Awantura podczas prób do benefisu Jana Pietrzaka w Opolu. Dostało się artystom, muzykom i ekipie technicznej

| Aktualizacja:

"Jeśli w sobotę na próbie generalnej nie zaśpiewasz tego składnie, to zdejmiemy ten utwór, żebyś wiedziała. Jeśli pomylisz choć jedno słowo, to ten utwór wyrzucimy" – takimi słowami miał zwrócić się do młodej artystki podczas prób w Opolu Jan Pietrzak. Satyryk, jak donosi „Gazeta Wyborcza”, miał wygrażać nie tylko artystom, ale również ekipie technicznej i muzykom.

wróć do artykułu
  • ~Szec.ter ze Szwecji
    (2017-12-27 16:35)
    Przestancie cytowa zaklamana gazete tego ubeckiego par.cha mich.nika´. Polakow na zy.dolubow nie przerobicie
  • ~republikanin z PO
    (2017-12-27 12:59)
    republikanin i ty to wiesz bo tam byles i miod piles i pamietasz pzpr a lojalke z kim POdpisales ?
  • ~Cierpliwy
    (2017-09-26 00:26)
    Nastepny rozdzial walki z komuna. I tak ma Pan zdrowie panie Janku.
  • ~obi 17
    (2017-09-24 13:04)
    ci,którzy tak lubią Pietrzaka,upadli tak nisko jak on. Stary cap chce by c ponad wszystkimi.Powinien puknąć się w swój pusty łeb bo przyszłość należy do młodych.Zapomniał wół jak cielęciem był. Nie jest taki "Swięty". Karykatura.
  • ~wyborca PIS
    (2017-09-21 21:39)
    Stara, pyszałkowata, koniunkturalna q.wa. Tym jest właśnie Pan Janek.
  • ~papasmerf
    (2017-09-19 23:35)
    A mi podobał się występ towarzysza J. P. Pamiętam jego występy z czasów niesłusznie potępianych. Człowiek nie krowa i wie kiedy i skąd wieje wiatr a J.P umie się ustawić w każdej sytuacji.
  • ~lolou
    (2017-09-19 08:32)
    Panie Janku,pozostanie Pan legendą,to niech jej Pan teraz nie kompromituje... Proszę odpocząć,Pana wiek,zawał...Bardzo prosze...
  • ~Boby
    (2017-09-18 10:24)
    Kto tego słucha?
  • ~Xx
    (2017-09-18 09:09)
    Niemcy nie maja pojęcie kto to jest Pietrzak co wy z tego miernotę jakaś gwiazdę robicie
  • ~polak i Patriota ...
    (2017-09-18 02:05)
    bardzo dobry festiwal co daje nadzieje na prawdziwie polske twórcze wzloty! Niemcy nie wstyda się swojej kultury ale zakazują nam Polakom kochac pana Pietrzyka, Marylke i discoPolo. Ale my wiemy gdzie jest kulturotwórczość i pozostaniemy wierni najwartościowszym wartościom!
  • ~sowa
    (2017-09-17 19:12)
    za grosz nie wierzę gazecie Michnika,uwazam,że benefis Jana Pietrzka powinien odbyc się w sobote po 20 tej.nadal ktoś nie lubi patriotycznych utworów !
  • ~SONIA
    (2017-09-17 17:36)
    COZ MOZNA POWIEDZIEC OMARYLI RODOWICZ JEST BEZ TALENTU SKACZE POSCENIE IJAK KOLOROWA PAPUGA JUZ NIE POWIEM O GLOSIE SKRZECZY JA WRONA KIEDYS SLUCHALAM JA ZACZELA SPIEWAC BEZ MIKROFONU I SIE ZA GLOWE ZLAPALAM CO ONA ROBI NA SCENIE KOLOROWE JARMARKI OCZYWISCIE UKRADLA
  • ~jasz
    (2017-09-17 17:32)
    wyborcza,-hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha
  • ~Kowol
    (2017-09-17 16:25)
    Żałosny czlowieczek bez godności.
  • ~MILENA JAWORSKA
    (2017-09-17 14:44)
    PAN PIETRZAK TO ZDOLNY CZŁOWIEK ALE NIESTETY CHAM I ZADUFANY NARCYZ!!! PRZYKRE!!!
  • ~ANNA
    (2017-09-17 13:12)
    A co w tym dziwnego , że już na próbie ma być perfekcyjnie ! Nie tak jak w wyborczej ! Się zastanówcie !!!
  • ~4;#(
    (2017-09-17 09:45)
    JEDNO WIELKIE KŁAMSTWO!!!
  • ~Jabis
    (2017-09-17 07:41)
    I ... co ten kadet, absolwent Wyższej Szkoły Nauk Społecznych przy KC PZPR wyśpiewał? Międzynarodówkę ... czy Manifest Komunistyczny partii PIS?
  • ~Piotr z Totr
    (2017-09-17 00:19)
    Pan Janek ma już 80 lat no i już mu się niestety wiek mocno daje we znaki. Śledzę jego karierę ale ostatnio to jest już DNO DNA. Po tym dziwnym Opolu już lepiej niech zejdzie ze sceny, np. w ramach "dobrej zmiany".
  • ~meloman
    (2017-09-16 23:27)
    Taka rola była Pietrzaka by pilnować by wszystko wyglądało tak jak on sobie życzc,,,,uwaga o stopie była do dzwiękowca a nie do muzyka, ale dziś tak mamy - pokolenie ajfona w słuchawkach słucha mp3 i pracuje jako akustyk 2 lata i wie najlepiej a nigdy nie słyszał na żywo orkiestry unpluged