Chcesz zostać pilotem? Świetnie zarobisz, ale najpierw wydasz majątek. Kpt. Makula: To inwestycja

| Aktualizacja:

O pracy pilota w liniach lotniczych, o szkoleniu młodych lotników oraz o nauce i frajdzie, jakie dają loty szybowcem. Rozmowa z kapitanem Jerzym Makulą, emerytowanym pilotem PLL LOT i wielokrotnym mistrzem świata świata w akrobacji szybowcowej.

wróć do artykułu
  • ~adammm
    (2017-10-28 09:48)
    A lekarze uczą się za darmo i chcą 9 kafli za rezydenturę (gdzie się tak naprawdę uczą), potem zarabiają krocie ( prof. Zembala w oświadczeniu majątkowym ok 2 melony za zeszły rok). A piloci muszą ze swoich?
  • ~Ja (bis)
    (2017-10-28 10:16)
    Der Dziennik tym artykułem się nie przysłużył studentom rezydentom! Popiera słuszne zawołanie społeczeństwa a raczej podatków by studia były bezpłatne ale w przypadku wyjazdu do pracy za granicą nastąpił zwrot kosztów studiów wraz z odsetkami.
  • ~dsf
    (2017-10-28 11:46)
    Nie ma tematu pod którym płatne pisowskie trole się nie dopiszą. Tak nienawidzą de dziennik, że aż siedzą tu 24 h na dobę
  • ~ale żart
    (2017-10-28 11:56)
    a takie głu.py rezydenci uczą się za MOJE pieniądze a teraz jeszcze, mimo że nic nie potrafią, chcą jeszcze więcej doić MOJĄ kasę
  • ~niedoszły pilot
    (2017-10-28 13:41)
    "Teraz zawód pilota jest na pewno bardziej dostępny niż kiedyś..." zgadza się kiedyś, tzn. w czasach PRL ażeby być pilotem trzeba było mieć BARDZO DOBRE znajomości w UBecji. Wiem bo sam starałem się o licencje pilota w latach siedemdziesiątych..
  • ~DM
    (2017-10-28 15:29)
    Artykuł polecam do przemyślenia, lekarzom rezydentom.
  • ~Kpt.ZW
    (2017-10-28 19:05)
    Wrona "pilotdoskonały"-powagi panowie! Nie douczony bufonik nie sprawdził bezpieczników I zdecydował się zniszczyć samolot lądując na kałubie samolotu. Pytanie innego pilota o kardynalny błąd kolegi to robota ciemniaka , ot pod publiczkę!!!
  • ~cyrk
    (2017-10-28 19:28)
    pilot do 65 rż , a policjanci do 45 życia a potem emeryturka ...
  • ~clex
    (2017-10-28 21:04)
    banda Szefernakera, z domu Schefferacker, PiSowca nadaje przekaz dnia: rezydenci. Ile biorą wasi pseudoredaktorzy w TVP? może o tym porozmawiamy? czy może o 100 milionach które wydawane są na partyjną propagandę? Albo o prezesach spółdzielni którzy zostaja prezesami spólek giełdowych żeby PiSowskie partyjne pacholki mogły z nich ssać kontrakty nazywane wydatkami na reklamy, konsulting itp? Jak koledzy z biura Szydło?
  • ~gos
    (2017-10-29 12:02)
    wspaniali, mądrzy ludzie muszą dużo zarabiać, należy im się to a nie takim obibokom z wiejskiej
  • ~Janek1
    (2018-02-02 15:26)
    Zawód pilota to nie przelewki. Ja ostatnio ćwiczyłem na symulatorze i było mega! Rozważam zrobienie PPL-ki, tam gdzie teraz chodzę - w Ventum Air.

Może zainteresować Cię też: