Osoby, które wzięły udział w najnowszej reklamie T-Mobile, mają różne pomysły na własny biznes. Łączy je jedno – swój sukces zawdzięczają pasji i nowoczesnym narzędziom, które wykorzystują z powodzeniem, by rozwijać swoje przedsiębiorstwa. Jak udało im się zbudować firmę działającą na pełnych obrotach?

Reklama

Liczy się dobry pomysł

Igor Konefał od lat współtworzy warszawskie życie rozrywkowe, rozwijając słynne lokale, m.in. Warszawa Powiśle i 1500 m2 do wynajęcia. W końcu połączył jednak siły z bratem, aby wspólnie stworzyć w stolicy miejsce, którego wcześniej tutaj nie było – park trampolin Hangar 646, w którym można trenować akrobatykę lub po prostu spędzić czas na aktywnym wypoczynku. Inicjatywa od razu odniosła sukces. Obecnie firma składa się z dwóch obiektów –, na Gocławiu oraz na Mokotowie, a na Targówku powstaje już kolejny Hangar, który będzie można odwiedzić na wiosnę 2018 roku.

Stworzenie firmy budowlanej wykonującej instalacje wodno-kanalizacyjne nowoczesną metodą przewiertów sterowanych, która nie narusza nawierzchni drogowej, okazało się z kolei znakomitym pomysłem na biznes dla rodzeństwa Anny i Jarosława Radgowskich. Ich przedsiębiorstwo – JR-SANBUD – powstało w 2006 roku w Grodzisku Mazowieckim, a firma ma charakter rodzinny, z tradycjami. Decyzja o prowadzeniu własnego biznesu była dla Anny i Jarosława naturalna – od dziecka obserwowali przedsiębiorstwo rodziców, które także działa w branży budowlanej. Dziś Anna i Jarosław sukcesywnie rozwijają firmę, inwestując w kolejne maszyny pozwalające na wykonywanie prac na większych głębokościach, a zadowoleni klienci regularnie korzystają z usług JR-SANBUD.

Anna i Igor zostali twarzami kampanii T-Mobile i można ich zobaczyć na tablicach bilbordowych w całej Polsce. W reklamie nie zabrakło jednak także innych przedsiębiorców.

Pasja do biznesu na pełnych obrotach

Jedną z osób biorących udział w kampanii jest również Paula Ostalska, właścicielka szkół tańca I Love Dance Studio, która zamiłowanie do aktywności fizycznej w rytm muzyki zamieniła w sposób na życie. Początki biznesu sięgają 2011 roku, kiedy Paula otworzyła pierwszą siedzibę studia w Milanówku. Dziś ma już dwa obiekty, spośród których jeden oferuje zajęcia tylko dla kobiet, szczególnie tych dojrzałych, unikających klasycznych klubów fitness, gdzie ćwiczą głównie młodzi i wysportowani klienci. I Love Dance Studio organizuje także wykłady na temat żywienia, zdrowia i urody, a tradycją szkoły stały się wyjazdy, podczas których panie trenują i uczą się, łącząc ćwiczenia z doskonała zabawą.

Z pasji zrodziła się także palarnia kawy Coffee Republic prowadzona przez Wiktora Borowskiego oraz jego ojca, Roberta. Obaj chcieli zaproponować konsumentom produkt, który sprosta najwyższym wymaganiom. Dużym wyzwaniem było skompletowanie zespołu, który w oparciu o wiedzę i doświadczenie stworzy markę wyróżniającą się na rynku. Udało się, wypalane przez nich ziarna kawy, trafiają dziś do klientów w całej Polsce, a właściciele myślą nad ekspansją w stronę innych krajów europejskich. Prócz palarni kawy, Coffee Republic to także kawiarnia oraz akademia oferująca kursy dla pasjonatów kawy.

W spocie reklamowym zobaczymy również Alicję Jagodzińską, która założyła kawiarnie Legal Cakes ze zdrowymi deserami, Róże Lewicką oferującą usługi Poczty Balonowej,, Marcina Ludwinka, coacha i trenera biznesowego z firmy Neoprodukt, oraz Kingę Gałuszkiewicz z Danielem Gąszewskim – producentów soków wyciskanych na zimno Natura Cold Press.

Firma bez limitów – masz to czarno na białym

Reklama

Kampania, w której przedsiębiorcy biorą udział, promuje ofertę nielimitowanych rozmów, SMS-ów i MMS-ów oraz internetu do biura działającego zawsze z maksymalną dostępną prędkością. Usługę dodatkowo można poszerzyć o internet bez limitów na kilku wybranych urządzeniach mobilnych. Istotnym aspektem propozycji T-Mobile są również jej przejrzyste warunki, dzięki czemu firmy nie muszą zastanawiać się nad ukrytymi w umowie ograniczeniami. Sukces klientów biznesowych operatora, których mamy okazję zobaczyć w reklamie, był budowany właśnie w oparciu o takie nowoczesne narzędzia.

Źródło nieznane

Igor Konefał z parku trampolin Hangar 646.

Źródło nieznane

Anna Radgowska z rodzinnej firmy budowlanej JR-SANBUD.

Źródło nieznane

Alicja Jagodzińska, właścicielka kawiarni ze zdrowymi słodkościami Legal Cakes.

Źródło nieznane

Paula Ostalska, założycielka szkoły tańca i fitness I Love Dance Studio.

Źródło nieznane

Wiktor Borowski z palarni kawy Coffee Republic.