Sprawa Ziętary. Świadek mówił, że Gawronik rozwalił sobie rękę, bijąc Ziętarę. Teraz wycofał się z zeznań

| Aktualizacja:

Poznański gangster Maciej B. ps. Baryła miał powiedzieć współwięźniowi Mirosławowi M., że „Gawronik rozwalił sobie rękę, bijąc Ziętarę” i przyznać, że w tej sprawie zeznawał prawdę. W maju z zeznań wycofał się jednak Baryła, teraz – Mirosław M.

wróć do artykułu
 • ~t.runo
  (2017-11-24 15:37)
  jak by Ziętara był moim synem to wiedział by jak wymierzyć sprawiedliwość. Gawronik nie mieszka na księzycu.
 • ~inteligent
  (2017-11-14 21:56)
  To jest karygodne bylejactwo organow scigania. Jak moze ktos podejrzany o morderstwo, przy tylu poszlakach i obciazajacych zeznaniach swiadkow, odpowiadac z wolnej stopy ? Tego nie mozna spokojnie czytac. Dlatego PIS robi reforme prawa. Bravo p.Ziobro !
 • ~KAROLINKA
  (2017-11-14 20:41)
  CO JESZCZE WYLEZIE , CO JESZCZE ? TO SĄ EFEKTY UMOWY GANGSTERÓW I ,, POLITYKÓW " W MAGDALENCE . ZROBILI Z POLSKI DZIKI ZACHÓD . CZĘŚĆ NA SWOJE SZCZĘŚCIE W RÓŻNY SPOSÓB PRZENIOSŁA SIĘ NA ŁONO ABRAHAMA W HANIEBNY SPOSÓB - VIDE - GEREMEK - ZABIŁ SIĘ JADĄC PO PIJAKU I ,, FIGLUJĄC " Z PROSTYTUTKĄ . CZĘŚĆ TEGO PEŁOWSKIEGO GANGU ŻYJE I MA SIĘ DOBRZE . PANIE ZIOBRO - NA CO PAN CZEKA ? NARÓD Z PANEM . BRAĆ TYCH GANGSTERÓW I POSPOLITYCH ZŁODZIEI !!!
 • ~Zoja
  (2017-11-14 17:42)
  Kolejna porażka Prokuratury krakowskiej.Jak się chce korzystać z usług zbirów występujących w roli świadków koronnych.Powinni się zająć Prokuratorem,który obiecywał kryminaliście ułaskawienie.Nakłanianie do składania fałszywych zeznań to chyba teraz - po korekcie Ziobry jest zagrożone karą 8 lat pozbawienia wolności?A więc Panu Prokuratorowi grozi wysoka kara a co za tym idzie stosuje się areszt.Prokuratorom odechciało by się na przyszłość nakłaniać bandziorów do składania fałszywych zeznań. Koniec ze świadkiem koronnym wydaje się być nieuchronny

Może zainteresować Cię też: