Przepychanki, blokada torów i interwencja policji na dworcu w Zakopanem. 300 pasażerów nie dostało się do pociągu

| Aktualizacja:

Po zakopiańskim Sylwestrze ok. 300 pasażerów nie dostało się do specjalnie podstawionego pociągu, choć mieli wykupione bilety. Po przepychankach, blokadzie torów i interwencji policji z ponad godzinnym opóźnieniem odjechało pociągiem 900 sylwestrowiczów.

wróć do artykułu
  • ~timer gaz
    (2018-01-02 14:58)
    Cala czerwona opozycja to spermojady.
  • ~DrS
    (2018-01-02 07:58)
    Chyba gołym okiem widać, że na PKP jest znacznie gorzej od miesięcy. A jak wyglądały powroty ze Świąt w całej Polsce? Zamiast np. dotychczasowych 6 połączeń - 2 i to 2 pociągi "przez całą Polskę (np. Szczecin-Lublin lub Kołobrzeg-Chełmn). Ludzie ledwo wchodzili do pociągu, ścisk, stanie na korytarzach, stare wagony, smród. Ale bileciki bez wskazanego miejsca sprzedają bez ograniczeń! Piskomuna w całej krasie!
  • ~JULKA
    (2018-01-01 19:59)
    w sylwestra ,polki byly znowu gromadnie molestowane seksualnie w niemczech !!!!!!! niech WASZCZYKOSKI z tym skonczy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • ~antyTVPisowiec
    (2018-01-01 19:56)
    Dostali "pinset" i już są "elyta". Wszak cały Naród płaci w każdym miesiącu na te 500+, więc plebs ma się za co bawić, i akurat starczyło im kasy tylko do porannego pociągu.
  • ~widztvp2
    (2018-01-01 18:58)
    Pan Kurski i TVP odnieśli wspaniały sukces !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • ~Bicz na PiS
    (2018-01-01 18:29)
    Klakierzy pisu najpierw ogladali staruszkow a pozniej szaleli w pociagu
  • ~cv
    (2018-01-01 17:42)
    Jest Nowy Rok a wy dalej plujecie jadem .To tak jakby bokser zadawał ciosy po końcowym gongu.
  • ~Donald Tusk
    (2018-01-01 17:08)
    Oj dobiore się do was po zmianie ordynacji wyborczej. Nic nie trwa wiecznie. Przyniesiecie mi polaczki wszystkie rozdane przez PIS pieniązki w zębach. Oj będziecie skamleć na kolanach i błagać o litośc niewykształcony plebsie.
  • ~psychologiczna rozterka inteligenta
    (2018-01-01 17:04)
    Tak patrzę z politowaniem na ten niewykształcony plebs, któremu tak niewiele do szczęscia potrzeba oprócz pęta kiełbasy i kawałków puszczanych z playbacku takich gwiazd" jak wieśniak zenek, manekin rodowicz ,despasryto fyto. Plebs kupiony za 500 plus, słoma z butów wystaje, o ekonomii pojęcia zero. Wkrótce ten niewydolny system się zapadnie, skończą się czasy socjalu i plebs zacznie płakać..ale co tam..DESPASITO...WÓDA..KIEŁBACHA i jedziemy niewykształcony plebsie z koksem
  • ~Athel von Loren
    (2018-01-01 16:56)
    haha typowy polnische Wirtschaft🤣
  • ~o-borowy
    (2018-01-01 14:59)
    Jak więc widać tzw. komuna wraca. No, ale tak żeśta wybraliśta, więc mata. Trza było ruszyć tyłki z kanap, nie grillować, jeno iść na wybory. A teraz płaczta, i narzekajta na powrót do PRL-u.
  • ~~Ja(bis)
    (2018-01-01 14:57)
    Cenzor! Zgłupiałeś? Czy ... tylko nie wytrzeźwiałeś? Walnij SE fikołka czarPIS!
  • ~beret
    (2018-01-01 14:28)
    Jakby ktoś miał wątpliwości kto dzieli Polaków na tych i onych - to ma tu czarno na białym :-)
  • ~asew
    (2018-01-01 14:28)
    Dobra zmiana coraz bardziej przypomina komunę.
  • ~internautka 50+
    (2018-01-01 13:48)
    Pisowcy niestety przesadzali po pierwsze z reklamą sylwestra- od tygodnia strach było telewizor włączy! Po drugie to ciągle te same gwiazdy , tylko po raz pierwszy Maryla z Zenkiem a w tym roku ze Szpakiem(i gdyby nie ten Szpaczek było by krucho ze śpiewem gwiazdy. Czuć przesyt reklamy nad treścią I jeszcze dziś to samo, ale dzięki Bogu będą za chwilę skoki to się człowiek rozerwie!!!
  • ~Mistyk
    (2018-01-01 13:48)
    Taka jest cena za możliwość oglądania Ministra Propagandy PIS niejakiego Kury.Kto chciał obejrzeć Kurskiego jechał do Zakopanego.
  • ~Rych
    (2018-01-01 13:42)
    Eto cały pis w działaniu. Za co się zabierze to spartoli. Spędzić tysiące ludzi na sylwestrowy dyskotekowy kicz z ropuchowatą starą Marylą, co to dla każdej komuny śpiewać będzie aż po grób, by po koncercie olać totalnie suwerena. I tylko po to by tow. Kurski mógł zameldować wodzowi o nadzwyczajnej frekwencji i oglądalności reżimowej zdychajacej tv.
  • ~bbc
    (2018-01-01 13:39)
    to kara za popieranie pisuarow
  • ~Obywatel
    (2018-01-01 13:23)
    Ciemny ludzie najpierw zapłaciłeś z podatków za wiejską zabawę to baw się do końca.
  • ~Genitaliusz
    (2018-01-01 12:49)
    Cebulaki