Polacy podzieleni w sprawie ustawy o IPN. SONDAŻ IBRIS

| Aktualizacja:

36 proc. ankietowanych Polaków chce wprowadzenia noweli ustawy o IPN, zaś 39 proc. opowiada się za jej wstrzymaniem ze względu na krytykę zagranicy - wynika z sondażu IBRiS dla poniedziałkowej "Rzeczpospolitej".

wróć do artykułu
  • ~kmita
    (2018-02-05 10:45)
    z tego pana ,taki historyk jak z szewca ginekolog . proporcjonalnie , tyle prawdy w jego wyksztalceniu ile w pseudonaukowych publikacjach na temat Holocaustu .
  • ~Do smietnika
    (2018-02-05 10:37)
    Niemiecki Spiegel pare dni temu opisal jak bezczelnie zmanipulowane sa WSZYSTKIE sondaze. Ten sondaz to wlasnie dokladnie taki propagandowy smiec.
  • ~End
    (2018-02-05 10:28)
    PO iSLD przeciez ich potomkowie to szmalcowniki tak jak i teraz tylko donosic.
  • ~TheTruth
    (2018-02-05 09:42)
    Nie podpisywanie ustawy to jakby mieć wątpliwości kto prowadził te obozy.
  • ~Sydonia von Borck
    (2018-02-05 08:58)
    Panie Prezydencie proszę o niezwłoczne podpisanie Ustawy.
  • ~Sylwester
    (2018-02-05 08:58)
    Żydzi dobrze widzą że Polska straciła oprócz zniszczeń także kresy wschodnie i zmniejszyła się terytorialnie po II wojnie o 70 tysięcy kilometrów kwadratowych a wcale nie domaga i nie domagała się roszczeń od 1945.Żydzi dobrze widzą że Polacy to stado baranów , które chodziło za "czarną owcą" biskupem Stefanem Wyszyńskim zaledwie kilkanaście lat po "Reichskonkordacie" z hasłem "Prosimy o przebaczenie" ,Żydzi dobrze widzą że w Polsce pamięć o trzech kapelanach wojskowych rabinach w W.P ,którzy stali się ofiarami bitwy obronnej 1939 całkowicie zanikła a propaguje się w Polsce niedojdę księdza kapelana Ignacego Skorupkę skasowanego pociskiem elaborowanym ekrazytem pod czas ostatniego namaszczania rannych i który spowodował przez to zwiększenie strat w wojsku polskim w bitwie 1920 pod Ossowem .Papież XI - przyjaciel włoskiego faszysty dyktatora Benito Mussoliniego napisał życiorys według własnego scenariusza aby wykorzystać na świecie do walki z komunizmem i wyniósł księdza patałacha Ignacego Skorupkę co i do tej pory robi się w Polsce.Żydzi widzą dzisiejszy podział administracyjny Polski to metropolie i diecezje rzymskokatolickie pod które tworzy się infrastrukturę dlatego mają prawo mieć jednoznaczną opinię i domagać się roszczeń za Holocaust od Polski i Polaków.
  • ~LL
    (2018-02-05 08:31)
    To temat zastępczy, ci którzy piszą antypolskie teksty i sformułowania robią to celowo nie z powodu niedoinformowania, ale z powodu szerokozakrojonej akcji. Nawet jak ustawa im tego zabroni i nałoży karę będą to robić "naokoło" lub w sposób nieoficjalny lub niepisany sposobem "szeptanym".Oczernianie jest niezłym biznesem, jeśli ma się kogoś gdzieś wyżej to można to plastycznie wykorzystać do różnych celów.Wg mnie to walka z wiatrakami, bo ww znają fakty i celowo je przeinaczają i będą tak robić nadal.Niemcom należy się szacunek za szybką i właściwą reakcję.
  • ~kij
    (2018-02-05 08:27)
    chrabota propagandzisto wstydu nie masz sondaż z du y Jan T. Grossa !!!!!!!!
  • ~lucy
    (2018-02-05 08:24)
    Jan T. Gross i jego kochanek chrabota manipulują !!!!!!!!
  • ~DM
    (2018-02-05 08:20)
    CHRABOTA I JEGO ŚMIETNIKOWA GAZETKA !!!
  • ~lolo
    (2018-02-05 08:17)
    KODOWSKA GAZETA CHRABOTY !!
  • ~robert biedroń
    (2018-02-05 08:15)
    chrabota z grossem robili ten sondaż !!!!!!!
  • ~lewy sondaż
    (2018-02-05 08:12)
    Rzeczpospolita gazeta sprzedana pod śmietnikiem i wszystko jasne !!!!
  • ~Taki rzad jak narod
    (2018-02-05 08:06)
    Proces oglupiania narodu,widac w sondazach.Obywatelom na niczym nie zalezy,na wybory chodzic sie im nie chce.To po co im panstwo ?.