne. Do sporu włączyły się nawet związki zawodowe.

wróć do artykułu
 • ~Sowa
  (2017-10-23 14:27)
  Dziwię się, że Polacy nabierają się na te Świeżaki. Kupują czasem co popadnie, byle tylko dostać te" warzywne" maskotki. Ich kolory nie zwalają z nóg, a aby dostać 3 punkty trzeba wydać 40 zł i mieć kartę Biedronki. Na Świeżaka trzeba uzbierać 60 punktów, więc kasy idzie sporo ... Czy warto tak szaleć?!!!!!!!!! A pracownicy niech się biją o te zabawki!!!!!
 • ~PR
  (2017-09-08 10:04)
  reklama - promocja wylacz kompa lec po swiezaka do sklepu
 • ~tor
  (2017-09-08 09:07)
  a jak to jest z dopisywaniem punktów na karcie w Biedronce ? Słupsk Hubalczyków . Przychodzi pani i mówi ,że punktów pomimo zakupów jej nie dopisali . Zaraz po niej robie zakupy i pomimo tego ,że karty nie daję ,/chociaż mam /otrzymuję potwierdzenie ze za zakupy dopisano mi na kaecie 3 pkt . Czy czasami pracownicy nie dopisują na swoje karty pkt za zakupy ?
 • ~mikołaj
  (2017-09-07 10:12)
  Przecież to jest oczywiste, że jak " misiek " - praktykant , ma dwadzieścia parę lat , to maskotki nie dostanie . Dostanie zapewne bombkę z czekoladą .